3:2
2:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ASK Orka Čelákovice 7:6
14. Patrik Kovářík, 16. Matěj Kodl, 22. Matěj Kodl, 34. Adam Lešuk, 39. Tomáš Vlček, 52. Adam Lešuk, 56. Patrik Svoboda - 8. Kryštof Bučok, 13. Vojtěch Strnad, 17. Jakub Doutnáč, 31. Vojtěch Strnad, 37. Sebastian Jakob, 48. David Novotný; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 106; zásahy brankářů: Martin Kohout 39 - Lukáš Pezl 29; po třetinách: 2:3, 3:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Neskutečné utkání, kde hosté po první třetině mohli vést klidně 0:5. Tohle utkání mělo všechno - spousty gólů, nájezdy, zvraty a na konec chuť vítězství na naší straně. Celý týden jsme trénovali systém a nyní se zúročil. Porazili jsme neskutečně silný tým, který dle mého názoru dojde v této sezóně hodně daleko. Díky soupeři, domácím divákům a hlavně pořadatelům. Soupeři přejeme šťastnou cestu.
60:00
Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla : Cn na to říci. V první třetině jsme zahodili neskutečné věci, nedali dva nájezdy a pustili soupeře do hry. Od druhé třetiny to byl vyrovnaný zápas. Bohužel golově se dokázala prosadit jen jedna lajna. Opět jsme shořeli na naši starou bolest, neporměnování šancí.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině, T.B.C. 13 Orka 13.
59:59
Střely po základní hrací době, T.B.C. 35 Orka 45.
59:59
Drama až do konce.
59:45
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
59:35
Střela do odkryté branky. Šla mimo.
59:15
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
59:15
Trenér domácích, Križko, si bere takticky oddechoví čas.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:33
Rozehrávka domácích na útočné polovině. Balónek pod kontrolou.
56:42
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:42
Skvělá šance přidat gól pro upevnění vedení zápasu.
56:10
Domácí na balónku nepříjemně napadaný hostujícími hráči.
56:00
Zápas začíná být opravdu velmi dramatický jak se nám blíží konec utkání.
55:07
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Marek Sluka (7:6).
55:07
Po prvé v tomto utkání jde domácí T.B.C. do vedení. Gól padl opět ze střely od půlící čáry.
54:40
Pavel Sládeček zalepuje obranu, připisuje si další blok.
53:56
Střely jsou opět vyrovnané jako ve druhé třetině.
53:40
Souboje se přitvrzují. Hra začíná vypadat tak jak má.
53:07
Adam Lešuk opět v šanci na vstřelení gólu.
52:40
Střela hostů byla přesně mířená. Balónek se odrazil od horní tyčky dolu směrem do branky, gól nepadl.
51:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Jakub Votava (6:6).
51:43
Opět ADAM LEŠUK!!! Tento nadějný hráč juniorů domácího týmu se prosazuje druhým gólem. Adam opět dorovnává stav utkání.
51:17
Střela hostů. Naprosto mimo branku. Střelec si zapomněl zamířit na branku před střelou.
50:41
Další střela od Michala Nového. Tentokrát zasáhl gólman.
50:10
Hra začíná přitvrzovat.
49:30
Střela Tomáše Vlčka ze středu hřiště. Zaznila pouze tyč.
47:39
Vyloučení se opět nekoná. Odložené vyloučení bylo proměněno.
47:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Ondřej Tichý (5:6).
47:10
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení. Tentokrát z řad domácích.
47:10
Dneska už druhé proměněné odložené vyloučení. Obě družstva si připisují po jednom využití.
46:50
Orka se nepřesnou přihrávkou vyhání z útočné poloviny.
46:26
Další úspěšný zákrok Martina Kohouta.
45:44
Hráči Orky jsou aktivnější a střílí více na branku než domácí hráči.
45:00
V domácí hale v Králově Dvoře sleduje utkání 106 diváků.
44:50
Rychlé otočení před brankou domácích, střela minula branku.
44:19
Marná střela hostujícího hráče. Pavel Sládeček blokoval tuto střelu.
43:45
Na balónku hosté a vytvářejí si tlak na domácí hráče.
43:19
Jakub Uhřík si obehrál dva hráče, bohužel poté ztratil balónek.
42:31
Karel Horký proškolil hostujícího hráče, Karel zasekl s balónkem a hráč Orky zakopl a jeho nohu.
41:55
Úspěšné napadání rozehrávky hostů, gól nepadl.
41:17
Střela na Martina Kohouta, vychytal. Poté přišlo sekání ze strany hostů, nepotrestáno.
40:26
Tomáš Vlček zablokoval přihrávku na hostujícího hráče, který stál v dobré střelecké pozici.
40:01
Třetí vhazování vyhrála Orka.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině, T.B.C. 17 Orka 16.
39:59
Ve druhé třetině je vidět zlepšení domácích hráčů ve střelbě na branku. Hostující Orka si drží podobný počet střel na branku.
39:59
Ve druhé třetině jsem viděli prosazení mladého Adama Lešuka, který výstavní střelou do šibenice srovnal stav utkání na 4:4. Tomáš Vlček na tom je podobně, ale s rozdílem že střílel od půlící čáry a ke gólů mu pomohlo štěstí, když balónek přeskočil hostujícího gólmana. Hostující hráči nepředvedli nic co by stálo za zmínku.
39:50
Na baĺónku domácí a drží ho a chystají se vymyslet rychlou akci.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Votava (5:5).
38:46
Po střela od půlící čáry je opět vyrovnáno. Tomáš Vlček vystřelil a balónek přeskočil hostujícího gólmana a vesele si doskákal do branky.
