1:2
0:0
0:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 4:5p
3. Michal Házy, 15. David Novák, 19. Martin Ulman, 28. Tomáš Foret - 2. Dominik Janda, 8. Jan Louvar, 28. Aleksander Trofimov, 38. Michal Skuhrovec, 61. Joel Ahlin; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 212; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Ondřej Lupoměch 20; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:0, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
65:00
Střely celkem: 24:22
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Jana Pazdery: O ztrátě bodu rozhodla první třetina. Díky přispění fanoušků Brna jsme podlehli atmosféře, hráli jsme nahoru dolů a ve hře do otevřené obrany bylo Brno rozhodně lepší. Navíc Gulliveři dneska ovládli prostor v našem velkém brankovišti, odkud dokázali dát téměř všechny branky. Bohužel nám nefungují přesilovky, díky kterým jsme i přes špatný úvod mohli pomýšlet na výhru za tři body.
65:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Bořeckého: Dnes se nemusíme za nic stydět. Do zápasu jsme šli s předem stanovenou taktikou a té jsme se drželi, co to šlo. Postupně nám vzhledem k okleštěné sestavě docházely síly, ale i tak potřeboval soupeř k rozhodnutí přesilovou hru 4 na 3, kterou si přenesl ze základní hrací doby do prodloužení. Děkuji klukům za odmakané utkání a fantastickým divákům za atmosféru, kterou nám vytvořili.
60:34
60:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Joel Ahlin, asistoval Dušan Přívara (4:5).
60:34
Tak bohužel. Přesilovka hostům nakonec vyšla. Ale i tak....bod proti Kladno zlatej a našem klukům náleží všechen respekt.
58:44
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
58:44
Dlouho, dlouho drželi hosté balón, Až tomu učinil Zbořil přítrž.
57:35
Ruce sudích nahoře, hosté ve výhodě, domácí v těžké situaci.
55:30
Nojono. Bez střely na kasu gól nedáš.
54:40
Přesilovka taková platonická. Zatím bez střely na bránu.
53:30
Vyloučen hráč Sebastian Andersson družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:30
Řeznictví na severský způsob.
52:13
Famózní akce osy Kvapil - Bílek, jehož torpédo málem proklouzlo skrz.
51:44
Emocí je tady tolik, že by se daly prodávat.
51:04
Tlak impéria krapet zeslábl, povstalci se nadechují.
49:40
Novák právě svým sprintem spálil přebytečné tuky.
48:46
Krásná akce po Ose Zbořil - Novák - Bílek. Poslední jmenovaný bohužel nezpracoval.
46:05
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
46:05
Souboj někde úplně mimo balon a domácím bude zle.
44:33
Ojedinělá šance domácích. Ulman díru mezi nohama golmana hostí nenašel. Ona tam taky nebyla.
43:57
Je to teď jak laciné rádio. Furt stejná písnička.
42:38
Výborně to teď Pollak vyčistil.
41:42
Začínáme stejně, jak jsme končili druhou třetinu. Těžký tlak hostí, ještě těžší defenzíva domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 7:5
40:00
Popravdě. Počet střel dění na hřišti moc neodpovídá a třeba na držení míče vede Kladenské impérium tak 90/10.
40:00
38:58
Šance Černocha jak Brno, ale nic z toho.
37:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Michal Skuhrovec bez asistence (4:4).
37:40
Všichni přestali hrát, jenže sudí nepískal a tak Skuhrovec vzal a dal.
36:23
Kotel rozjel mexickou vlnu. Jako dobrý no.
35:12
Tlak obří, nic z toho.
34:35
Janda netrefuje prázdnou podruhé.
33:48
Nutno dodat, že hostujícímu Jandovi střela do prázdné těžce nesedla, ale i tak Krupa vynikající!!!
33:12
Vyloučen hráč David Novák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
31:30
Bílek teď vystrašil celé Kladno. Málem.
29:42
Hostující Ullmann má zjevně ve stahování praxi. Stáhl míček, jednou, podruhé, ale přestřelil.
27:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Jan Videman (4:3).
27:37
Foret byl ze všech nejdůraznější a domácí zas vedou!!! ...je to mašina!!!
27:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Aleksander Trofimov, asistoval Joel Ahlin (3:3).
27:22
Ahlin poslal neskutečný kros a Trofimov měl fakt lehkou práci.
25:54
Šmíd stál přesně kde měl a hostům se gólově neurodilo.
24:01
Tempíčko první třetiny nám docela opadlo, zdá se.
21:22
Obrovský tlak hostí ze začátku končí střelou Stůje vedle.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 12:8
20:00
Neskutečná první třetina. Brejky domácích nebezpečná asi tak jako lézt do sovětské rakety. Tempo jak z jiné planety.
20:00
Kaňkou na první třetině budiž zranění Martina Ulmana, který inkasoval tvrdý direkt do oblasti obličeje.
20:00
19:11
Dobrý den, já jsem Michal Házy a udělám si z Vás dobrý den.
18:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Adam Bouška (3:2).
18:01
Napoprvé, napodruhé, až to napotřetí vyšlo a Ulman to tam dotloukl jak kladivem.
17:22
Dobrá individuální akce Házyho. Libová.
16:45
Výborný Krupa!
14:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Jan Kvapil (2:2).
14:47
Pokud se nepletu, první střídaní třetího útoku domácích, Novákova mrška ze středu, která sotva letěla, ale je to gól!!!
13:46
Černoch před prázdnou kasou skákavej balonek netrefuje. Štěstíčko zatím není.
13:07
Tak tohle si Pollak bohužel za rámeček nedá. Přihrávka na dva metry o dva metry jinam.
12:39
Hostům stačí k velkým věcem opravdu málo.
11:10
Ulman (domácí) šel sám, ale golman hostí smutný být nemusí, gól nedostal.
10:02
Wow! Hostující obránce v pádu chytil balonek jdoucí do prázdné klece.
09:29
Stará dobrá Vrtělova žíně.
09:06
Naše zdravuška dostala míčkem do hlavy.
07:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dominik Janda (1:2).
07:45
Ve zběsilém tempu přidávají hosté gól ala prostě to dám před bránu a ono to nějak dopadne.
06:10
Domácí Ulman z brejku po zemi kousíček vedle.
05:29
Hostující Trofimov po přiťuknutí Ahlina pouze do boční sítě. Žádný drama.
04:58
První lajna domácích zatím budí hrůzu.
04:00
Foretova střela z líbezné pozice za mantinel.
03:46
Videman z voleje do nohy golmana. Tempo jak při maštěném mariáši.
02:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Videman (1:1).
02:22
Začínáme jak čutálisti včera. Házy z mely před bránou 1:1.
01:40
Ullmann (host) nerefuje prázdné zařízení.
01:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda bez asistence (0:1).
01:31
Zběsilost ze začátku, střela a fík.
00:59
šance na obou stranách. Začalo se zostra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Matěj Stůj, Joel Ahlin, Marek Pixa, Vojtěch Pfaur, Filip Ullmann
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Patrik Pollak, Adam Bouška, Václav Černoch, Martin Ulman