2:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:7
6. Pavel Sekyra, 30. Štěpán Matěcha, 36. Pavel Sekyra, 37. Vojtěch Palatínus, 55. Vojtěch Palatínus, 58. Štěpán Matěcha - 2. Tomáš Sláma, 8. Jakub Noha, 18. Radim Fořt, 21. Jan Pudich, 25. Tomáš Sláma, 27. Radim Fořt, 45. Jan Pudich; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 31 - Martin Petr 22; po třetinách: 1:3, 3:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Klasicky vyrovnané utkání na této palubovce, ve druhé třetině nám to tam napadalo a zbytečnými chybami jsme dostali domácí zpátky do hry. Díky všem 11 hráčům, kteří odvedli bojovný výkon a Turnovu za krásné napínavé utkání.
60:00
Komentář trenéra domacích: Soupeř vyhrál zaslouženě. Půlku zápasu jsme byli trapní a ručník. Potom jsme silou vůle utkání zdramatizovali, ale nestačilo to. Díky za zápas, čau.
60:00
59:59
Bohužel dnes to nevyšlo. Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 11 FAT PIPE Traverza Mukařov - 11
57:59
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
57:59
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
57:59
Dvě minuty do konce a uvidíme hru ve čtyřech, dnes již potřetí.
57:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Tomáš Vitásek (6:7).
57:21
Matěcha!!!
57:17
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
57:17
Velká příležitost pro Turnov v podobě přesilové hry!
56:05
Turnov opět bez brankáře.
55:45
Mukařov na balónku, Švec zpátky v brance.
55:06
Domácí to zkouší bez brankáře.
54:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (5:7).
54:48
A je to opět pouze o dva góly!
53:40
S dnešní přesilovou hrou sice Švitorka nemůže být spokojen, ovšem co mu rozzáří úsměv na tváři bude zajisté zjištění, že Chelsea vyhrála 4:2.
51:40
Vyloučen hráč Walter Schubert družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:40
Uvidíme přesilovou hru domácího týmu.
48:09
Pudichova jedovatá střela těsně vedle.
44:43
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (4:7).
44:43
Tři mukařovští hráči proti Švitorkovi a Švecovi, oba turnovští hráči bez šance, 4:7
41:56
Štecha to zkusil backhandem z boku, Petr pozorný.
41:32
Na hřišti třetí turnovská lajna a zakládá si akci.
41:13
Traverza nyní jen odevzdala míček po zisku.
40:42
Domácí hned od začátku v tlaku.
40:01
Začala nám poslední dvacetiminutovka dnešního zápasu.
40:00
40:00
39:59
Skončila druhá třetina, ve které jsme viděli mnoho vyloučení a také gólů.
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 9 FAT PIPE Traverza Mukařov - 18
39:21
V. Palatínus měl na holi další gól, bohužel pro domácí nebyl tentokrát úspěšný.
37:46
Švec a jeho série důležitých zákroků, nyní tváří v tvář chytá samostatný únik jednoho z hostujících hráčů.
37:11
Zmatky v turnovském brankovišti, ale vše dobře dopadlo pro domácí.
36:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (4:6).
36:29
Bratrské duo v akci a je to již pouze o dva góly!
35:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (3:6).
35:07
Tak jako předtím nepomohl oddechový čas domácím, tak nepomohl nyní hostům.
35:00
Dnešní utkání sleduje 42 skvělých diváků, děkujeme!
34:17
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
34:17
Hostující trenéři chtějí zřejmě uklidnit hru a vybírají si oddechový čas.
32:43
32:43
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
32:43
Hru 4 na 4 si zopakujeme. Opět menší neshody tentokrát mezi V. Palatínusem a Syrovátkem.
31:41
Během hry 4 na 4 se již nic dalšího nestalo.
29:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (2:6).
29:44
Domácí kapitán snižuje!!
29:41
Vyloučen hráč Josef Peštál družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:41
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
29:41
Peštál se Slámou nám obohatili zápas kulturní vložkou, za kterou jsou oba aktéři odesláni na trestnou lavici.
