3:3
1:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC ORCA KRNOV 6:7
4. Tomáš Milerský, 11. Adam Kučera, 25. Martin Tököly, 27. Denis Smilovský, 29. Adam Kučera, 55. Radek Jantoš - 10. Dominik Menzel, 16. Jan Šulavík, 25. Tomáš Zakopčan, 31. Jaromír Filip, 37. Jaromír Filip, 56. Tomáš Zakopčan, 60. Jaromír Filip; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Martin Kotala; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Kloza 21 - René Frydrych 23; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:2;
65:00
Vyjádření vedoucího domácích pana Lukáše Loudy: ''V dnešním utkání jsme si rozhodně zasloužili body, ale bohužel někteří hráči nedodržovali stanovenou taktiku a nepokryli si hráče, které měli. Bohužel naše první lajna dnes zahrála nejhorší utkání, které jsem za poslední dva roky v Orlové viděl, ale je to týmový sport a musíme se z toho poučit. Děkuji.
60:00
Střely po třetí třetině: 10:10
60:00
Vyjádření vedoucího hostů: ''Čekali jsme těžký zápas, to se potvrdilo. Ve třetí třetině měla Orlová místy převahu, ale my jsme bojovali, bránili a náš nejlepší střelec rozhodl zápas. Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři za kvalitní utkání.
60:00
59:46
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
59:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (6:7).
59:46
A tohle bolí. 14 sekund před koncem to vzal na sebe Filip, který utaženou střelou k tyči zvyyšuje,
58:28
Klozu zachránila tyč po střele Baránka. Tohle mohl být rozhodující okamžik!
57:51
A Frydrych si našel střelu Kučery tahem.
57:16
Jantoš se skvěle vrátil a zastavil čistě Menzela, který už byl sám před Klozou.
55:46
Války pokračují. Stav vyrovnaný. Každý souboj o míček je souboj o body. Nikdo nemá nic jistého.
55:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Patrik Baránek (6:6).
55:19
A vedení netrvalo dlouho. Nejrychleji se před brankou zorientoval Zakopčan, který propálil Klozu.
54:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Závoda (6:5).
54:56
A daří se! Jantošova bomba z vrcholu skončila až v síti!
54:44
A těžce se sbírá i Jan Lukáš, který ale taky bude v pořádku. Opravdu války, kdy nikdo nic nevypustí.
54:40
Orlová zrychlila přihrávky a hledá skulinu.
54:14
A Filipa Fňukala chytili křeče, teď mu sportovně pomáhá Adam Kučera. Jak nejde o život, jde o víte co:)
53:40
Filip běžel po pravém křídle sám, ale jeho přízemní střela neohrozila branku Klozy.
53:19
Smilovský byl srolován u mantinelu, ale je v pořádku.
53:00
Závoda svůj projektil mimo tři tyče.
52:26
Střelu Lukyho Milerského si pohlídal Frydrych.
51:57
Kloza špičkama prstů vytáhl střelu Janáče. Důležitý zákrok.
51:12
A Lukáš pochytil libera od Závody a zabránil přihrávce na Miškova.
50:43
Ze všech hráčů jde vidět obrovské odhodlání. Je to válka o každý míček.
50:04
Kučera to zkoušel svou finesou, ale střela mu nesedla.
49:52
Zakopčan do horní tyče!
49:37
Ou. Zakopčan udělal kličku Závadovi, ale Kloza jeho střelu vykopl.
49:08
Z hlediště zní tlačíme, snad to bude pravda a dáme góla.
48:33
Lukáš v poslední chvíli odpaluje míček z velkého brankoviště. Nikdo nechce udělat chybu.
48:05
Smilovský sám před brankářem přestřeluje!
47:49
Filip Fňukal přizvedl střelu Loudy.
47:34
Kloza si pohlídal spodek brány a drží akcie Orlové.
46:53
A halou zní chorál: Jedině Eagles, jedině Eagles, jedině Eagles Orlová! #neucorlalitat
46:09
A Orlová hraje v pěti.
45:47
Orlová odpaluje a drží Krnov daleko od své brány.
45:29
A Krnov hraje v pěti.
44:59
Orlová drží míček na své polovině a hledá skulinku. Krnov zkonsolidoval obranu.
44:44
A Louda přizvedl střelu Miškova.
44:09
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
44:09
A počty se opět vyrovnají. Za hru rukou vidí dvě minuty Lukáš Milerský.
43:29
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:29
A vysokotou se provinil Šulavík a Orlová dostane prostor pro přesilovou hru.
43:26
Frydrych teď neskutečně ramenem proti pokusu Lukáše.
42:49
Tokoly životní sólo přes dvě hřiště! Jen to zakončení, co to zahučelo. Bekhendový pokus se nedostal mezi tři tyče.