38:15
Střela Tomáše Vlčka mířila nad branku hostů.
38:05
Střely ve druhé třetině jsou vyrovnanější než v první třetině.
37:25
Vybojovaný balónek a střela od Michala Nového.
37:10
Na balónku hosté, ale jsou nepříjemně napadaní domácími hráči.
36:57
Domácí musí opět dorovnat.
36:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Ondřej Tichý (4:5).
36:00
První minuta oslabení domácích proběla pod tlakem, gól ale nepadl. Poté přišla chybička a hosté jdou opět do vedení.
34:58
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
34:58
Další vyloučení na straně domácích. Tentokrát Matěj Kodl za sekání.
34:43
A jsem opět na začátku, stav utkání je opět vyrovnaný.
33:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Jakub Uhřík (4:4).
33:36
Další gól do šibenice. Tentokrát to byl Adam Lešuk, mladý nadějný odchovanec T.B.C. hrající na juniory.
32:33
Přihrávka domácího Kodla na Kováříka prošla přes celou šířku hřiště přes dva bránící hráče.
31:48
Střela a dorážka, to byl Matěj Kodl.
30:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jaroslav Verner (3:4).
30:46
Z pohledu diváka naprosto zbytečný gól. Nepozornost domácího gólmana končí gólem. Domácí tým opět bude muset dotahovat.
30:39
Střela od půlící čáry. Tomáš Vlček vyslal tuto střelu.
30:25
Střela Karla Horkého končí za mantinelem. Sražená soupeřem.
29:40
Krásná střela Michala Nového. Bohužel šla do horní tyčky, ale střela to byla opravdu hezká.
28:50
Pavel Sládeček si krásně obehrál dva hráče, je vidět že Pavel má zkušenosti z Tatranu.
28:29
Střetnutí hráčů v souboji. Odpískaný faul se ruší. Faul na vyloučení to nebyl.
27:58
Další střela od půlící čáry. Opět Patrik Svoboda.
25:42
Nepovedená střela hostujícího hráče. Balónek mu sjel z čepele.
24:35
Střela od půlící čáry od Patrika Svobody. Střela byla zblokována některým z clonících hráčů.
21:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Jakub Uhřík (3:3).
21:34
Během odloženého vyloučení, při hře v šesti střílí Matěj Kodl gól.
21:00
Vidíme od rozhodčích signalizaci odloženého vyloučení. Vyloučení bude na straně hostů.
20:37
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Jan Kolář.
20:37
I druhé trestné střílení Martin kohout vychytal.
20:01
Druhé vhazování vyhráli domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině T.B.C. 7, Orka 17.
19:59
Domácí gólmani si zřejmě ještě hodně zachytají. Počet střel tomu napovídá.
19:54
Blok domácího hráče, Kovaříka.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:30
Během necelých 30-ti sekund chytil Martin Kohout dvě střely.
16:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (2:3).
16:40
Střelou do šibenice zvyšuje hráč hostů stav zápasu na 2:3.
15:00
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (2:2).
15:00
Omlouvám se, celkové skóre je 2:2. T.B.C srovnává stav utkání.
13:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík, asistoval Pavel Sládeček (1:2).
13:10
T.B.C. dává gól v přesilovce ve které dostali góla. Stav vstřelených gólů během přesilovky je 1:1. Celkové skóre je 1:2.
13:03
T.B.C. se stahuje na polovinu soupeře a vytváří šanci pro gól.
12:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Doutnáč (0:2).
12:15
Úník hostujícího hráče Vojtěcha Strnada končí gólem.
12:08
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:53
T.B.C. na balónku a zakládá útok.
11:02
T.B.C. zvládlo třetí oslabení.
09:02
08:50
V přesilovce je vyloučen Jakub Uhřík za sekání.
08:10
Domácí T.B.C. má přesilovku, ale hosté jsou na balónku.
07:53
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
07:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Daniel Richtr (0:1).
07:19
Orka využila druhou přesilovku a střílí první gól zápasu.
07:07
První minutu oslabení domácí opět zvládli.
06:39
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Vojtěch Strnad.
06:39
Martin Kohout vychytal nařízené trestné střílení.
06:24
Střela a následná dorážka na domácí branku. Gólman pozorný.
06:07
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
05:51
Druhá střela na branku hostů. Tentokrát Jakub Votova.
05:20
Střela hostujícího hráče letěla nad brankou domácích. Chybělo málo do gólu.
04:55
Úspěšný blok Kováříka.
04:11
T.B.C. oslabení zvládlo bez inkasované branky.
03:11
První minutu oslabení zvládlo T.B.C. v pohodě.
02:50
Tomáš Vlček vypíchl nahrávku křížem na hostujícího hráče, který by střílel do prázdné brány.
02:11
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
02:06
První střela i na branku hostů. Gólman pozorný.
01:38
Po dlouhé době na balónku T.B.C.
01:09
Druhá střela zápasu a opět na domácí branku. Martin Kohout opět chytil.
00:09
První střela zápasu a hned na branku domácích. Martin Kohout vychytal tuto střelu.
00:01
Úvodní vhazování vyhrála Orka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Daniel Richtr, Sebastian Jakob, Petr Němeček, Václav Kramel, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný
00:00
Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu ze 6.kolo Národní ligy mezi domácím T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a hostujícím ASK Orka Čelákovice.
00:00
Předzápasové okénko. Domácí T.B.C. se nachází na páté pozici v tabulce Národní ligy skupiny zápád s 10 body. Orka je na tom lépe. Momentálně vede tabulku Národní ligy skupina západ se 13-ti body.