27:21
Na hřišti se začíná objevovat třetí turnovská lajna.
26:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Pudich (1:6).
26:55
Po dobrém tlaku domácích se do úniku dostal Pudich, ten Švece nepřekonal, ale míček se odrazil k Fořtovi, který do prázdné trefuje.
26:27
Timeout TJ Turnov
26:27
Domácí si vybírají oddechový čas, pomůže jim to?
24:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jakub Noha (1:5).
24:10
Po laciné ztrátě se do úniku dostal Sláma a proměňuje.
23:22
Turnovští kombinují na své polovině a přemýšlí jak naloží s rozehrávkou.
22:03
Další velká šance hostů.
20:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Radim Fořt (1:4).
20:44
Na poprvé to Mukařovu nevyšlo, ale pár vteřin na to, to už gól je. Mezi dnešní střelce se zapisuje Pudich.
20:01
Druhá třetina byla zahájena úspěšným buly pro hostující hráče, kteří hned založili útočnou akci.
20:00
20:00
19:59
Nedočkáme, to je teď již jasné. Střely v 1. třetině: TJ Turnov - 8 FAT PIPE Traverza Mukařov - 9
19:00
Čeká nás poslední minuta první třetiny. Dočkáme se ještě gólu?
17:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Řeřicha (1:3).
17:57
V koncovce je dnes zatím úspěšnější Mukařov, Fořt dává svému týmu dvougólové vedení.
17:45
Pokus z voleje od V. Palatínuse neúspěšný.
17:12
Nyní zas zaváhal Švitorka, ale sám se vrátil a vše napravil.
16:31
Špatná rozehrávka Matěchy, M. Hejduk napravuje jeho chybu.
15:22
Hra je velmi nepřesná a bojovná. K vidění není moc hezký florbal.
14:32
Matěcha se mohl postarat o vyrovnání, ale to by nesměl selhat v koncovce.
13:56
Sražená střela, rozehrávat bude Turnov v útočném rohu.
13:21
Čuda na hřišti a Turnov zakládá útočnou akci.
11:55
Turnov je při oslabení velmi aktivní a nyní měl srovnávací branku na holi V. Palatínus, ovšem netrefil tak, jak by chtěl.
11:21
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:21
První vyloučení zápasu je tu. Turnovská pětka šla střídat, Mukařov rychle rozehrál a Čuda musel hasit vznikající situaci faulem.
10:11
Backhandovou střelu Schuberta kryje bez problémů Švec.
08:23
Omlouvám se za malou aktivitu, místní internet to moc nefeeluje.
07:37
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Tomáš Sláma (1:2).
07:37
Střela Slámy šla mimo bránu, ovšem se odrazila od zadního mantinelu přímo Nohovi na hůl. Ten už se s ničím nerozpakoval a byť se Švec sebevíc snažil, druhému gólu již nezabránil.
05:54
05:54
Takové zvláštně vyřešené přečíslení končí srovnávací brankou.
03:45
Menší výpadek internetového připojení.
01:21
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Marek Deutsch (0:1).
01:21
První akce Mukařova končí gólem, Sláma skóruje.
01:05
Grmolec taktickým faulem zastavuje protiútok Mukařova.
00:01
Úvodní buly pro hostující hráče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Marek Deutsch, Jáchym Syrovátko, Jakub Noha, Tomáš Sláma, Walter Schubert
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Vojtěch Hrůza, Pavel Sekyra, Emil Hejduk
00:00
Oba týmy jsou již na hřišti a zatímco Turnov se ještě rozběhává, Mukařov už rozchytává gólmany.
00:00
Do haly začínají přicházet první fanoušci a nám zbývá 20 minut do úvodního buly.
00:00
Naším dnešním soupeřem bude FAT PIPE Traverza Mukařov, která se zatím nachází na 5. místě tabulky po 2/2/1/1.