1:4
3:3
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FbK Horní Suchá 4:9
36. Lukáš Vávra, 41. Daniel Opatřil, 52. Daniel Šimíček, 58. Adam Lichnovský - 17. Lukáš Kraina, 20. Jan Hensler, 22. Lukáš Kraina, 27. Daniel Tychtl, 38. Jiří Třinecký, 40. Daniel Tychtl, 45. Tomasz Cielecki, 46. Tomáš Kasinec, 54. Jiří Třinecký; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 19 - Daniel Fukala 15; po třetinách: 0:2, 1:4, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: V první třetině jsme určovali tempo, ale chybělo nám v zakončení štěstí. Druhá a třetí třetina byla z naší strany tragédie. Soupeř zaslouženě vyhrál.
59:59
Doplnění komentáře trenéra hostujícího týmu: Dobře víme že s Vikingama se láme chleba ve třetí třetině a proto bylo nutné neztratit koncentraci. To se nakonec povedlo a proto bere tři body. Děkujem soupeři za zápas.
59:57
Komentář trenéra hostujícího týmu: Věděli jsme, že z Kopřivnice se body neodváží lehce, proto každý detail hrál roli, obzvláště v první třetině. V té jsme měli spoustu yblokovaných střel a to nám pomohlo se odrazit k zodpovědnému výkonu a konečně efektivně zakončovat brejky. Ve druhé třetině se přidla i kombinační hra, ve které jsme se dokázali také prosadit.
57:57
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Lukáš Vávra (4:9).
55:03
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
53:13
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Patrik Cirkl (3:9).
52:25
Domácí se snaží ještě o nemožné.
51:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (3:8).
48:55
Horní Suchá kontroluje vývoj zápasu a domácí k ničemu nepouští.
46:12
Domácí dostávají lekci produktivity.
45:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Tomasz Cielecki (2:8).
44:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomasz Cielecki, asistoval Jiří Třinecký (2:7).
43:34
Hra přerušena z důvodu zranění domácího hráče .
42:06
Poměr držení míčku je 75:25 ve prospěch domácích.
41:24
Kopřivnice se snaží o zvrat v utkání a snižuje.
40:26
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Adam Lichnovský (2:6).
40:00
40:00
39:28
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jan Hensler (1:6).
38:09
Horní Suchá navyšuje vedení již na 1:5
37:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Michael Mrózek (1:5).
36:49
Domácí se konečně dočkali a vstřílí první branku vzápase.
35:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Ondřej Kubátko (1:4).
32:27
Obraz hry se nijak nemění. Kopřivnice na míčku a Horní Suchá čeká na chybu domácích.
30:36
Ani třetí přesilovku v zápase domácí tým nevyužívá.
29:50
Kopřivnice obléhá branku Horní Suché,
28:10
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
27:05
Po zblokování střely Horní Suchá využívá break a zvyšuje již na 0:4.
26:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Patrik Cirkl (0:4).
25:41
Vyloučen hráč Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
22:30
Po střele a rychlé dorážce Horní Suchá zvyšuje již na 0:3.
21:53
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Daniel Tychtl (0:3).
21:09
Vikingové jsou na míčku a snaží se ostřelovat branku Horní Suché
20:00
20:00
19:49
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Hensler, asistoval Jan Němeček (0:2).
19:11
Horní Suchá je na konci první třetiny na míčku a snaží si pohlídat konec třetiny
18:45
Kopřivnice pokračuje v obléháním branky Horní Suché.
18:00
Nedáš, dostaneš. To přesně platilo při prvním gólu Horní Suché.
16:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Václav Večeřa (0:1).
15:30
Vikingové obléhají branku Horní Suché, ale zatím bez vstřelení tíženého gólu.
06:00
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Filip Krajíček, Václav Večeřa, Tomáš Řezáč, Patrik Cirkl, Tomáš Kasinec
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jakub Kresta, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Vojtěch Žáček