0:4
3:4
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - HEROS Florbal Chomutov 6:10
8. Marcel Jakubec, 16. Tomáš Nivnický, 18. Petr Skácel, 51. Petr Skácel, 55. Petr Skácel, 57. Marek Čížek - 10. Zbyněk Hlaváček, 18. Ondřej Šarša, 22. Tomáš Novotný, 23. Jakub Štěrba, 28. Petr Linc, 32. Adam Stibor, 44. Ondřej Kopp, 51. Erich Kellermann, 53. Tadeáš Melíšek, 56. Ondřej Halej; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 4 + Adam Zbořil (PET) OS:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Blakala 20 - Jan Vlček 14; po třetinách: 3:2, 0:4, 3:4;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Chomutov 10.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: V první třetině jsme plnili pokyny trenéra a taky to tak vypadalo. Ve druhé jsme na pokyny úplně kašlali a prohráli si tím zápas. Třetí byla nahoru dolů. Pochválit zalsouží naše třetí lajna složená z mladých. Děkujeme.
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Od druhé třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli a získali jsme rozhodující náskok a mrzí mě zbytečně inkasované góly v závěru. Děkujeme soupeři a pořadatelům za utkání.
60:00
59:24
A Skácel také, lae domácí drží míček.
59:06
Jakubec v dobré pozici míjí.
57:50
Daubner zachraňuje těsně před prázdnou brankou.
56:40
Domácí to zkouší v 6.
56:20
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Matěj Matoška (6:10).
56:20
Domácí ještě snižují.
55:37
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Matyáš Müller (5:10).
55:37
Halej zkrátka umí vystřelit.
55:19
Waliczek sice mohl přihrávat na Gabzdyla, ale zvolil střelu, která mířila mimo, každopádně pěkná akce.
54:55
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (5:9).
54:55
A dáme si další nájezd pro domácí, tentokrát po faulu na Matošku.
54:55
Exekutorem opět Skácel.
54:55
Skácel opět úspěšný.
52:32
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Petr Linc (4:9).
52:32
A nyní opět skórují hosté, odražený míček doráží Melíšek.
50:59
50:59
Uvidíme nájezd domácích.
50:59
Skácel porměňuje, uvidíme jaká to bude či nebude vzpruha pro domácí.
50:39
Hosté hrají v plném počtu.
50:35
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Petr Linc (3:8).
48:39
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
48:39
Čížek v samostatném úniku faulován.
48:18
Další závar před Blakalou řeší Jakubec dalekým výhozem.
47:52
A opět Blakala v akci.
47:19
Blakala si připisuje další úspěšný zákrok.
46:43
Domácí vyvýjí snahu se stavem utkání ještě něco udělat, ale moc se jim nedaří.
43:10
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Vojtěch Bernas (3:7).
42:19
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
42:19
Další trošku otazníkové vyloučení.
41:59
Novotný nyní po zemi, Blakala chytá.
41:10
Daubner v překvapivém úniku, ale obrán o míček.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice 5, Chomutov 12.
40:00
39:50
Na konci ještě trochu perných chvilek pro domácí po nepodařeném výhozu Blakaly.
39:04
Domácí jsou v plném počtu.
37:04
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nesportovní chování.
37:04
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice - osobní trest.
37:04
Domácí kapitán se během druhé třetiny úplně neshoduje s některými výroky rozhodčích směrem k týmu domácích.
36:38
Domácí si dokážou tak krásně zavařit svou nešikovností...
36:06
Linc z úhlu mimo.
34:51
34:45
Domácí nachvíli přesnesli hru na polovinu hostů, teď již hosté opět na polovině domácích.
33:43
Hosté zatím vystřeili v přesilovce dvakrát, Blakala kryl obě střely.
32:51
Vyloučen hráč Radim Heiser družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
31:58
Matoška v úniku, jeho střleu Vlček rukou sklepl chytil.
31:15
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Šafařovský (3:6).
27:59
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Jakub Štěrba (3:5).
27:59
Domácí obrana opět nechala hosty nehlídané a Linc tak zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
27:24
Naprosto osamocený Halej před Blakalou, který ho nenechal zkaončit.
26:45
Waliczek vyslán do úniku, Vlček však zkušeně vystrčil nohy a Waliczek už nestihl zakončit.
25:06
Zbořil na Zbořila, aneb, když tě spoluhráč nepochopí a musíš si doběhnout pro vlastní přihrávku.
24:07
Stibor promáchl před prázndou brankou.
22:55
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Ondřej Šarša (3:4).
22:55
A hosté se dotávají do vedení, nedůraz v osobní souboji a Štěrba backhendem prostřelil Blakalu, který míček moc neviděl.
21:44
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Adam Stibor (3:3).
21:44
Nyní Novotný velmi vysoce přesně trefuje pravý horní růžek Blakalovy branky, kde se nacházela skulinka mezi tyčkou a rukou brnakáře.
21:14
Novotný vlemi vysoce přestřeluje.
20:42
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
20:42
Přesilovka pro hosty.
20:15
Signalizovaná výhoda pro hosty a ti jsou v 6.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 8, Chomutov 8.
20:00
17:56
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Jakub Štěrba (3:2).
17:56
Šarša se přiřítil do brankoviště domácích a zavěsil pod břevno.
17:00
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel, asistoval Petr Šarközy (3:1).
17:00
A další gól přidávají domácí vzápětí, trošku se štěstím ,ale to platilo i o gólu hostů.
16:36
Zbořil zachytil přihrávku na polovině a vydal se na zteč zkaončenou střelou, Vlček vyráží.
15:56
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Nivnický, asistoval Ondřej Gabzdyl (2:1).
15:56
Tomáš Nivnický si připisuje premiérový gól v áčku a zvyšuje vedení domácích.
15:30
Melíšek, který si zaběhl za domácího obránce také Blakalu nepřekonal.
14:25
Blakalova levačka se střelhbitě vymrštila do cesty střele hostujícho hráče.
14:06
Holovejova střela tačována mimo.
13:45
Flašarův pokus z úhlu také neúspěšný.
11:49
Müller zkusil střelu z dálky přes hráče, Blakala chytá.
09:55
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Ondřej Kopp (1:1).
09:55
Se značným štěstím zapadla střela až do Blakalovy branky, ale zapadla a je srovnáno.
08:45
07:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Petr Skácel (1:0).
07:58
V signalizované výhodě domácí využívají přesilovku a tím pádem pokračují ve hře 5 na 4.
07:25
Zbořil střílel z úhlu, Vlček byl na místě.
06:45
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
06:45
Přesilovka pro domácí po fualu na polovině.
06:03
Holovej se dokázal prosmyknout kolem domácí obrany z rohu a vystřelit, Blakala střelu kryl.
05:25
Pěkná střela Jakubce z otočky, mířila však přímo na tělo Vlčka.
04:34
Hosté se dostali ke střele, ale přes teč domácího hráče šel míček mimo.
02:36
Nedorozumění v domácí obraně při střídání, naštěstí se hosté nedostali ke střele.,
01:46
Domácím se nic kloudného vymyslet nepodařilo, na míčku hosté.
00:41
Domácí na míčku, s rozvahou zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů HEROS Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Jakub Holovej, Tomáš Novotný, Adam Stibor, Daniel Grener, Jiří Šafařovský
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Petr Blakala; hráči v poli: Daniel Flašar, Adam Zbořil, Jan Daubner, Petr Skácel, Petr Šarközy