2:2
2:3
- : -

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 5:7
18. Martin Jaeger, 21. Ladislav Vorel, 29. Petr Tůma, 50. Vojtěch Pavlíček, 58. Michal Vojtíšek - 2. Jiří Krůšek, 16. Lukáš Tomeš, 23. Zdeněk Prokůpek, 33. Marco Lombino, 41. Petr Kölbl, 52. Karel Petrák, 60. Radek Šťovíček; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 12 - Martin Hruška 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:3;
60:00
Střely po třetí třetině 10:4
60:00
Komentář trenéra domácích: Kvalitní výkon s nekvalitní koncovkou. Chybělo trochu štěstíčka, kterého má zatím soupeř vždycky víc. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domu. Divákům děkujeme za návštěvu.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů Andrey Novákové: "Již před utkáním jsme věděli, že to bude náročné utkání. Naštěstí jsme dokázali udržet morál. Skvěle podržel tým golman Hruška. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
59:55
Ani hra v šesti Benešovu nepomohla k vytoužené výhře.
59:50
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
59:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Lukáš Tomeš (5:7).
59:19
Nedáš dostaneš. Panthers zvyšuje skóre.
59:07
Vojtíšek ml. nahodil na Lukáše, který přestřelil.
59:01
Timeout SK Florbal Benešov
57:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Miloš Vojtíšek (5:6).
57:43
Já na bráchu, brácha na mě! Duo Vojtíšků konečně ukázalo co v nich je.
57:16
Panthers se semkli na svou polovinu a pouze vyhazují balónky.
55:30
Vojtíšek ml. prošel po pravém mantinelu a nahodil před branku na Vojtíška, který minul
51:41
I nejmladší zástupci domácího klubu přijeli, aby dnes podpořili hrající tým.
51:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Dominik Hudec (4:6).
50:00
Vojtíšek obešel hráče, chtěl zakončit, ale trefil brankáře.
49:18
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vojtěch Pavlíček, asistoval Martin Jaeger (4:5).
47:58
Hra se začíná vyostřovat.
45:07
Brož zazářil! Vychytal samostatný únik hráče hostí.
42:27
Lukáš pohotově zabránil gólu před Brožovou bránou.
40:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Kölbl bez asistence (3:5).
38:50
Vorel dostal přihrávku od Tůmy, chtěl pokoupat brankáře hostí, ale ten se nedal a míček vyčapal.
32:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Karel Petrák (3:4).
31:56
Vyloučen hráč Marek Vachoušek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
31:56
Karty se promíchaly, přesilovku má možnost využít tým hostí.
31:15
Vojtíšek ml. dostal od bratra přihrávku na střed, ale balónek mu sjel po florbalce .
29:20
Vyloučen hráč Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
29:20
Uvidíme, jak se Benešov popere s přesilovou hrou a jak ji využije.
28:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (3:3).
28:00
Vojtíšek ml. nahrává Vorlovi , ten prodlužuje na Tůmu, který vymetá branku Panthers.
27:30
Benešova se drží štěstí, co může.
26:00
Tůma zkusil backend, ale brankář hostí vychytal.
22:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Prokůpek, asistoval Radek Šťovíček (2:3).
22:52
Prokůpek vymetl bránu, ani Brož nestihl zachránit svůj tým.
20:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (2:2).
20:19
Benšovu druhý gól opravdu patřil. Když to nevyšlo v první třetině, tak v druhé na sebe gól nenechal dlouho čekat. Lukáš přihrává crossem na Vorla, který ladnou střelou dorovnal.
19:59
Benešov měl možnost vyrovnat skóre v podobě standardní situace před bránou hostí, gól padl až po ukončení první třetiny, je tedy neplatný.
18:03
Lukáš vyvezl balónek po pravém mantinelu a prodlužuje na Tůmu, ale jeho dorážku brankář hostí vychytal.
17:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Miloš Vojtíšek (1:2).
17:36
Vojtíšek získal míček a zaměřil Jaegra, který snižuje brankový rozdíl.
15:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (0:2).
15:45
Střela Krůška se od Brože odrazila a tak se naskytla možnost Tomešovi vstřelit druhého gól utkání.
15:00
Jaeger přihrává na Vachouška, přihrávka byla pomalá a skončila ve spárech hostí.
11:29
Lukáš nahazuje balónek na útočící hráče, Panthers se opět zmocnili míčku.
10:05
Mladší Vojtíšek vytvořil akci na levém mantinelu, přihrává na Vorla a ten z první dává na Garreise připraveného na středu, bohužel pro Benešov pohotovost obránců hostí je dnes vysoká.
07:07
Hra se dostává do vysokého tempa na straně domácích.
04:48
Tůma na středu v šanci, ale minul.
04:30
Panthers to dnes střílí, Benešov zatím zaostává ve střelbě.
01:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek bez asistence (0:1).
01:04
Mareš získal balónek, který vzápětí získal Krůšek a vystřelil. Střelou otevřel skóre pro hosty.
00:26
Benešov okamžitě ukořistil balónek pro sebe.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Jakub Rybka, Patrik Míka, Pavel Daněk, Lukáš Pokorný, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Jan Pavlíček, Petr Tůma, Ladislav Vorel, Marek Garreis