42:14
Bečka to zkoušel mezi nohy Frydrycha, ale ten si prostor pohlídal.
41:44
Pěkná kolmice od Kučery na Smilovského, ten ale trefuje jen beky z těžké pozice.
41:06
Kloza si našel míček a rozjíždí útok Orlové.
40:09
Krnov se hned tlačí dopředu, ale obrana Orlové je taky od začátku zkoncentrovaná.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Krnov.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 8:10
40:00
Dnešní utkání sleduje 30 diváků! Děkujeme. Zároveň zveme na další domácí utkání, které se odehraje 20.10 v 16:00 proti Frýdku - Místku.
40:00
39:37
Kučera se zkoušel obtočit zpoza brány, ale Frydrych to přečetl.
38:36
Bečka zkoušel z otočky, ale nepálil přesně.
38:03
Hra může pokračovat. Rozhodčí přežil a Krnov sportovně odevztal Orlové.
38:02
Au. Tohle bude rozhodčího dlouho bolet. Střela Fňukala F. skončila v oku jednoho z rozhodčích. Hra přerušena.. Probíhá ošetření.
37:36
Jantoš čistě zastavil postup Filipa a zabránil nebezpečí.
37:16
Střela Janáče šla těsně nad. Krnov teď lepší než domácí.
36:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Dominik Fňukal (5:5).
36:09
A Krnov snižuje v přesilovce. Fňukal Dominik nahrál na Filipa a ten bombou z první trefuje odkrytý prostor brány.
35:33
Krnov v plném počtu.
35:27
Zakopčan mohl vyrovnat! Ale netrefil se do kasy!
35:06
Krnov má míček na svých čepelích a drží čas.
34:27
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
34:27
A počty se srovnají. Teď Krnov šel dopředu v oslabení, ale Kučera taky zatahal za brzdu a zastavil postup Krnovských.
34:14
Orlová hledá skulinu, ale Krnovská obrana drží.
33:33
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
33:33
A Tokoly by šel sám na brankáře, kdyby Dominik Fňukal nezatahal za záchranou brzdu a zastavil Tokolyho.
33:01
Z Krnovské střídačky zní: 'Dobré tempo borci! Krnov teď mačká Orlovou.
32:31
I Lukáš fotbalově zahrál a dostal míček mimo ohrožení brány.
31:43
Krnov teď zvýšil obrátky.. Obrana Eagles se má co otáčet. Krnov se snaží vyrovnat.
30:46
Janáč už chtěl bombit, ale míček mu sjel z čepele.
30:07
30:07
Jak jednoduché to může být, ukázalo duo Miškov - Filip. První jmenovaný zpoza brány našel Filipa, který si odskočil od svých strážců a nad rameno propaluje Klozu.
29:42
Filip jen do prvního clonicího hráče.
28:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Louda (5:3).
28:53
I střelci u Verdunu by se divili nad muškou Kučery. Louda volný úder - čepel Adama, výběh, brána. Golaso.
28:11
Orlová skoro tři na dva. Ale fyzika v tomhle případě byla zlá a míček se zkutálel na čepele hráčů Krnova.
27:53
Závoda neskutečné libero. Opět bezchybná obranná práce.
27:26
Kloza teď byl posekán, tak mu sličná zdravotnice musí prstíky zaledovat. Good work.
27:19
Dominik Fňukal z výběhu do tyčky domácí brány!
26:25
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Lukáš Louda (4:3).
26:25
Dámy a pánové, máme tu gól do kategorie nejkrásnější gól sezóny! Louda našel Smilovského, který běžel sám na Frydrycha, který ještě vybíhal, ale Smilovský myslel na svou tajnou milenku, zachoval chladnou tvář a přehodil Frydrycha.
24:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Zakopčan, asistoval Jan Šulavík (3:3).
24:48
A Orlová se dlouho neradovala z vedení. Po pěkné kombinaci se prosazuje Zakopčan.
24:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Filip Konkolský (3:2).
24:15
A obrovská chyba v obraně Krnova. Konkolský našel volného Tokolyho před Frydrychem, který tváří v tvář se nemýlil.
23:32
Lukáš zastavil Filipa Fňukala čistě a získal míček pro Eagles. Čistá práce.
23:10
Kloza jak široký, tak dlouhý se vyznamenal ke střele na přední tyč!
22:45
Louda raději za mantinel než dostat bránu, tomu se říká srdíčko.
22:21
Bečka nepropasíroval míček na Kučeru.
21:38
Jantoš z první přestřeluje! Škoda toho. Už to jen snížit dolů.
21:33
21:10
Lukáš Milerský přestřelil střelou z první.
20:21
Míček přeskočil čepel Bečkovi a k míčku se dostal Krnov.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Krnov. Orlová stále má přesilovku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 11:8
20:00
19:33
19:33
A Orlová dostane přesilovku. Kučeru jen za cenu faulu zastavil Dominik Fňukal.
