1:0
1:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Bulldogs Brno 5:2
11. Dominik Emlar, 11. Petr Hašek, 15. Petr Hofman, 38. Petr Hofman, 57. Petr Hofman - 18. Josef Žižka, 49. Adam Konečný; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 161; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 26 - Rudolf Turiak 16; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1;
60:00
59:59
Domácí borci konečně prolomili domácí smůlu a vyhrávají.
59:59
Střely ve třetí třetině: Domácí 9 Hosté 11
59:59
Komentář trenéra hostí Davida Kyzlinka: Utkání rozhodla první třetina, kde domácí dali dva slepené góly a dostali se na koně. Další dvě třetiny to bylo dobývání domácí brány. Gratuluji domácím k výhře.
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Dnes tvrdě odbojované utkání, které jsme zvládli hlavně v obraně a naší koncentraci udrželi po celý zápas. Děkuji soupeři za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
59:25
Poslední minuta zápasu a hosté v 6....cinká domácí tyčka.
58:39
Domácí si drží obranou polovinu a nepouštějí Brno do šancí.
57:12
Hosté zkoušejí hru v 6.
56:52
Timeout Bulldogs Brno
56:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (5:2).
56:52
Hofman zkompletoval svůj hattrick.
56:17
Domácí se snaží při přesilové hře zvýšit svůj náskok před Brnem. Skóre zatím beze změn.
55:01
Vyloučen hráč Lukáš Punčochář družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
54:57
Střela Kotrče končí vysoko nad brankou hostí.
53:05
Hra je v posledních 5 minutách vyhrocená, jelikož body potřebují oba týmy.
51:58
Jaroměř rozehrává na malém brankovišti hostí a jako u Bulldogs rozehrávka končí v prvním bránícím hráči.
51:04
Bulldogs rozehrávka před domácí brankou a střela končí v prvním obránci Jaroměře.
48:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Adam Konečný, asistoval Martin Grlický (4:2).
48:47
Brankář domácích se nestihl přesunout a zareagovat na crossovou přihrávku mezi Konečným a Grlickým.
47:50
Domácí se zbytečně stahují do obraného pásma a vyčkávají na protiútoky.
45:57
Hra je neustále kouskována, díky velkému množství faulů.
44:58
Bulldogs opět drží domácí na obrané polovině a nepustí je k míčku.
43:41
Hra se začíná v soubojích přiostřovat.
43:03
Domácí Hrobský zůstává po souboji na zemi, po chvíli odskakuje za mantinel a je slyšet kelen v akci.
42:37
Hejzlar minul tutovku....
41:46
Na hřišti je vidět fair-play, brankář Brna se přiznal k tečování míčku a Jaroměř díky němu rozehrává z rohu.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Domácí 4 Hosté 7
39:46
V poslední minutě druhé třetiny se snaží Bulldogs ještě zatlačit na domácí tým, nedaří se.
37:11
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
37:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jiří Hofman (4:1).
37:05
Zpoza brány Hofman Petr švihnul florbalkou po balónku a dal góla.
37:00
Hofman běžel sám na bránu a minul.
35:00
Dnešní utkání v hale sleduje krásných 161 diváků, děkujeme.
34:17
Hejzlar zakleknul a schytal míček z metru do levého stehna. Domácí obrana svou svatyni brání obětavě
32:38
Hra je nahoru, dolu, Bulldogs zatím více na míčku.
29:50
"Čo chýbalo...metr, dva" Hofman ze zákonu míjí branku.
29:40
Domácí kombinují, avšak žádná ze střel zatím neohrožuje branku Bulldogs.
27:55
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
27:55
Emlar v šanci, ale Pešák mu nedovoleně zablokoval hůl a byl vyloučen.
26:38
Grlický pohotovou střelou na branku domácího gólmana nepřekvapil.
25:45
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
25:40
Jaroměř vypadá, že má dost sil, a proto si může dovolit hrát znovu ve čtyrech hráčích.
24:49
Domácí v plném počtu.
22:49
Vyloučen hráč Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
22:49
Bulldogs mají první přesilovku, uvidíme jak se s ní poperou.
17:19
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Lukáš Punčochář (3:1).
17:19
Josef Žižka téměř z poloviny hřiště po přesné nahrávce od Punčocháře, snižuje náskok domácích.
14:55
14:55
Jaroměř využívá přesilovku. Po několika přihrávkách se od Emlara dostal míček k Hofmanovi, který konečně vstřelil gól.
14:19
Vyloučen hráč Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
13:09
Bulldogs začínají cenit zuby a drží domácí na jejich polovině.
10:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (2:0).
10:55
Po špatné rozehrávce Bulldogs se k míčku dostal Petr Hašek a střelou k levé tyči zvyšuje skóre na 2:0.
10:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (1:0).
10:46
Hofman Petr zastavil útok Bulldogs a k odraženému míčku se dostal Dominik Emlar a backhandem prostřelil golmana.
10:19
Brno se snaží kombinovat, kdežto Jaroměř spíše brání.
08:02
Domácí teď promarnili šanci vstřelit gól, když Emlar po nepřesné přihrávce promáchnul.
06:21
Bulldogs ohrožují domácí svatyni, ale i tak zatím vidíme hru nahoru a dolu.
05:51
Bulldogs hrají zatím aktivněji než domácí celek.
03:29
Völgy "vychytal jako pán" a zneškodnil dvě jasné gólové šance Brna.
02:53
Jaroměř nevyužívá útoku tři na dva a po ztrátě míčku Bulldogs uklidňují hru.
01:48
Brankáři obou týmu si připsali své první zákroky v zápase.
00:02
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Rudolf Turiak; hráči v poli: Lukáš Michálek, Lukáš Punčochář, Josef Žižka, Michal Pešák, Martin Žák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Patrik Horčička, Jan Hrobský, Tomáš Veinfurter, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Dobrý večer vážení diváci, dovolte mi vás přivítat u online přenosu osmého kola první ligy mužů, kde se proti sobě utkají týmy TJ Sokol Jaroměř a Bulldogs Brno.