0:3
3:1
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
57. Petr Skácel, 60. Jan Daubner, 60. Matěj Matoška - 21. Martin Polehňa, 23. Martin Polehňa, 36. Tomáš Kucharič, 56. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 16 - Lukáš Bauer 20; po třetinách: 0:0, 0:3, 3:1;
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 11, Znojmo 6.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka: Zápas se mi hodnotí těžko, protože dneska jsme měli na body. Vypracovali jsme si velké množství jasných gólových šancí, ale naše zakončení bylo katastrofální. Zlepšujeme se, ale i tak dneska jsme prostě body odevzdali. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Chocholy: Děkujeme soupeřům za utkání. Z naší strany asi nejhorší výkon. V druhé třetině jsme se trošku zlepšili, avšak naše koncovka v závěru je katastrofální. Chci pochválit našeho gólmana.
60:00
59:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Matoška, asistoval Lukáš Homola (3:4).
59:52
TO už bude asi málo času na srovnání.
59:32
Série střel domácích, vše tečováno nebo vyraženo gólmanem mimo hřiště.
59:17
Lukáš Matoušek míjí úplně prázdnou bránu, domácí stále v 6.
59:11
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Adam Zbořil (2:4).
59:11
Naději na stranu domácích přináší Daubner.
56:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Skácel bez asistence (1:4).
56:59
Někteří řešili jeslti faul byl nebo nebyl a jiní hráli, a tak Skácel konečně dává první gól domácích.
55:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Daniel Krejčíř (0:4).
55:13
Přesilovku rychle hosté proměňují.
54:58
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
54:20
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
52:16
Štěstí a Bauer domácím nepřejí Homola pěkně prokličkoval až před něj, ale svou střelou ho nepřekonal.
50:13
Homolova střela sice byla pěkná, ale pro dobře vidícího Bauera nebylo její chycení problémem.
48:21
Flašar místo aby střílel z první se krátce zamyslel a Bauer se už mezitím stihnul přesunout a jeho střleu vyrazil.
46:26
Hosté hrají v plném počtu.
46:13
Skácel střílel po zemi a Bauer neměl se střelou problém.
45:05
Na konci pěkné kobinace byl Nota a ten bohužel v klíčové chvíli moc krásy nepředvedl a míček prakticky jen odevzdal Bauerovi.
44:26
Vyloučen hráč Josef Fišer družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
44:26
Přesilovka pro domácí.
43:50
Singalizované vyloučení, domácí v 6.
43:10
Daubner z rozehrávky volného úderu rozvlinil jen boční síťku.
41:00
Palát netrefuje odkyrtou branku.
40:01
Uvidíme co přinese závěrečná třetina, hosté jsou sice o něco málo lepší, ale domácí by si nějaký ten vstřelený gól zalsoužili.
40:00
40:00
Počet střel na branku v druhé třetině: Petrovice 7, Znojmo 7.
40:00
38:30
A nepoštěstilu se mu vstřelit gól ani nyní.
37:46
Šarközy v úniku 2 na 1 zvolil střelu, Bauera nepřekonal a to ani z následné dorážky.
36:44
Kolajta skvěle vychytal dalekonosnou střelu Dabergera.
36:10
Marodka domácích se rozrůstá o Nivnického, který si stejně jako Michalík pochorumal koleno.
35:44
35:44
Heiserův námaz ještě dokázali domácí uhasit, ale z následného zmatku pak dokázali hosté skórovat.
34:20
A o chvíli později i domácí Michalík.
34:00
Přerušení po souboji Juříčka s domácím hráčem, ze kterého se Juříček sbírá s bolavým kolenem.
27:58
Heiser Bauera ani z dorážky nepřekonal.
27:00
Tyčka domácí branky zazvonila po střele Jaroslava Matoušky
25:35
Bližňák se vytáčel na brankovišti, vystřelil, ale naštěstí pro Kolajtu nízko, takže střelu kryl tělem.
24:51
Daubner střílel od poloviny, Skácel ještě zkoušel dorážet, ale Bauer v obou případech vyrazil.
23:55
Daubner si řekl o nához od Skácela, ale Bauera se mu překonat nepodařilo.
22:57
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Jan Novák (0:2).
22:57
Po šermované se prosazuje opět Polehňa.
20:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Polehňa, asistoval Pavel Palát (0:1).
20:23
Hned z kraje druhé třetiny se do vedení dostávají hosté.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice 5, Znojmo 7.
20:00
17:55
Krejčíř vystřelil jen po zemi, ale pro Kolajtu to byla nepříjemná střela.
15:59
Palát ani jeho spoluhráč proti Kolajtovi neuspěli.
15:15
Daubner pěkně od poloviny, ale gól z toho opět nebyl.
13:46
Šarközyho pěkná střela po situaci vypracované s Michalíkem a Nivnickým.
11:36
Novák se snažil tečovat Polehňovu střelu, ale v souboji se Skácelem nebly úspěšný a Kolajta chytá.
10:05
Homola z nenápadné střely od půlky trefuje tyčku.
09:20
Domácí zavřeni na své polovině už tak minutu a půl a nedaří se jim z ní dostat míček.
07:10
Polehňovu střelu Kolajta chytá.
06:41
Pěkný námz z hole Matošky ke štešstí domácích hosté nevyužili.
04:14
Michalíkova střela se už dostala až k Bauerovi, s pomocí tyčky vyrazil.
03:23
Matoška trochu váhal se střelou a hosté se tak mohli ustavit do bloku.
02:34
Střelu z hole Fišera Kolajta kryl.
01:33
Na míčku zatím spíše domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Daberger, Ondřej Zejda, Jan Novák, Martin Polehňa, Pavel Palát
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Daniel Flašar, Lukáš Homola, Radim Heiser, Jakub Nota, Matěj Matoška