2:2
5:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 9:3
1. Matěj Korbel, 16. Michal Klápa, 23. Michal Strachota, 39. Michal Strachota, 41. Daniel Nicklas, 44. Michal Strachota, 45. Filip Chmelíček, 59. Jan Zavadil, 60. Jakub Pecha - 21. Filip Ullmann, 39. Filip Ullmann, 45. Matěj Stůj; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 272; zásahy brankářů: Václav Zavadil 27 - Ondřej Lupoměch 35; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:1;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "Koncentrovaný a zodpovědný výkon celého týmu od první do poslední minuty zápasu. Teď už jen udržet laťku takhle vysoko. Děkujeme skvělým divákům. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu šťastnou cestu domů.
60:01
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: "Zasloužená výhra soupeře, který nás dnes předčil v šikovnosti, řešení ve finální fázi včetně zakončení. Na konci v power play jsme šli do velkého rizika, což se projevilo na koncovém výsledku. Vary se mohly po celý zápas opřít o výkon rozdílových hráčů, což nám dnes chybělo.
60:00
59:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Pecha, asistoval Vít Bednář (9:3).
58:40
Zavadil se zmocnil míčku a střelou do prázdné branky potvrzuje zisk třech bodů pro domácí
58:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil bez asistence (8:3).
51:32
Sachr pálil a Zavadil tentokrát nic neviděl a měl štěstí, že míček mezi třemi tyčemi neskončil
44:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Alois Burian (7:3).
44:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Stůj bez asistence (6:3).
43:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Martin Koubek (6:2).
43:18
Strachota se dostal k odraženému míčku na středu, krásně si prohodil kladenského obránce a poté prostřelil i Lupoměcha
41:02
Riebauer po samostatném úniku netrefil vůbec Zavadilovu klec
40:24
Rychlou kombinaci domácích zakončuje tvrdou ranou Nicklas
40:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Michal Klápa (5:2).
40:01
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
38:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Daniel Kalaš (4:2).
38:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Ondřej Riebauer (3:2).
37:27
Vyloučen hráč Alois Burian družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:20
Trochu se nám teď přiostřuje
34:03
Domácí jsou kompletní
32:03
Vyloučen hráč Tomáš Smolka družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
22:16
Hosté teď absolutně propadli, Klápa naservíroval míček na Strachotu a ten už pouze uklízel do prázdné klece
22:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (3:1).
21:25
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
20:39
Klápa měl velkou šanci, kterou neproměnil a tak přišel trest z hole Ullmanna, který rychle snižuje
20:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Ullmann, asistoval Dušan Přívara (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 12-9
19:20
Hosté si na závěr třetiny připravili drtivý tlak, Zavadil ve spolupráci s obranou všechny problémy vyřešil
17:30
Burian teď v souboji čistě odzbrojil Pfaura
15:49
Koubek vypálil a jeho pokus tečoval pod břevno Klápa a domácí vedou 2:0
15:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Martin Koubek (2:0).