1:3
3:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy - Florbal Primátor Náchod 5:7
14. Antonín Semerád, 21. Matouš Neužil, 43. Matouš Neužil, 44. Antonín Semerád, 60. Jakub Zíka - 7. David Cejnar, 27. Jan Světlík, 30. Jan Světlík, 36. Marek Svoboda, 49. František Donaj, 58. Jan Čečetka, 58. Jan Světlík; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Marek Paleček 19 - Brandon Bulis 30; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3;
60:02
Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: "Pro fanoušky nezáživné utkání, bylo vidět, že si oba týmy uvědomují důležitost zisku bodů, sráží nás neustálé individuální chyby v obranné fázi, budeme pracovat na jejich odstranění a příští týden budeme lepší.Chci pochválit kluky za třetí třetinu, kdy i přes nepovedený vstup jsme dokázali zvrátit zápas zpátky na naši stranu. Díky soupeři za utkání."
60:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Vyrovnaný zápas, kdy jsme soupeři darovali góly našimi chybami a nevyužili naše šance, třetí třetina měla nasazení, jaké očekávám celý zápas, od toho se musíme odrazit do dalších zápasů. Díky soupeři za utkání a šťastnou cestu domů."
60:00
Střely na branku - domácí 18, hosté 9
60:00
59:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Zbyšek Piták (5:7).
57:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Rostislav Verner (4:7).
57:59
Domácí bez gólmana v šesti, čehož hosté využívají
57:21
Timeout Florbal TJ Kobylisy
57:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Marek Svoboda (4:6).
48:40
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval Jan Světlík (4:5).
43:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Matouš Neužil (4:4).
43:43
Teď si to Semerád s Neužilem prohodili a je srovnáno
43:02
Paleček bravurně likviduje samostatný únik Náchodských
42:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Antonín Semerád (3:4).
37:45
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
35:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jiří Vlček (2:4).
29:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Jiří Vlček (2:3).
29:17
Hosté těsně před koncem oslabení neskutečným způsobem dotlačují balonek do kobyliské branky
27:54
Výborný zákrok Bulise
27:18
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
26:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Čížek (2:2).
23:49
Vyloučen hráč Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
23:30
Hosté při signalizované výhodě v šesti
21:47
Merta při úniku 2 na 1 volí střelu nad
20:34
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Zbyšek Piták (2:1).
20:34
Domácí začínají zostra, Neužil po samostatném úniku strhává vedení na stranu Kobylis