5:0
3:3
- : -

FBC Mohelnice - FTC Vysoké Mýto  12:4
4. David Nejezchleba, 12. Jiří Šincl, 16. David Nejezchleba, 18. Tomáš Dokoupil, 22. Lukáš Zach, 23. David Nejezchleba, 23. Filip Sedmera, 25. Tomáš Šalda, 31. Jiří Šincl, 42. Adam Heidenreich, 56. Filip Sedmera, 60. Matěj Bizek - 3. Vojtěch Pavlák, 52. Lukáš Večeře, 58. Milan Koubek, 60. Václav Vilímek; rozhodčí: Václav Killar - Jaromír Kubáč; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 23 - Tomáš Hynek 25; po třetinách: 4:1, 5:0, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra týmu hostů: Od začátku sezóny se potýkáme s mizernou koncovkou a bohužel ani dnes to nebylo jiné. Špatný nástup do druhé třetiny byl dnes rozhodující. Gratuluji domácím k vítězství.
60:00
Vyjádření trenéra R. Lukase. Jsme rádi, že jsme dnešní utkání s nádechem derby zvládli. V poslední třetině jsme lehce polevili a zápas v klidu dohráli. Soupeři děkujeme za férové utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
59:59
Střely na branku za 3. třetinu: FBC Mohelnice:14 FTC Vysoké Mýto: 10
59:41
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Matěj Bizek, asistoval Filip Heller (12:4).
59:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Václav Vilímek, asistoval Milan Koubek (11:4).
57:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (11:3).
57:03
Trestné střílení družstva FBC Mohelnice neproměnil Lukáš Zach.
55:57
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Jiří Šincl (11:2).
55:07
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
54:46
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Vojtěch Pavlák.
51:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Večeře, asistoval Adam Kobr (10:2).
47:43
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
42:00
Skvělý zákrok Hynka.
41:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Adam Heidenreich, asistoval Filip Sedmera (10:1).
33:11
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
32:01
Kobr trefuje břevno.
30:47
Vyloučen hráč Martin Kubíček družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou.
30:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Filip Sedmera (9:1).
27:20
Vysoké Mýto teď hodně presuje
26:13
Koubek po obehrání 3 hráčů, netrefuje bránu.
24:46
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Jiří Šincl (8:1).
22:57
Mohelnice je jasně lepším týmem.
22:18
Timeout FTC Vysoké Mýto
22:18
22:04
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Matěj Bizek (6:1).
21:30
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Martin Kubíček (5:1).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku za 1. třetinu: FBC Mohelnice: 12 FTC Vysoké Mýto: 8
19:13
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
18:29
Vyloučen hráč Tomáš Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
17:07
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Dokoupil, asistoval Matěj Bizek (4:1).
15:00
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba, asistoval Filip Heller (3:1).
15:00
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
13:22
Vyloučen hráč Filip Sedmera družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
11:48
Pudil střílí na prázdnou bránu, ale Hynek ukázkově chytá
11:34
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Novotný (2:1).
10:44
Lesák před brankou domácích netrefuje míček.
09:35
Šincl v samostatném úniku trefuje golmana.
08:51
Sedmerova střela míří nad.
04:22
Hra je poměrně vyrovnaná.
03:36
02:35
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (0:1).
01:59
Šincl trefuje tyč.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Vít Jakubec, Petr Lesák, Milan Koubek
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Martin Nitsche, Adam Navrátil, Tomáš Pudil, Martin Kubíček, Lukáš Zach