3:2
7:1
- : -

HEROS Florbal Chomutov - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11:5
19. Petr Pastor, 21. Jakub Štěrba, 35. Ondřej Šarša, 40. Tadeáš Melíšek, 44. Tadeáš Melíšek, 45. Petr Pastor, 46. Zbyněk Hlaváček, 48. Tomáš Novotný, 53. Jiří Šafařovský, 55. Ondřej Halej, 60. Petr Pastor - 1. Václav Černoch, 5. Michal Házy, 33. Václav Černoch, 34. Michal Házy, 49. Michal Házy; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Karel Šantora 14 - Matyáš Krupa 21; po třetinách: 1:2, 3:2, 7:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Chomutov - 13, Brno - 5
59:59
Komentář trenéra hostí Vítězslava Cardy: Totálně jsme prospali začátek třetí třetiny což rozhodlo, do té doby jinak vyrovnané utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Těžké utkání, které jsme rozhodli až ve třetí třetině. Díky soupeři a velké díky divákům, kteří dnes dorazili ve skvělém počtu. I kvůli nim jsem rád, že jsme zápas (jako obvykle) otočili.
59:01
Brněnská hra v šesti jim moc nevyšla a inkasují branku.
59:00
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor bez asistence (11:5).
58:37
Sokol Brno nedokázal zatím v šesti lidech ni vymyslet.
57:21
Gullivers v 6.
56:08
Špatná chomutovská rozehrávka na své polovině hřiště, Sokol Brno nedokázal využít.
54:54
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:54
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Ondřej Kopp (10:5).
54:54
Kopp odebral míček po individuální chybě jednoho z brněnských hráčů a využili brejk, který brankou zakončil Ondřej Halej.
53:58
Melíšek ve sprinterském souboji předstihl jedno z obránců Brna.
53:19
Poprvé se nám v tomto utkání prosadil Jirka Šafařovský.
52:23
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Tadeáš Melíšek (9:5).
52:00
Hra se momentálně odehrává ve stylu nahoru, dolů.
49:34
Halej nedokázal sám před brankou pořádně vymáchat brankáře hostů a branku nevstřelil.
48:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Tomáš Foret (8:5).
48:11
Brankový účet ve třetí třetině se nám v tomto utkání hodně rozjel.
47:40
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Tadeáš Melíšek (8:4).
45:29
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Ondřej Halej (7:4).
45:29
Hlaváček střelou z půlky přesně vymetl šibenici v levém rohu branky brankáře Krupy, scházel asi milimetr, aby to chytil.
44:41
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (6:4).
44:41
Přesně po minutě se prosazuje po krásné kombinaci Lince a zakončujícího Pastora Chomutov a domácí tým už vede o dvě branky.
43:41
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Grener (5:4).
43:41
Melíšek střílí svou druhou branku v utkání a Chomutov vede o jednu branku.
42:15
Zatím se hra odehrává převážně na straně hostů.
40:31
Šaršova střela byla zblokovaná.
40:02
Buly třetí třetiny vyhrál Florbal Chomutov.
40:01
Oba týmy už se začínají připravovat k rozhodující třetině.
38:31
Fanoušci hlasitým povzbuzováním ženou domácí za vyrovnáním.
38:04
Bernas zabránil nadějné střele jednoho z brněnských útočníků.
36:38
Lincovu plachtící střelu nedokázal, potom Pastor tečovat do brány.
35:24
Sokol Brno se probralo zpátky k životu a je z toho vyrovnaný zápas.
34:32
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša bez asistence (3:4).
34:32
Šaršova pomalá dělovka se odrazila od Krupovy nohy přímo do branky.
33:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Videman (2:4).
33:24
Michal Házy střelou ve vzduchu zvyšuje vedení svého týmu.
32:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (2:3).
32:28
Sokol Brno velmi zajímavou brankou Václava Černocha se vrací zpátky do vedení.
31:07
Bouškova střela šla jenom do boty obránce Chomutova.
29:44
Šarša trošku zazmatkoval před svojí brankou, ale nakonec všechno sám dobře vyřešil.
28:30
Halej si dal míček moc daleko před sebe, ale nakonec ho dohnal v rohu hřiště.
26:27
Po přestávce se výrazně změnil obraz hry domácí velice dobře kombinují a dostávají se ke střelám. A Brno působí velice ospalím dojmem po první třetině.
25:16
Brno v tuto chvíli v klidu rozehrává na své polovině hřiště.
23:50
Z kombinace Kučera,Novotný a Grener nic nevzešlo.
22:07
Sokol Brno rozehrává v rohu hřiště na své útoční polovině.
20:49
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (2:2).
20:49
Jakub Štěrba obkroužil branku a vyrovnává stav utkání.
20:01
Buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
18:46
Pollakovo nahození skončilo na čepeli Ericha Kellermanna.
17:53
Chomutov bude rozehrávat u mantinelu na útočné polovině.
16:10
Melíšek chytře obehrál útočníky Brna a míček přihrál na Andrleho, ale jeho střela skončila na brankáři hostí.
15:22
Bouška v rohu dřív než Pastor a má míček v moci.
14:45
Brněnská střela šla přímo do Šantory.
13:36
Novotného střela tahem šla mimo branku Krupy.
12:39
Grener dobře vyhodnotil kam půjde přihrávka hostí a jde do protiútoku.
10:38
Halejova střela byla přesně mířená, ale brankář ji pohotově vyrazil.
09:21
Chomutov se svojí chybou zbavil pozic v útočném pásmu.
07:46
Krupa vytáhl výborný zákrok po střela Hlaváčka.
06:34
Štěrba ve vyložené šanci mířil brankáři mezi nohy, ale ten to měl pokrytý.
05:49
Od Šaršy začíná chomutovská rozehrávka po střele, kterou chytil Šantora.
04:49
04:48
Sokol Brno zvyšuje stav utkání po krásné brance na 2:0.
03:14
Ulman utekl chomutovským obráncům, ale jeho střela šla mimo.
01:34
Chomutov se snaží rychle napadat brněnskou rozehrávku od branky.
00:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (0:1).
00:34
Sokol Brno bleskurychle otevírá brankový účet utkání.
00:15
Štěrba nedokázal zpracovat míček před brankou.
00:02
Úvodní buly zápasu vyhrál Florbal Chomutov.
00:01
Dnes se v Městské SH v Chomutově utkají domácí Florbal Chomutov a nováček soutěže, který si zatím vede velice solidně Sokol Brno I Gullivers. Florbal Chomutov ve středu porazil v předehrávce 10.kola porazil Kladno na jeho hřišti v rámci School matche 7:6 po samostatných nájezdech.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Michal Žůrek, Adam Bouška, Václav Černoch, Martin Ulman
00:00
Line-up domácích HEROS Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Petr Pastor, Jakub Štěrba, Petr Linc