3:0
0:2
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Florbal Ústí 5:4p
6. Michal Šmíd, 25. Václav Černoch, 28. Václav Černoch, 38. Martin Ulman, 64. Václav Černoch - 14. Ondřej Kawulok, 20. Aleš Poloprutský, 41. Dominik Beneš, 43. Dominik Beneš; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Chrást 14 - Marek Netopilík 15; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:2, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 2:0
65:00
Střely celkem: 19:18
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Davida Derky: Dnešní zápas se odehrával z naší strany v duchu zbytečných ztrát, které nás stály dva body. Jsem velice rád, že po dvou úvodních nemastných třetinách jsme předvedli hru, kterou by jsme se chtěli prezentovat. Škoda, že Koňas neoslavil kulatiny vítězstvím. Zdravím domácí fanoušky a těším se na ně v pondělí!
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Dnes spíše defenzivní match, v němž jsme trpělivě čekali na svoje šance a nakonec ubojovali důležité dva body s kvalitním soupeřem. Škoda některých hluchých pasáží, které nás neustále sráží. Na tom musíme pracovat. Děkuji fanouškům, kteří si i o prázdninách našli čas a i v menším počtu vytvořili perfektní atmosféru. Soupeři i rozhodčím díky za fér utkání.
63:18
63:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch bez asistence (5:4).
63:18
Hosté to po timeoutu zkusili ve čtyřech, jenže balonek získal Vašek Černoch a výhra je na světě!!!
62:58
Timeout Florbal Ústí
62:19
Vrtěl natáhl a jeho pumelice jela do šibenice. Skrz golmanovu ruku nedojela.
60:52
Černoch nabil Vrtělovi. Sraženo nad.
60:20
Prodlužko hrajem 3 na 3. Golmanův se z brány nechce.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 6:6
60:00
59:57
Obrovská šance Ulmana, který trefoval vzdušný balon a zacílil pouze do boční sítě.
58:26
Tlak hostí je nyní velký jako český státní dluh.
56:46
Bouška si zpracoval míček na prsa a hokejku z první málem netrefil kasu.
55:18
Čtyřblok domácích! Takhle se blokují nechtění uživatelé.
54:07
Chrást teď výborně. Hosté víc na míči, domácí třetí lajna od začátku třetiny nehraje....no to ještě bude.
52:28
Už to vypadalo, že Žůrek to prováhal, ale on ještě zatáhl a poslal balon přes nohu golmana do tyče.
51:25
A další.
50:47
Tyč za Chrástem.
49:54
Foret hledal štěrbinu v hostujícím bloku. Nenašel.
48:51
Hostující Beneš: klika sem, klika tam a střela nad.
46:22
Závar před bránou hostí, která byla posunutá, takže to mohlo vypadat jako gól. Nebyl!
44:50
Neskutečný no look pass od Žůrka křížem na Černocha, který trefuje pouze golmana.
43:38
Domácí Šmíd skvěle na mantinelu!!!
43:35
Přímočará akce a na konci úsečky Videman. Pouze do nohou golmana.
42:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (4:4).
42:12
Chrástovi míček propadl a doštrádoval si to až za čáru. Najednou jako by domácí nebyli.
40:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Martin Fuchsig (4:3).
40:27
Jak vyhrát buly, dvakrát si nahrát...no a dostat gól.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 5:3
40:00
Dobré zprávy (i když jak pro koho) z ostrovů...Chelsea vede v Burnley 2:0.
40:00
37:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Lukáš Vrtěl (4:2).
37:57
Teč Ulmana jak od Gretzkeyho...no mňam.
37:20
Znáte tu hlášku "Toto se stává maximálně jednou za deset let?"....no tak domácí Krtek si střihnul sprint přes celé hřiště.
34:57
57 diváků. Chápeme, že jsou prázdniny, tak užívejte. My dnes nikomu nepřítomnost vyčítat nebudem.
33:32
Gulliveři nyní pod obrovským tlakem, že by jim na to doktor mohl předepsat lázně.
30:32
Ten Oňa Bílek, to je slast se koukat.
30:06
Domácí jsou teď lepší. Viz další střela, tentokrát v podání Rigera.
29:01
Další brejk a Černochův útko na hattrick. Těsně vedle.
27:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Michal Házy (3:2).
27:28
Přesilovka domácích nebezpečná jako plyšový medvídek, že v ní byli hosté nebezpečnější. Pak však přišel brejk a Václavova střela pod víko. Nazdar!
25:44
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:44
Bílek poslán na mantinel jako prase na porážku.
24:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Ulman (2:2).
24:11
Z takové přepinkávané na středu vzešel brejk domácích, na jehož konci je Černochova střela do prázdné, která i s notnou dávkou štěstí končí v síti.
22:58
Domácímu Bílkovi v poslední chvíli balonek popojel, nezbeda jeden. Následný Novákův centr prvně jmenovaný netrefil.
20:01
Snad domácí nezamčeli někoho v šatně/na záchodě. (škoda, že sem nejdou vkládat emotikony)
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:9
20:00
Na dálku zdravíme naše juniory a doufáme, že neuvíznou aspoň v tom metru.
20:00
Popravdě...první třetina nemastná neslaná a já bych byl popravdě asi radši doma.
20:00
19:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Martin Žáček (1:2).
19:59
No to snad ne chlapci. Žáček stihl dát míček na střed, no a zbytkem budiž smutný konec první části pro domácí.
17:24
Výborný signál domácích. Krtkův krtek však narazil pouze na helmu golmana.
17:10
Hosté tak trochu začínají přebírat otěže. Tak snad si nesedřou ruce.
15:05
Chrást výborně. Kluk jeden ušatej.
13:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Miroslav Fořt (1:1).
13:45
Signál hostí ze středu končí gólem. Takovou zeď, jakou předvedli domácí bych doma asi nechtěl.
12:20
Dobrá rána hostujícího Kužela, která zůstala skryta do poslední chvíle - Chrást na místě. Jestli má ústecký Radek Kužel něco společného s Jardou Kuželem z Houslic nevíme.
10:28
Atmoška zatím vskutku komorní.
08:14
Házyho je plné hřiště!
05:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Šmíd, asistoval Michal Házy (1:0).
05:37
Házyho to dneska hodně baví. Další koupačka, balon před bránu a tam už byl Majk Šmíd, jenž měl jednoduchou práci, ale nechápu, jak se tam ze stopera dostal.
04:30
Chrásta střela trefuje do pupku.
03:51
Házy znovu. Naivně, ale úspěšně.
02:10
Domácí Žůrek prostřelil ústecký val, bránu minul.
01:23
Míchal Míša Házy kašičku, na modravém rendlíčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, David Stummer, Tomáš Sattler, Radek Kužel, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Lukáš Vrtěl, Michal Žůrek, Adam Bouška, Václav Černoch, Martin Ulman