1:2
2:1
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Fbc Strakonice 6:7
7. Jakub Malecha, 13. Jakub Malecha, 14. Adam Koller, 31. Petr Bláha, 44. Stanislav Karas, 47. Šimon Perek - 9. Tomáš Mareš, 19. Karel Šavrda, 19. Karel Šavrda, 20. Karel Šavrda, 29. Michal Strejček, 32. Tomáš Houska, 41. Adam Přib; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Jeřábek; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Kačer 38 - Jaroslav Velek 4, Jan Vaníček 3; po třetinách: 3:4, 1:2, 2:1;
60:00
59:59
Děkujeme za sledování našeho online přenosu. Těšíme se na další zápas, který se v TJ Lokomotiva odehraje 25.10.2019
59:59
Komentář trenéra hostů Šamrda: Důležité 3 body. Děkujeme soupeři, držíme sérii vítězství. 4-0
59:59
Komentář trenéra domácích Jana Novotného: Doháníme tréninkové manko. Ještě ještě nám kousek k výhře chybí. Uvidíme, zda to podpoříme tréninkem i v příštích týdnech a dočkáme se brzy vytouženého vítězství. Velké poděkování patří divákům za krásnou atmosféru.
59:58
Střely ve 3.třetině: Domácí 3 - 12 hosté
58:53
Karas nám ukázal jeho zbrusu novou polohu. Tzv. na královnu.
58:30
Velký nátlak domácích, kteří ne a ne dát míček do sítě.
56:32
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
56:32
Domací vymýšlí taktiku na Stalingrad, snad budou úspěšnější.
54:00
Domácí se snaží najít skulinu v obraně hostů, zatím se nedostali ke střele.
53:20
Karas plave na suchu.
53:02
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra bez hokejky.
52:50
(B) občnaský se snaží najít najít střelecký průkaz.
51:25
Povrch začíná zrazovat i domácí. Velkolepá bitva.
50:40
Podaří se Podařilovi?
49:30
Kačer si vymodlil zásah do helmy po úspěšném přesunu. Hraje se na půlce.
49:00
Vidíme taktickou hru. jmenuje se: Kdo si nahraje víckrát po sobě.
47:30
Celá zaplněná tribuna povzbuzuje kapitána domácích Šimona Párka, Má 10... číslo
46:35
Timeout Fbc Strakonice
46:35
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Martin Hrmo (6:7).
46:35
Hosté ztrácí komfortní náskok a uchylují se k time outu, Komu to pomůže více?
46:02
Sólo Formánka bohužel zblokováno.
45:45
Kačer drží naděje na body pro domácí.
45:07
Zámek přetrvávájící na domácí polovině se stále přibližuje.
43:57
Vyloučení přináší mnoho ohlasů, např. poučení o trestu.
43:54
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:40
Přijdu si jako na koncertě. Samé pískání a nesouhlas hráčů.
43:18
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Šimon Perek (5:7).
43:14
KAČER DIRIGUJE SVŮJ TÝM AŽ KE GÓLU, STAV 5:7
42:03
Krásné labutí jezero Honzo, ale nezapomínej na osu!!
41:20
Zrádný povrch ničí nohy hostů. Velmi zatažená hra ze strany domácích.
40:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Karel Šavrda (4:7).
40:30
Hosté jsou na tolik aktivní, že hrají i mimo hřiště.
39:59
Máme tu konec 2.třetiny. Nálada je zatím jako v Dominikánské Republice, začínají se objevovat nemravné vtípky,
37:27
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:27
Ostrá hra domácích nepřináší zatím žádné ovoce. Spíš špenát pro soupeře.
35:30
Strkanice(nečti Strakonice) nechávají rozhodčí chladnými
34:30
Pořadatelé hlásí chuť na pikador, či cmundu.
33:09
Vyloučen hráč Dominik Bošanský družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
33:09
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
33:09
Hra se nám začíná přiostřovat. Uvidíme hru 4 na 4.
32:25
Domácí ze zámku vysvobodil až faul od hostů.
31:08
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jiří Křesák (4:6).
31:08
Děje se tolik věcí najednou, že ani pořadatelský stolek nestíhá. Gól hostů v přesilovce. 4:6
30:45
Vyloučen hráč Jakub Malecha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:38
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Tomáš Holický (4:5).
30:38
Krásná spolupráce domácích, která upravuje skóre na 4:5
28:59
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček bez asistence (3:5).
28:59
Hosté využili tlak v přesilové hře a zvyšují na 3:5.
27:57
Vyloučen hráč Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
27:35
Velká šance domácích končí bohužel v rohu hřiště.
27:20
Hosté drží domácí pod tlakem.
26:10
Hra nabírá na tempu. Domácí se snaží hrát dlouhé míčky.
24:30
První domácí střela. Pořadatelé zdraví manželku majitele klubu, která bohužel nemohla dorazit.
23:00
Hostí ve veliké šanci, ale neproměňují.
21:30
Utkání se přelévá ze strany na stranu. Zatím jsem viděli více šancí od hráčů hostí.
20:40
Tepmo se v druhé třetině drží stejně vysoko, což se nedá říci o začínajícím online komentování.
20:00
20:00
19:59
Střely: domácí 6 - 20 hosté
19:37
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Adam Přib (3:4).
18:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (3:3).
18:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (3:2).
13:10
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Adam Koller, asistoval Šimon Perek (3:1).
12:24
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Tomáš Troják (2:1).
08:40
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (1:1).
06:53
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jan Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Adam Přib, Karel Šavrda
00:00
Line-up domácích FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Stanislav Karas, Dominik Bošanský, Martin Hrmo, Šimon Perek, Adam Koller