3:0
3:1
- : -

Florbal Ústí - Z.F.K. AQM Petrovice 11:1
5. Václav Vavruška, 12. Ondřej Kawulok, 19. Josef Novák, 20. Radek Kužel, 20. Josef Novák, 23. David Stummer, 34. Ondřej Kawulok, 39. Pavel Vlček, 52. Dominik Beneš, 57. Josef Novák, 60. Dan Semerád - 44. Daniel Flašar; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 161; zásahy brankářů: Marek Netopilík 10 - Ondřej Kolajta 30, Pavel Kulla 2; po třetinách: 5:0, 3:0, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Florbal Ústí - 12, Z.F.K. AQM Petrovice - 6
60:00
Vyjádření trenéra hostí p. Vlčka: Děkuji domácím za zápas a gratuluji k jasnému a zaslouženému vítězství. My jsme dnes byli špatní, ale na hřišti zdaleka ne ti nejhorší...
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. Derky: Chtěl bych poděkovat skvělým fanouškům, kteří nás přišli povzbudit a jsem velice rád, že kluci vzali zápas za dobrý konec a od začátku bylo jasné, že tři body zůstanou dnes doma. Soupeři přeji štastnou cestu domů a chtěl bych moc poprosit všechny členy klubu, aby si jednou za čas našli cestu do hlediště, protože florbal hrajeme pro ně!
60:00
59:23
Málem jsme se dočkali odvety mezi Conorem McGregoem a Floydem Mayweatherem, Sattlera ale stihl rozhodčí zastavit
59:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Miroslav Fořt (11:1).
58:18
P. Vítek natáhnul prak, ale míček branku neohrozil
57:00
Zápas se spíš dohrává
56:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Radim Kühnel (10:1).
56:09
A máme tu desátou branku domácích!
55:19
Vyloučen hráč Patrik Michalík družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
55:19
Sattler dostává sekeru, uvidíme již čtvrtou ústeckou přesilovku
54:05
Přesilová hra bez střel
52:23
Vyloučen hráč Petr Šarközy družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
51:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (9:1).
51:26
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kulla družstva Z.F.K. AQM Petrovice
51:26
Benešovo branka vyhání Kolajtu z brankoviště
51:20
Kolajta předvádí neskutečný zákrok, bohužel obrana ho nepodržela a po přihrávce vyndavá míček ze své sítě
50:44
Fořt opět sám před brankářem, ale nic z toho
49:48
Marek Netopilík se konečně dostal do varu, když zneškodnil všechny tři střely Petrovic během jedné minuty
49:01
Štorek přihrál volnému Novákovi, ten míček v předbrankovém prostoru netrefil
47:28
Ústecká pětice zamkla petrovické hráče na své polovině
46:02
Na hřišti se poprvé objevuje obranný kolos Pavel Vítek.
45:11
Novák opět v dobré pozici, míček mu ale Kolajta nohou odebral
43:23
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Daniel Flašar, asistoval Lukáš Homola (8:1).
43:08
Pavelka se promíchal až k prvnímu hráči, který mu míček odebral a založil akci, ze které padá první branka hostí
42:13
Stummer za pomoci Taubera vyváží balonek z obranné třetiny
41:46
Hráč z Petrovic s číslem 3 míjí branku a právem se na sebe zlobí
41:38
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
39:51
Vyloučen hráč Jakub Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
38:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Miroslav Fořt (8:0).
38:36
Fořt není zvyklý se nacházet před prázdnou brankou, a proto při jasné příležitosti zaváhal. Snažil se to zakrýt za přihrávku, to mu ale příliš nepomohlo
35:06
Petrovice dorovnávají počet střel z první třetiny, dokážou tento počet navýšit?
33:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (7:0).
28:53
Tauber se snažil nachytat Kolajtu střelou z rohu, ten si ale přední tyč pohlídal
25:31
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
24:58
Ůstí si zkušeně připravuje tu jednu střelou, se kterou navýší vedení, to se ale nestalo, a proto můžeme vidět druhou přesilovou hru
24:00
Další signalizované vyloučení
22:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Radim Kühnel (6:0).
22:10
Na hřišti elitní juniorská formace a zkušenosti v podobě Davida Stummera
21:58
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
19:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Václav Vavruška (4:0).
19:38
Kužel z bezprostřední blízkosti rozvlnil síť
18:40
Kawulok trefuje Kolajtu do hrudi, poté Fořt promáchl míček po přihrávce prvního jmenovaného
18:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (3:0).
15:15
Cca čtyři sekery najednou schytala hokejka Pepy Nováka, Ústí zahraje standartní situaci z velkého brankoviště
14:41
Máme tu již ohranou pohádku, ve které Ústí dobýjí Petrovice
13:38
Oba brankáři vychytali trestné střílení
13:36
Trestné střílení družstva Z.F.K. AQM Petrovice neproměnil Petr Skácel.
13:36
Vlčkovi nepřišlo fér, že nájezd jel jen domácí tým, a proto faulem dává Petrovicím příležitost trestného střílení též
13:16
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Ondřej Kawulok.
13:01
Po faulu na Josefa Nováka je nařízeno trestné střílení
12:11
Omlouvám se za malý přínos informací, ale dostal jsem na práci pult pro DJ a nemám bohužel čtyři ruce
11:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (2:0).
11:27
Petrovice se dostávají k míčku po faulu Martina Fuchsiga.
09:46
Vavruška pouze do prvního obránce, z bloku do útoku spěchal petrovický hráč, ale neohrozil Marka Neopilíka
08:39
Už to vypadalo, že Petrovice ohrozí branku, nakonec to skončilo protiútokem z ústecké strany
07:40
Petrovice jsou stále bez střely na branku
06:40
Beneš na sebe natáhl protihráče a nabídnul míček Semerádovi, který měl před sebou otevřenou branku, střelu ale na poslední chvilku zachytil obránce
04:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Radek Kužel (1:0).
03:58
Beneš v dobré pozici se snažil ještě najít Semeráda, k tomu se ale míče nedostal
02:58
Vytočení ze standartní situace končí na bedrech blokujícího beka
02:39
Petrovice nenachází cestu na útočnou polovinu
01:13
Ústí nejdříve zkusilo rychlý útok ze začátku třetiny. Po vystřídaní se do šance dostal Dan Semerád, jeho střela ale neměla dostatečnou razanci
00:01
Po menších technických problémech se zápas zahajuje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Adam Zbořil, Jan Daubner, Petr Skácel, Dominik Chvastek, Petr Šarközy
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, David Stummer, Tomáš Sattler, Radek Kužel, Václav Vavruška
00:00
Dámy a pánové, vítejte na psaném zápise z útkání v rámci sedmého kola 1. ligy mužů mezi domácími Florbal Ústí a týmem hostí Z.F.K. AQM Petrovice. Zápas za pár okamžiků začne, tak pojďme na to!