4:1
- : -
TJ Turnov

FC Bučis Team - TJ Turnov 9:4
6. Jakub Černý, 10. Matěj Nykl, 13. Petr Brautferger, 15. Jakub Černý, 36. Tomáš Matoulek, 54. Šimon Pavlíček, 58. Šimon Pavlíček, 59. Tomáš Mudra, 60. Adam Drastich - 14. Tomáš Vitásek, 16. Tomáš Vitásek, 26. Emil Hejduk, 50. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Galajda 17 - Jan Král 23; po třetinách: 4:2, 1:1, 4:1;
60:00
komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: Bučis ukázal, že není na špici tabulky náhodou. Přesto si myslím, že jsme nebyli horším týmem, ale srazili nás hrubé individuální chyby, které soupeř využil. Kvůli tomu je vítězství soupeře zasloužené Díky za zápas, těšíme se na odvetu.
60:00
komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Vynikající zápas z obou stran, soupeř byl velmi blízko vyrovnání, rozhodovaly maličkosti. Brankový rozdíl neodpovídá vyrovnanosti zápasu a ovlivnila ho hra soupeře v šesti až na konci zápasu. Vyzdvihl bych především týmový výkon a konečně rři body z domácího zápasu s těžkým soupeřem.
60:00
počet střel domácích 11 a očet střel hostí 8
60:00
59:42
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Jakub Vondruška (9:4).
58:18
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Petr Brautferger (8:4).
58:18
domácí hráč Tomáš Mudra trefil další prázdnou bránu a zvyšuje tak skore
58:05
hosté opět v power play
57:43
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (7:4).
53:14
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Adam Drastich (6:4).
52:00
Při trestném střílení hostujícímu hráči s čislem 88 Antonínu Palatínusovi sjel míček dozadu a proto neproměnil
51:50
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Antonín Palatínus.
49:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (5:4).
46:10
brankář Jan Král skvěle chytá a drží tak svůj tým
45:05
domácí hráč Sandner byl ve výborné pozici na gol, ale bohužel zacinkala jen boční tyč
43:30
utkání začíná být lehce vyhrocené
42:38
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
počet střel domácích 10 a počet střel hostí 7
40:00
39:07
Vyloučen hráč Tomáš Veselý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:32
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Matěj Nykl (5:3).
25:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Vojtěch Hejduk (4:3).
16:46
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (4:2).
14:20
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
14:02
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (4:1).
13:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (3:1).
12:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Brautferger, asistoval Tomáš Mudra (3:0).
12:45
krásnou střelou od domácího vypůjčeného hráče Brautfergera Petra zvyšuje náskok na 3:0
10:15
Míček se přesouvá ze strany na stranu, ale zatím z toho více těží Bučis
09:14
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Matěj Nykl, asistoval Tomáš Veselý (2:0).
07:55
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale Bučis využívá šance a dostává se do vedení
05:49
01:08
zápas byl zahájen, oba týmy do utkání skočily naplno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Čuda, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Vojtěch Hejduk
00:00
Line-up domácích FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Vondruška, Šimon Pavlíček, Jakub Černý