3:4
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - PSKC Okříšky-MoBu 5:9
20. Jan Beránek, 32. Jan Beránek, 42. Tomáš Kasper, 43. Jan Beránek, 48. Michal Beránek - 1. Jan Vochyán, 16. Jan Vochyán, 18. Tomáš Kotačka, 27. Pavel Konvalina, 36. Petr Molák, 53. Jan Vochyán, 55. Tomáš Kotačka, 59. Petr Molák, 60. Jan Vochyán; rozhodčí: Ondřej Pech - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: David Navrkal 9 - Lukáš Doležal 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Domácí 6: Hosté: 6
59:59
Komentář hostujícího hráče Doležala :Snad poprvé v sezon jsme se sešli v plném počtu a bylo to vidět, hned ze začátku jsme si vytvořili náskok, který jsme díky našim osobním chybám prohospodařili, nakonec se však ukázala zkušenost některých hráčů, která nás i přes zarputilý odpor soupeře dovedla až ke slavnému vítězstsví!
59:59
Komentář domácího trenéra Komendy: První dvě třetiny dost protrápené a nešlo nám skoro nic. Do třetí třetiny změnili některé věci a díky tomu dokázali srovnat. Škoda závěru zápasu. Děkujeme soupeři
59:23
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Vochyán, asistoval Marcel Pospíšil (5:9).
59:04
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:49
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák bez asistence (5:8).
57:57
Horský poslal výbornou přihrávku na Beránka a ten tvrdě střílí jeho střelu hosté blokují.
57:04
Timeout SK Jihlava
57:04
Domácí si berou oddechový čas a pokusí se srovnat skóre.
54:50
Domácí se dnes trápí v zakončení na bránu.
54:13
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval David Kučera (5:7).
53:10
Do samostatného úniku se dostal Vochyán a využívá šanci v oslabení.
52:36
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Vochyán, asistoval Petr Molák (5:6).
51:21
Domácí mají opět početní výhodu.
51:05
Vyloučen hráč Denis Tesařík družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
48:23
Domácím se podařilo využít přesilovou hru a skóre je opět srovnané.
47:13
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Ondřej Vyskočil (5:5).
45:58
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
44:44
Beránek opět zahazuje další příležitost a balónek končí za mantinely.
43:00
Domácím se podařilo v celku rychle přidat dva góly a náskok soupeře se ztenčil pouze na jednu branku.
42:29
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Miroslav Daněk (4:5).
41:43
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (3:5).
40:44
Hosté opět začínají aktivněji.
40:01
Začíná nám poslední třetina dnešního klání které se lépe vyvíjí pro hostující celek
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé tetině Domácí: 8 Hosté: 5
36:29
Hostující gólman opět předvádí výborný zákrok.
35:39
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Marek Zezula (2:5).
34:07
Domácím se nepodařilo z několik střel ani jednu proměnit.
31:21
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Michal Beránek (2:4).
31:21
Beránek J na několikátý pokus doráží a je z toho druhý gól domácích.
30:42
Domácí nestíhají a začínají více a více faulovat.
28:42
Rozehrávka před domácím gólmanem se hostům moc nepovedla, a tak balónek končí za mantinely.
28:29
Máme tu další velkou šanci pro hostující tým.
28:11
Vyloučen hráč Vít Zápotočný družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
27:04
Hostující tým výborně drží jejich gólman.
26:21
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Pavel Konvalina, asistoval Vojtěch Novotný (1:4).
25:37
Hra se odehrává více na domácí polovině.
25:00
Horský se dostal ke střele, která bohužel pro něj letí mimo.
23:07
Pěkná kombinace Beránka M. a Paula byla zakončena střelou mimo bránu.
22:45
Vyloučen hráč Tomáš Kasper družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
21:53
Vyskočil prověřil hostujícího gólmana jedovatou střelou.
21:08
Beránek J. teď po pěkné kombinaci přestřeluje.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Domácí: 6 Hosté: 8
19:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Vít Zápotočný (1:3).
19:09
Domácím se konečně podařilo prosadit.
17:47
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Pavel Konvalina (0:3).
16:59
Domácího gólmana zachraňuje dobře postavená brána.
15:53
Hosté se druhém gólu opět dostali do tempa a snaží se být více na balónku.
15:08
12:52
Žaloudek po souboji u mantinelu nebude dále pokračovat v dnešním utkání důvodem je zranění kotníku.
11:17
Po chvílí tu máme další zranění kotníku tentokrát u hostujícího hráče, ten se však zvedá a odkulhává na střídačku.
10:27
Po souboji u mantinelu končí Žaludek a drží se za kotník. Na scénu běží zdravotník.
09:15
Domácí se ne a ne dostat k pořádné šanci.
07:33
Hra se zatím odehrává v celkem pomalém tempu.
05:11
Domácí se pomalu ale jistě propracovávají do prvních šancí.
03:36
Vochyán se opět snažil procpat před bránu to mu však obránci nedovolili.
01:33
Hosté zatím aktivnější na balónku.
00:29
00:29
Rychlá přihrávka na úplně osamoceného Vochyána končí gólem.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Jan Vochyán, Marcel Pospíšil, Marek Zezula, Dominik Čech, Petr Molák
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Miroslav Daněk, Michal Beránek, Tomáš Trojan, Tomáš Paul