7:2
2:2
- : -

Florbal Exelsior Havířov - TJ Sokol Jaroměř 15:4
4. Jan Žwak, 6. Richard Kraus, 7. Jakub Holeš, 8. Daniel Tychtl, 11. Jakub Vilím, 14. Adam Feber, 21. Matěj Černý, 24. Jakub Vilím, 29. Richard Kraus, 31. Daniel Matloch, 32. Adam Feber, 37. Erik Šochman, 38. Adam Feber, 49. Erik Šochman, 51. Matěj Černý - 35. Pavel Kotrč, 40. Petr Hofman, 53. Dominik Emlar, 60. Dominik Emlar; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Denis Jasiok 11, David Lipowski 11 - Šimon Špaček 7, Jiří Veinfurter 19; po třetinách: 6:0, 7:2, 2:2;
60:00
Střely na branku: D- 13 H-8
60:00
Střely na branku celkem: D- 41 H-26
60:00
Komentář trenéra domácích, Hynka Pláška: Od začátku jsme šli do zápasu aktivně, protože jsme věděli, že se takto lépe dostaneme do hry.Soupeře jsme dnes vůbec k ničemu nepustili a musím pochválit hráče, že udrželi nasazení po celý zápas. Jsme velmi rádi, že do zápasu zasáhla úplně celá lavička, včetně náhradního golmana. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů, Tomáše Křoviny: V dnešním zápase jsme propadli ve všech individuálních i týmových aspektech hry. Soupeř byl o level jinde. Děkuji soupeřům a divákům, přeji mnoho úspěchu do dalších zápasu
60:00
59:40
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar z trestného střílení (15:4).
59:34
Lipowski předvedl neuvěřitelný zákrok, kdy vychytal situaci 3 na brankáře.
59:33
Šochman se ujímá míčku i v oslabení, ale později jej ztrácí.
58:58
Timeout Florbal Exelsior Havířov
58:58
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
57:30
Hra se odehrává před velkým brankovištém hostů a hráči si míček navzájem přebírají.
56:16
Feber přestřeluje prázdnou bránu.
55:09
Volný úder Jaromeře byl rozehrán velmi efektivně, jelikož jejich zakončení bylo stříleno a prázdnou bránu, bohužel tomu chyběla přesnost.
54:22
Lipowski vyráží střelu tahem.
52:55
52:08
Jaroměř má trestné střílení za zablokování hole při jejích možnosti střelby.
50:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Erik Šochman (15:2).
50:17
Černý po přijetí přihrávky od Šulce trefuje příklepem pravý horní roh brány.
48:30
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jakub Vilím (14:2).
48:30
Šochman si vyjel do středu hřiště a tahem trefuje tyč brány a po odrazu je to gól.
47:52
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vražení zády.
47:23
Jaroměř přitvrdila ve hře u mantinelů v osobních soubojích.
45:43
Hra je stále většinou na polovině hostů a Havířov pouze ostřeluje bránu.
43:52
Žvakovi se málem podařilo dorazit míček před Špačkem ale jako první trefil čepel soupeře a až potom míček.
42:19
Kraus zajistil pro Havířov volný úder od mantinelu na polovině hostů.
41:19
Holeš s Vilímem si nahrávají před Špačkem, ale jejich zakončení jím bylo vychytáno.
40:01
Uvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým TJ Sokol Jaroměř a ihned z vhazování střílí na Jasioka.
40:00
40:00
Střely na branku: D- 14 H-18
40:00
39:27
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (13:2).
39:16
Špaček se rychle přesunul ke střele Matlocha a vychytal jej.
38:33
Hra se táhne pomalým tempem.
37:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval David Beneš (13:1).
36:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Martin Šulc (12:1).
36:07
Šochman zakončil do prázdné brány po nahrávce Šulce.
34:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Vojtěch Výborný (11:1).
34:35
První gól pro Jaroměř zajistil Kotrč svou střelou z půlky.
33:49
Havířov zkouší střely snad ze všech úhlů.
31:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Marián Kloza (11:0).
31:25
Feber z půlky hříště střílí gól po zemi.
30:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Martin Šulc (10:0).
30:22
Matloch trefuje míček ze vzduchu a posouvá Havířov do vedení 10:0.
28:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Adam Feber (9:0).
28:50
Střídání brankáře. Nový brankář David Lipowski družstva Florbal Exelsior Havířov
28:50
Kraus zakončil do prázdné brány po přihrávce od Febera.
28:30
Holeš získal od obránce hostů míček a ten se dostává k Vilímovi, jehož střela byla teována.
27:34
Kozlík zaklekává do střely protihráče.
25:02
U Jasiokové brány došlo k menší strkanici, avšak hráč Havířova stiuaci uklidnil a na míčku pokračujou domácí.
23:06
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Jakub Holeš (8:0).
23:06
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
23:06
Vilím vymetl pravý horní roh brány.
23:04
Šulc dostává po rozehrávce volného úderu přihrávku a příklepem trefuje Špačka.
22:21
Jaroměří se podařilo částečně zamknout Havířov na jejich polovině, ale ke střele se nemají.
21:12
Jaroměř trefuje tyč brány.
20:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (7:0).
20:01
Úvodní vhazování vyhrává tým TJ Sokol Jaroměř, ale ihned při přihrávání jim do toho vtrhnul Černý a zavěsil do brány.
20:00
20:00
Střely na branku: D- 14 H-10
20:00
19:59
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
19:59
Jaroměř má šanci, kterou jim faulem přerušuje Kozlík a jde potrestán na 2 minuty.
17:23
Jaroměř má rozehrávku z rohu soupeře, ale po rozehrávce ihned o míček přichází.
15:20
Jasiok vyráží nebezpečnou střelu, ale hra stále pokračuje.
13:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Richard Kraus (6:0).
13:22
Feber i v oslabení se dokáže dostat k míčku a tahem vymést roh brány.
12:40
Vyloučen hráč Josef Hřivna družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:41
Havířov doslova drží Jaroměř na jejich polovině a nepouští je k žádné šanci.
10:13
08:22
Jaroměř netrefuje v šanci prázdnou bránu.
07:33
Timeout TJ Sokol Jaroměř
07:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Martin Šulc (4:0).
07:33
Tychtl přesnou střelou zakončuje míček v horním rohu brány a tím přidává Havířovu další plusový gól.
06:43
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Daniel Matloch (3:0).
06:05
Šulcovi se podařilo sebrát míček obránci Jaroměře, ale při střele míček promáchl.
05:21
05:21
Feber zpoza brány nahrává Krausovi, kterému se podařilo backhandem umístit míček do brány soupeře.
04:24
Černý ze středu trefuje první hráče v zákleku.
04:02
Šochmanovi neprošla přihrávka jako poslední obránce a situaci musel zachraňovat Jasiok.
03:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Žwak, asistoval Daniel Matloch (1:0).
03:02
Matloch našel Žvaka ve vhodné pozici ke střele a je z toho první gól utkání.
02:44
Havíořv má volný úder blízko velkého brankoviště a střelcem je Vilím, jehož střelu vyrazil Špaček.
00:32
Tychtl je na středu s míčkem, ale při pokusu o klíčku na protihráče mu míček utíká z čepele a Jaroměř se ujímá míčku.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým TJ Sokol Jaroměř.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Dominik Emlar, Petr Hofman, Tomáš Černý
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Martin Šulc, Matěj Černý, Daniel Tychtl