2:0
2:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Exelsior Havířov 5:2
17. Tomáš Brožek, 28. Jan Králík, 38. David Caha, 43. David Chvosta, 51. Jan Králík - 2. Martin Šulc, 8. Adam Feber; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Josef Macek 39 - Denis Jasiok 40; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:0;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: Štíři 20, Havířov 16.
59:59
Komentář trenéra hostů Pacíka: Hrozné utkání, které bylo na hony vzdálené od florbalu. Z naší strany katastrofální koncovka, jejíž nekvalita rozhodla. Soupeři děkujeme za pro nás přínosné utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Malého: Pro nás důležité tři body, které kazí fakt, že jeden z našich nejlepších hráčů utkání nedohrál kvůli zlomenině klíční kosti. Soupeř i v poslední minutě hrál zbytečně agresivně a jsem rád, že se nám další zranění vyhla. Dneska zasloužená výhra, v utkání jsme byli od třetí minuty lepším týmem.
56:28
Štíři zpátky v pěti, můžou se pyšnit ubráněným oslabením ve čtyřech proti šesti.
56:06
Omlouváme se za nefunkční tvcom, vypadla internetová linka v hale.
55:18
Havířov v šesti.
54:28
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
53:33
Hosté hrají v plném počtu.
51:32
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
50:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Michal Měřička (5:2).
50:12
Jasiok se zase předvedl, nohou odrazil další budějovickou střelu.
46:49
Drobišova střela, kdy trefoval míček letící vzduchem, šla mimo branku.
45:15
Vlček dostal přihrávku po mantinelu, přeposlal míček Hanákovi, ale ten se z první netrefil.
44:44
Havířovský gólman opět zazářil: tentokrát odrazil střelu od Radka Hanáka.
44:09
Králíkova střela ani Drobišova dorážk neprošla do Jasiokovy branky.
43:27
Staňkova střela při zemi šla těsně vedle brány.
42:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Chvosta, asistoval Ondřej Havelka (4:2).
41:44
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:04
Z úvodního buly se Králík rovnou protlačil do útoku, ale neprosadil se.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: Śtíři 12, Havířov 12.
37:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (3:2).
37:13
Po nahrávce od Vlčka se prosazuje Caha.
34:36
Hra pomalu začíná být hodně agresivní a plná důrazných soubojů.
33:24
Matlochova střela letěla za Mackovu bránu.
32:59
Řezník vybojoval na v rohu hřiště míček a zakládá protiútok, bohužel ale bez ohorožení branky Havířova.
32:05
Havířov kombinuje na vlastní obranné polovině.
27:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (2:2).
26:25
Macek v klidu chytil Krausovo nahození na bránu.
25:53
Štíři v pěti, mají za sebou dvě ubráněná oslabení.
23:53
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:14
Hosté také v plném počtu.
21:59
Po Hanákově nahrávce zpoza brány se netrefil Měřička.
21:33
Domácí v plném počtu.
21:14
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:06
Staněk zblokoval Tychtlovu střelu.
20:01
V zahajovacím buly třetiny opět zvítězili hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: Štíři 20, Havířov 16.
19:33
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:40
Hra působí celkem vyrovnaně, oba týmy mají hodně šancí, ale na míčku jsou momentálně častěji domácí.
16:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Lukáš Froněk (1:2).
16:30
Krásnou akci předvedli Froněk, který nahrával, a Brožek, který střílel z první do prázdné brány.
15:52
Kudláček vystřelil opět mimo bránu.
14:46
Vlček nahrával mladšímu Hanákovi z rohu, s jeho střelou si ale havířovský brankář poradil.
13:30
Havelkův příklep šel taky do brankáře.
12:49
Tomáš Hanák střílel do gólmana.
12:06
Macek zpacifikoval míček letící od hostí.
09:43
Štíři stále nejsou schopni dát góla.
07:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Richard Kraus (0:2).
06:54
Další střela vyslaná Měřičkou byla zblokována Kutáčkem.
04:14
Vlčkova střela po ze standardky po Hanákově nahrávce šla mimo bránu.
03:58
Domácí opět několikrát vystřelili, ale zatím bez úspěchu.
03:11
Měřičkovu střelu gólman hostí vychytal.
01:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Jakub Mikulok (0:1).
01:35
Tomáš Hanák si sám vyběhl až k bráně hostí, ti ho ale zastavili.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu ve prospěch Havířova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Daniel Matloch, Martin Kutáček, Jakub Vilím, Jan Žwak, Jakub Holeš
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Václav Hejplík, Jan Staněk, Jan Králík, Ondřej Havelka, Michal Měřička