1:1
3:1
1:0

FAT PIPE Traverza Mukařov - SK Florbal Benešov 5:4p
23. Adam Vejrych, 44. Jakub Noha, 56. Tadeáš Velechovský, 60. Tadeáš Velechovský, 65. Tomáš Sláma - 8. Ladislav Vorel, 9. Marek Vachoušek, 27. Marek Vachoušek, 47. Marek Garreis; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Josef Bína 27 - Lukáš Brož 30; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:1, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Mukařov 4 - Benešov 2
65:00
Komentář trenéra domácího týmu, pana Jana Pudicha (Mukařov):Velice sympatický výkon od nováčka NFL, který poctivě bránil a hrozil z nebezpečných protiútoků. Dlouho jsme se s jejich hrou nedokázali srovnat. I když jsme chvílemi tahali za kratší konec, ve třetí třetině jsme se nakonec dokázali dostat do tempa a jsme rádi za prodloužení vítězné série. Díky soupeři za férovou hru.
65:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, pana Tomáše Mareše (Benešov): Stále ta samá písnička. Kvalitní výkon, který kazí konec utkání. Musíme zvednout hlavy a jít dál. Děkujeme našim fanouškům za podporu a soupeři za fair play zápas.
64:10
64:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jan Fiala (5:4).
61:26
Hosté ve 4
60:38
Hostující Vachoušek neproměnil samostatný únik
60:01
V prodloužení uvidíme souboj 3 hráčů na každé straně. Hodně volného místa pro hru
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Mukařov 14 - Benešov 8
60:00
59:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jan Řeřicha (4:4).
59:02
Velechovského střela k tyči srovnává utkání a nejspíš posílá zápas do prodloužení
58:50
Domácí po střele Tůmy zachraňuje Bína
57:56
Hosté budou chtít uhájit vedení, domácí zase vyrovnat. Čekají nás zajímavé 2 minuty
55:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jáchym Syrovátko (3:4).
52:39
Hosté kombinací přešli celé hřiště, ale neproměnili. Akci neúspěšně zakončuje Tůma
46:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Garreis, asistoval Petr Tůma (2:4).
46:58
Hostující Gareeis po samostatném úniku trefuje zařízení. Benešov opět odskakuje
46:18
Mezi domácími beky se objevil zcela osamocený Pavlíček. Bínovi pouze vyprášil betony
45:02
Hosté se snaží kontrolovat balón a nepouštět Traverzu do hry
44:29
Pudich netrefuje prázdnou bránu
43:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Ondřej Kalát (2:3).
34:58
Kalát nepřesnou nahrávkou připravil Velechovského o slibnou šanci ohrozit hostujícího gólmana
29:49
Další z řady protiútoků hostů končí nepřesnou střelou mimo. Bína nemusel zasahovat
29:20
Domácí Pudich zkusil pozornost gólmana
28:14
Velký závar před Bínou, balón končí mimo hrací pole
26:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Martin Jaeger (1:3).
26:52
Jeden z protiútoků hosté proměnili a opět odskakují na dvougólové vedení
26:36
Hosté stále hrozí z rychlých protiútoků
25:30
Hosté si v přesilovce vypracovali několik slibných šancí, ty ale k úspěchu nevedli
24:49
Řeřicha si v oslabení připravil pěknou šanci, bez úspěchu
23:20
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
23:00
Velechovský štiplavou střelou prověřil hostujícího gólmana poté při následném protiútoku zastavil nedovoleně protihráče a půjde si odpočinout
22:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Adam Vejrych, asistoval Petr Heřmanský (1:2).
22:25
Po krásné kombinaci Vejrych dostává Traverzu zpět do utkání
21:50
Benešovský Garreis se ocitl ve vyložené šanci. Bína drží
20:01
Vypadá to na důrazný proslov během přestávky. Traverza zahájila třetinu velkou šancí
15:16
Domácí uzamkli Benešov na jejich polovině, ale střelou se nepodařilo překonat blokujícího hráče
13:31
V této fázi utkání je to hra nahoru dolů. Oba celky do toho dávají maximum
11:29
Po skončení přesilové hry si Traverza připravila nadějnou šanci, leč bez úspěchu
08:51
08:36
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
08:36
Přesilová hra domácím zatím moc nevychází a inkasují druhou branku
07:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (0:1).