3:3
3:3
- : -

TJ Centropen Dačice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:8
26. Filip Šlápota, 34. Radovan Kubek, 37. Jan Morávek, 44. Radovan Kubek, 53. Radovan Kubek, 59. Pavel Stejskal - 18. Petr Kučera, 18. Tomáš Ferdan, 28. Petr Kučera, 35. Petr Kučera, 40. Daniel Bořetický, 44. Daniel Bořetický, 56. Petr Kučera, 60. Petr Kučera; rozhodčí: Zdeněk Rada - Miloš Janda; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 16 - Dominik Kaštánek 24; po třetinách: 0:2, 3:3, 3:3;
60:00
59:59
STŘELY 8:5
59:59
Komentář trenéra Hostů Sova René: Dnes jsme byli při vší ústě k soupeři lepším týmem. Mrzí mě že se tak nadřeme na vítězství. Děkuji soupeři
59:59
Komentář trenéra Domácí Davida Černého: Máme dost nový tým oproti minulému roku. Mysleli jsme, že začlenění bude rychlejší. K zápasu bylo důležité, že jsme po naší vstřelené brance, vždy hned dostali. Děkuji soupeři za hru.
59:49
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
59:42
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera bez asistence (6:8).
58:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jiří Sedláček (6:7).
55:26
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (5:7).
52:22
Timeout TJ Centropen Dačice
52:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek z trestného střílení (5:6).
51:37
Vyloučen hráč Jan Sláma družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:45
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
43:54
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Kučera (4:6).
43:29
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jakub Kofroň (3:5).
39:59
STŘELY: 9 - 7
39:33
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
36:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Oldřich Pecha (3:4).
34:45
33:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (2:3).
27:47
25:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Pavel Stejskal (1:2).
20:00
20:00
19:59
STŘELY: 9 - 10
17:40
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Ferdan (0:2).
17:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Daniel Bořetický (0:1).
12:47
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Jakub Kofroň.
12:47
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
01:01
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Filip Novák.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jan Buhr, Petr Kučera, Daniel Brtnický, Jakub Kofroň
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Radovan Kubek, Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Miloš Procházka, Jakub Šimánek