3:2
1:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - HEROS Florbal Chomutov 7:6
2. Michal Pražák, 5. Ivan Pergler, 20. Daniel Eremiáš, 26. Martin Fenik, 34. Martin Řezáč, 40. Patrik Chládek, 47. Filip Řehulka - 8. Tomáš Novotný, 19. Ondřej Šarša, 20. Ondřej Kopp, 25. Tadeáš Melíšek, 37. Petr Linc, 46. Ondřej Halej; rozhodčí: Jakub Furmánek - Jiří Dolanský; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 17 - Jan Vlček 34; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:1;
60:00
Střeli po třetí třetině domácí 15 hosté 8
60:00
Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Konečně zápas ve které jsme neměli slabé místo a i přes 6 obdržených branek jsem dnes spokojený s obranou. Škoda neproměněných šancí ve třetí třetině, díky kterým byl zápas zbytečně dramatický až do posledních vteřin. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Martina Hýska: Gratulace soupeří k vítězství. Dnes to nebyl náš den, příště budeme připravenější! Rychle se oklepat a v pondělí hurá na Vary.
60:00
59:20
Hosté se snaží získat míček.
57:02
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:02
Domácí hrají přesilovku 5 na 3
55:53
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:59
Hosté začínají hrát agresivně.
54:00
Hostující golman podržel tým rychlím přesunem.
52:44
Timeout HEROS Florbal Chomutov
52:09
Domácí se snaží napadat.
46:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Řehulka, asistoval Daniel Eremiáš (7:6).
46:36
Řehulka zpracoval míček na prsa a poté ho trefil ze vzduchu do branky posouvá domácí do vedení.
45:58
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Jakub Štěrba (6:6).
45:58
Hosté vyrovnávají stav utkání po krasném úniku.
39:57
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Ondřej Schuller (6:5).
36:50
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Erich Kellermann (5:5).
36:50
Hosté srovnávají stav utkaní při oslabení.
35:48
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva HEROS Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
35:29
Hosté měli štěstí že domácí netrefili odkrytou branku.
33:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Řezáč, asistoval Daniel Eremiáš (5:4).
32:03
Domácí netrestají chybnou rozehrávku hostů.
29:57
Hostující golman předvedl dokonalý zákrok a podržel tým.
28:35
Hosté vyčkávají s míčkem na své polovině.
25:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Michal Pražák (4:4).
25:36
Domácí srovnávají stav utkání po střele do odkryté branky.
24:07
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Daniel Grener (3:4).
24:07
Hosté dávají gola ze středu hřiště a ujímají se vedení 3 : 4
21:50
Domácí měli velké štěstí že míček který jen tak projel před jejich brankou nikdo netrefil.
19:44
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Vojtěch Bernas (3:3).
19:18
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Martin Řezáč (3:2).
18:04
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Linc (2:2).
18:04
Po střele ze středu hosté vyrovnávají na 2 : 2
16:35
Domácí ubránili oslabení.
14:33
Vyloučen hráč Filip Kříž družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za hra rukou.
13:27
Golman hostů předvedl velmi dobrý zákrok.
12:35
Domácí měli velké štěstí že hostující hráč netrefil prázdnou bránu.
09:30
Hosté i domácí hrají vyrovnanou hru.
07:44
Branku družstva HEROS Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jiří Šafařovský (2:1).
07:44
Hosté po štastném odrazu od tyčky snižují na stav 2 : 1
06:55
Domácí hrají aktivně na nohou .
05:55
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Michal Pražák (2:0).
04:11
Domácí na konec po druhé dorážce dávají gol a navyšují vedení na 2 : 0
01:46
Hostující golman měl velkou smůlu že se mu míček špatně odrazil do vlastní branky.
01:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Patrik Chládek (1:0).
00:01
Začala první třetina.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Jiří Dolanský.
00:00
00:00
Line-up hostů HEROS Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Petr Pastor, Jakub Štěrba, Petr Linc
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Filip Kříž, David Jirásek, Michal Pražák, Martin Fenik, Ivan Pergler