0:1
2:1
0:1

Florbal Exelsior Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 3:4p
15. David Beneš, 41. Erik Šochman, 47. Jakub Vilím - 13. Petr Šarközy, 26. Adam Zbořil, 59. Jan Daubner, 61. Jan Daubner; rozhodčí: Tomáš Sojka - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2 + Richard Kraus (FLH) 5:0; využití: 0:0; diváků: 265; zásahy brankářů: Denis Jasiok 16 - Martin Janík 21; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1, 0:1;
65:00
Komentář vedoucího hostů, pana Vlčka: Jde vidět, že jsme se posunuli dopředu. Dva body jsme si zasloužili, škoda jen nevyužité 5 minutové přesilové hry. Děkujeme soupeři, rozhodčím a diváků.
65:00
Komentář trenéra domácích Hynka Pláška: Dnes z naší strany absolutní křeč. Z herních činností se nám nic nedařilo. Děkuji soupeři za hru a divákům za podporu.
60:58
60:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Petr Skácel (3:4).
60:58
Daubner trefuje mezeru pod rukou Jasioka a ukončuje utkání ve prospěch Petrovic.
59:11
Tychtl se otočíl okolo soupeře a pokusil se o střelu, která letěla mimo.
58:15
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Adam Zbořil (3:3).
58:15
Daubner střílí z vrchu přesný tah do horního rohu brány.
58:01
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
57:16
Tychtl se výborě uvolnil a po přihrávce Vilíma páli do obránce, který si před něj zaklekává.
55:08
Vilím se pokusil nahrát naslepo před bránu hostů, ale bohužel tam nikdo nebyl a Petrovice můžou jít do protiútoku.
53:06
Matošká u úderu páli prudkou střelu a Jasioka, který ji tak tak vyráží ramenem pryč.
51:39
Žvak chytá výhoz Jasioka a vytíčá se na střelu, kterou se pokoušel dorazit Vilím, ale neúspěšně.
48:29
Flašar se výborně otáčí kolem Šulce a střílí na Jasioka.
46:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval David Beneš (3:2).
46:47
Dochází k prolomení obrány a vydařená střela Vilíma posouvá Havířov do vedení.
46:34
Havířov sází na Janíka jednu střelu za druhou.
44:30
Tychtl se chtěl vytočit ale dostal vytlačeno Zbořilem.
41:53
Feber střílí z oblouku a Vilím se pokouší dorážet, ale nevychází jim to a Petrovice jsou na míčku.
40:41
Šochman si projíždí kolem hráčů Petrovic a zakončuje střelou pod ruku Janíka.
40:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Martin Šulc (2:2).
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2.třetině: D-9, H-7
40:00
39:01
Febersi projel celé hřiště, obehrál minimálně 3 hráče a skoro se mu podařilo i zakončit.
37:22
Petrovice si nedokážou přesně nahrát a to hraje domácím do karet, jelikož mají dost šanci se dostat k míčku a získat čas.
35:33
Havířov zatím drží dobré postavení a soupeř neměl žádnou sttřelu.
34:41
Vyloučen hráč Richard Kraus družstva Florbal Exelsior Havířov na 5 minut za sekání.
33:22
Havířov sice hraje na polovině hostů, ale zatím jim nesedla ani 1 střela.
30:54
Chvastek běží sám na brankáře, ale dobíhá ho Šochman a stíhá mu přiložit čepel ke střele a zabraňuje tak výstřelu.
29:32
Jasiok skáče po střele hostů a vyráží ji helmou.
28:57
Černý měl ted 2 šance, ale ani 1 střela mu nevyšla.
27:03
Petrovice mají problém se přenést přes útok domácích.
25:07
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Adam Zbořil, asistoval Jan Daubner (1:2).
25:07
Ke Zbořilovi se přiklonilo štěstíčko a jeho střela proletěla pod nohama Jasioka.
23:08
Křístek se dosátáv ke střele, ale zbytečným došvihem je mu písknut přestupek a na míčku budou Petrovice.
22:08
Šulc po nástupu na hřiště ihned vybojoval společně s Holešem míček v rohu soupeře.
20:59
Zbořil trefuje příklepem hůl soupeře.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
Vyloučen hráč Martin Šulc družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1.třetině: D-10, H-6
20:00
19:10
Žvak z velkého brankoviště přestřeluje bránu.
18:22
Havířov posledních pár minut tlačí Petrovice, které se nedostaly k žádné šanci.
15:55
Jasiok dává dlouhý výhoz na Vilíma, kterému se podařilo trefit helmu Janíka.
15:09
Černý vybíhál zpoza brány soupeře, ale Flašak mu stíhl míček odstřelit.
14:04
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil David Beneš, asistoval David Chládek (1:1).
14:04
Beneš z půlky zasahuje zadní tyč brány a vyrovnává skóre utkání.
13:09
Špatná rozehrávka Havířova dostala Petrovice do rohu domácích.
12:36
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Šarközy, asistoval Dominik Chvastek (0:1).
12:01
Heiser byl v šanci, ale zbytečně v ní sekl Beneše a na míčku je od brány domácích Havířov.
10:22
Janík vystřelil svou nohu proti Šochmanové střele.
08:45
Šulc tahem střílí na Janíka, který čistě do rukou chytá míček.
07:05
Černý se ujal míčku, ale při tahu na bránu mu jej z čepele bere Skácel.
06:06
Skácel střílí od mantinelu, Jasiok vyráží a hra stále pokračuje.
05:24
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
04:45
Flašarův nebezpečný backhand ohrozil domácí bránu, naštěstí Jasiok zakročil včas.
03:53
Matloch vypíchl míček mířící k hráči Petrovic a rozbíhá se podél mantinelu na Janíka.
03:16
Nebezpečný útok Petrovic odrazil Kozlík a hosté rozehrávají z rohu domácích.
02:14
Krausovi se povedlo proběhnout skrz střed a tahem vystřelit na Janíka.
00:34
První volný úder utkání rozehrál Heiser, kterému se podařilo nahrát na střelu svému spoluhráči, ale střelu zablokoval Černý.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sojka a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Daniel Flašar, Lukáš Homola, Radim Heiser, Jakub Nota, Matěj Matoška
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Erik Šochman, Tomáš Kozlík, Martin Šulc, Matěj Černý, Daniel Tychtl