6:0
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:3
27. Jaromír Täuber, 42. Vojtěch Lapuník, 42. Vít Malý, 47. Vojtěch Lapuník, 50. Jaromír Täuber, 56. Matěj Vošta, 58. Filip Nový - 20. Patrik Kovářík, 25. Jakub Votava, 33. Pavel Dvořák; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Dominik Šíbl 5:2; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Martin Bezděk 18 - Martin Kohout 19; po třetinách: 0:1, 1:2, 6:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Strejčka: Po mdlých dvou třetinách, kdy jsme byli střelecky impotentní, nekoncentrovaní a celkově jsme se zabývali vším kolem jen ne hrou, se nám povedl vstup do třetí třetiny, kdy jsme dali dva rychlé góly. Díky tomu jsme se dostali zpět do zápasu, vyvarovali se chyb z prvních dvou třetin a zápas otočili. Přejeme brzké uzdravení Kubovi.
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Kuberta: Dvě třetiny jsme hráli co jsme měli a šli jsme si pro tři body. Ve třetí třetině se nám zhroutil domeček z karet a domácí nás trestali. Bohužel nás trápí koncovka a ta se podepsala v závěru. Věřím, že nás tenhle ztracený zápas posílí a budeme ještě silnější. Mrzí nás hlavně zranění Kuby Uhříka, který odjel v sanitním voze s tržnou ránou na hlavě, Kubo good luck.
60:00
59:59
FbC Plzeň si po skvělé třetí třetině připisují tři body.
57:46
Dominik Šíbl orazítkoval tyč.
57:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový bez asistence (7:3).
57:38
Filip Nový korunuje svůj skvělý výkon gólem do prázdné branky.
57:00
Hosté to zkouší v šesti.
55:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta z trestného střílení (6:3).
54:00
Po souboji s Tomášem Němečkem si jeden z hostujících útočníku poranil hlavu. Po dalším ošetření budeme pokračovat ve hře.
52:23
Kováříkova střela pouze do Bezděka. Následná Svobodova jedovka do Vošty.
51:15
Po krátkém ošetření Kohoutova ramena se může pokračovat ve hře. Hostující gólman si to večer zaleduje, pustí v televizi Liverpool s Tottenhamem a bude zase hej.
50:14
Plzeň ve třetí třetině jednoznačně dominuje. Ubráněné oslabení a rychle otočení skóre naprosto změnilo poměr sil na palubovce. FbC je všude o krok napřed, královedvorským tečou nervy.
49:53
Täuber při chuti. V další velké šanci přestřelil.
49:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Vít Malý (5:3).
49:12
Jaromír Täuber nic nevymýšlel a propálil vše, co mu stálo v cestě. Kohout se jen smutně ohlédl.
48:30
Polovina přesilovky je fuč. Žádnou šanci nenabídla.
48:00
První přesilovka domácích se zatím vůbec nedaří. Na míčku jsou hosté.
47:33
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
47:00
Lešuk ve vyložené šanci mimo!
46:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Filip Nový (4:3).
46:05
Fantastická individuální akce Filipa Nového, který obral obránce o míček, vyhrál sprinterský souboj a nezištně posunul na osamoceného Lapuníka. Ryšavý forvard uklidil do odkryté branky a může slavit.
45:16
Důležitý zákrok Bezděka, který teď podržel svůj tým. Na druhé straně Kohout stejně tak. Rozhodovat budou maličkosti.
44:29
Jestli Malý takhle slaví obranný zákrok, tak nevím, jak by slavil případné vítězství...
44:05
Plzeň v tlaku. Třetí třetina je zastihla ve skvělé formě.
43:28
Lapuník se hnal sám na brankáře Kohouta, ale v rozhodující moment si všiml, že mu na holi chybí čepel. Tu našel v rohu hřiště, zvedl ji ze země a zklamaně šel střídat.
42:16
Po dvou minutách je vyrovnáno! Nejprve Lapuník po křižné přihrávce od Malého, poté sám Malý střelou tahem z volného úderu. Utkání nabírá na obrátkách!
41:46
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Jaromír Täuber (3:3).
41:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Vít Malý (2:3).
40:01
Začíná třetí dějství. Hosté mají k dobru ještě 1:27 dlouhou přesilovou hru. Odskočí na rozdíl tří branek?
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: FbC Plzeň 6, T.B.C LUCERN Králův Dvůr 6.
39:35
Winterův důležitý blok proti Kováříkově střele.
39:00
Minuta do konce druhé periody. Přesilovkový vzorec rozehrávají Kovářík se Slukou.
38:35
Domácí zatím hrají dlouhé oslabení skvěle.
38:14
Nový ušetřil cenné vteřinky.
36:47
Šíblova tvrdá hra si nyní vysloužila pětiminutový pobyt na trestné lavici. Jeho zákrok se udál v těsné blízkosti střídačky, což na celé situaci ještě přidalo na dramatičnosti. Možná proto tak vysoký trest.
36:27
Vyloučen hráč Dominik Šíbl družstva FbC Plzeň na 5 minut za nedovolené vrážení.