18:26
Tyč zachránila i Frydrycha po střele Kučery!
18:11
Frydrych chytá střelu Kučery, k následné dorážce už se Smilovský nedostal.
17:42
Čevela přečetl krosovku na Šrámka a získává míček pro Krnov.
17:08
Kloza si našel dlouhý lob Janáče.
16:46
Závoda aka. Klobás může hrát i volejbal, je totiž platné libero, když jeho čtetím hry získal spoustu míčků pro domácí.
16:25
To bylo dlouhé na Šrámka od Toma Milerského.
15:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Ondřej Janáč (2:2).
15:14
A Orca opět snižuje! Trochu prostoru dostal nejvyšší muž na hřišti, který z první vypálil po krosu a propálil Klozu.
14:40
Loudič zachránil Klozu, který už byl překonán, ale Lukyn si dal záležet, aby nezahrál v malém brankovišti a odpálil míček.
13:53
Orlová má vysunuté napadání a ztěžuje rozehrávku klukům z Krnova.
12:56
Šrámek posunul na levé křídlo na Toma Milerského, který z první těsně přestřeluje!
10:56
10:56
A Orlová opět ve vedení po důrazu ve velikém brankovišti se prosazuje Kačer.
09:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Ondřej Miškov (1:1).
09:47
Chyba obránců Eagles znamenala ztrátů míčku,ke kterému se dostal Menzel, který z prostoru velkého brankoviště prostřelil Klozu dvacet nad.
09:42
Klozu zachránila tyč po střele Filipa!
09:02
Baránek vykoledoval na svou osobu faul a rozehrávat bude Krnov.
08:38
Smilovský opět má formu s tajnou milenkou, kdy zastavil průnikovou přihrávku Krnova.
08:03
Miškov vypálil tvrdý projektil pouze do betonů Klozy.
07:37
Fantastická myšlenka Šrámka, který z první hledal Toma Milerského, ale do jeho přihrávky se ponořil Šulavík.
06:54
Orlová mačká Krnov. Teď měl prostor Konkolský, ale určitě by si přál, aby jeho projektil šel mezi tři tyče.
06:43
Kryštof by zametal do prázdné brány, ale promáchl, obrovská šance, která zůstala nevyužita.
06:23
Krnov v plném počtu.,
06:19
Filip zastavil postup Kučery a našetřil vteřinky pro Orcu.
05:57
Jantoš zkoušel z úhlu, ale jeho střela šla možná tak do oken.
04:23
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:23
A Orlová bude hrát přesilovku. Zakopčan zablokoval hokejku a Orlová bude hrát o mušketýra navíc.
03:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (1:0).
03:10
A úvodní tlak Orlové vyústil v první branku Eagles! Sourozenecká spolupráce opět zafungovala, když Lukáš Milerský našel Tomáše Milerského a tvrdou střelu propálil Frydrycha.
03:05
Frydrych se bleskurychle přesunul proti střele Šrámka a chytá velikou šanci.
02:32
Kloza byl dříve u míčku než Zakopčan a rozehrávat může tak Orlová.
02:14
Jantoš zkoušel nahodit na Šrámka, ale hradba Krnovských hráčů další nebezpečí nepřipustila.
01:15
Filip blokuje střelu Krmáška, následně vedl protiútok, ale Krmášek ho doběhl a odzbrojil.
00:48
Louda dostal přihrávku na vrchol, ale trefuje jen před bránou postaveného Baránka.
00:16
A Filip hned blokuje střelu Jantoše směr brána.
00:01
Úvodní buly pro Eagles.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Martin Kotala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Dominik Menzel
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Dobrý večer, vítejte u dnešního onlajnu mezi domácími Eagles a hosty z Krnova.
00:00
Eagles Orlová: Orlová prožívá vlažný vstup do sezóny. Ze 4 zápasů vyválčila jen tři body za výhru nad Třincem, který to o den později Orlové vrátil. Orlová tak musí dohánět manko z úvodu sezóny. Nejproduktivnějšií hráč je s 8 body Tomáš Milerský.
00:00
Krnov: To Krnov zažívá úspěšný vstup do sezóny. Tři zápasy a 9 bodů a v neúplné tabulce Krnov okupuje první místo. Pro zajímavost dva ze tří zápasů Krnova v téhle sezóně skončil výsledkem 12:2. Šance tak 1:100000000. Krnov navíc má svém středu produktivní hráče, kteří dokáží rozhodovat vyrovnané zápasy. Nejproduktivnějším hráčem je Ondřej Miškov se 17 body.
00:00
Do začátku chybí třicet minut a už tu máme pěkných 10 (ne)platicích diváků. Děkujeme za účast a chtěl bych pozvat zbytek Orlové, zastavte se za námi, venku stejně prší a není co dělat.