34:33
V krátké době druhá přesilovka pro Králův Dvůr. Tady se může lámat celé utkání. Domácí obrana zatím drží.
33:04
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
32:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Karel Horký (1:3).
32:18
Šíbl v oslabení vyvezl míček a dostal se až před Kohouta. Jeho střela byla na poslední chvíli sražena.
31:41
Vyloučen hráč Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:30
Nový se spolu se dvěma spoluhráči hnal do přečíslení tří proti jednomu. Míček po cestě však ztratil a FbC se nedostalo ani do zakončení.
26:42
Domácí kapitán Täuber se obtočil okolo branky a střelou na bližší tyč překvapil Kohouta. Rozdíl je opět jednobrankový.
26:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Filip Nový (1:2).
25:20
Po laciné brance se Plzeň snaží o snížení.
24:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Votava, asistoval Jakub Uhřík (0:2).
23:30
Pozorná obrana Králova Dvora si hlídá střed hřiště. Domácí se do šancí dostávají pouze po stranách.
22:32
Šíbl z pozice obránce v další nadějné šanci. Zatím se jeví velmi dobře.
21:10
Domácí v tlaku. Střelou tahem zahrozil Vošta.
20:22
Hosté v plném počtu. Pokračuje se v pěti na obou stranách.
20:00
20:00
19:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Kovářík bez asistence (0:1).
19:59
V úplně poslední vteřině dostali hosté ještě výhodu standartní situace ze středu hřiště. Patrik Kovářík nic nevymýšlel a střelou golfem propálil jak zeď, tak Bezděka. Do šaten jdou spokojenější hráči ve žlutém.
19:59
Střely v první třetině: FbC Plzeň 8, T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7.
19:55
Zřejmě poslední střelu úvodního dějství si připsal "Bubla" Malý. Opět mimo.
19:00
V první přesilové hře dnešního utkání je nejaktivnější Lapuník. Jednou trefil i tyč, ale byla to pouze ta zadní.
18:18
Vyloučen hráč Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
17:57
K odraženému balonku se dostal Konečný. I tato střela letěla nad.
16:55
Dominik Šíbl teď krásně trefil padající míček. Kohout měl štěstí, že tento projektil mířil těsně nad.
16:30
Jsme svědky vyrovnaného utkání.
15:00
Trestuhodně volný Duchek bezbrankový stav také neprolomil.
13:58
Kunešův "bekend" pouze mimo.
11:11
V polovině první třetiny se probouzejí i fanoušci. Pardon, fanoušek.
10:25
Novic Šíbl se nyní zblízka seznámil s plzeňskou palubovkou. Dvořák mu dal rameno a mladého velblouda zastavil až mantinel.
09:36
Lapuník obral nepozorného Kodla o míček, ale místo toho, aby se tlačil do zakončení, tak se otočil a o kulatý nesmysl opět přišel.
08:21
Vošta ze dvou metrů napálil pouze břevno. Kohout už byl překonán, tady chyběly centimetry.
07:27
Sledujeme utkání ve velmi vysokém tempu. Plzeňští jsou dnes v poměrně okleštěné sestavě. chybí jim i opory Brabec se Zábranem. Uvidíme, jestli nastolené tempo udrží až do konce.
06:35
Slukova teč z bezprostřední blízkosti do tyče!
06:15
Vošta spolu s Tomáškem vybojovali útočné pásmo a jdou střídat... Informace s cenou zlata.
05:20
Sluka se prodral až před Bezděka. Z úhlu jej však nedokázal přehodit.
04:50
Standartní situace z velmi zajímavé pozice... Horký střílí, naštěstí pro Plzeň pouze do bloku.
04:00
Tomášek se krásně uvolnil od svého obránce a předložil míček do předbrankového prostoru, kde se k němu už, už hnal Vošta. Hosté na poslední chvíli odvrátili.
02:40
A ještě jedna šance Králova Dvora. Bezděk v permanenci.
01:31
Další dalekonosný pokus hráčů ve žlutých.
00:56
Na druhé straně se do zajímavé šance dostal Lapuník. Jeho střela však mířila vysoko nad.
00:37
První střela na Bezděka zblokována. Hosté zůstávají v náporu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Jakub Uhřík, Denys Polyanskyj, Jakub Votava, Adam Lešuk, David Konečný
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Jan Šůs, Dominik Šíbl, Vojtěch Kuneš, Josef Tomášek, Matěj Vošta
00:00
Dobré odpoledne z Plzně. Město piva je dnes plné sportovních událostí. Na Řepíkův gól odpověděl Moravčík, a tak hokejisté hrají se Spartou v polovině třetí třetiny 1:1, fotbalisté se již těší na sešívanou družinu trenéra Trpišovského, ale zřejmě největším lákadlem této prosluněné neděle je návrat ztraceného syna Martina Kohouta na palubovku Městské sportovní haly na Slovanech.
00:00
Domácí florbalisté v 7. kole přivítají T.B.C. LUCERN Králův Dvůr. Pohodlně se usaďte, střetnutí tabulkových sousedů začíná již v 15:30!