1:5
2:7
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Ústí B 5:15
3. Dominik Krupka, 6. Aleš Linka, 35. Aleš Linka, 49. Aleš Linka, 57. Martin Marek - 6. Hynek Nikolič, 19. Hynek Nikolič, 19. Adam Nikolič, 21. Matěj Žaloudek, 23. Jiří Strnad, 36. Patrik Šredl, 37. Filip Kučaba, 37. Patrik Šredl, 46. Filip Kučaba, 48. Hynek Nikolič, 49. Hynek Nikolič, 55. Jiří Strnad, 58. Adam Nikolič, 59. Patrik Šredl, 59. Patrik Šredl; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 2 + Milan Čížek 5 + Michal Fürstl ČK1 + 5:3; využití: 1:4; diváků: 60; zásahy brankářů: Karel Švíka 22 - Jan Hrstka 28; po třetinách: 2:3, 1:5, 2:7;
60:00
59:59
Hodnocení trenéra Ústí: děkujeme divákům že dorazili na utkání, centr první lajny nám to trošku kazil, ale i tak naše kouzlo stále funguje, díky soupeřům za zápas.
59:59
hodnocení trenéra domácích Jirky Lindnera: děkuji skvělému publiku, že nás hnalo i za hrozného stavu, díky soupeřům za zápas
59:16
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
58:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Hynek Nikolič (5:15).
58:01
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Vít Škvára (5:14).
57:27
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Martin Zoul (5:13).
56:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Marek, asistoval Milan Čížek (5:12).
55:26
Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil Martin Zoul.
55:26
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny do konce utkání.
55:26
Vyloučen hráč Michal Fürstl družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za hrubost.
54:00
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Hynek Nikolič (4:12).
48:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Aleš Linka (4:11).
48:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (3:11).
48:16
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 5 minut za hrubost.
47:30
45:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (3:9).
44:35
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
36:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jindřich Grosse (3:8).
36:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Leoš Nergl (3:7).
35:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jiří Strnad (3:6).
34:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Marek Pačmag (3:5).
33:25
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
24:34
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Jindřich Grosse (2:5).
20:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Filip Kučaba (2:4).
20:00
20:00
18:35
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Adam Nikolič, asistoval Leoš Nergl (2:3).
18:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jiří Strnad (2:2).
18:00
Zápas je zatím napínavý jako včerejší NHL global series v Praze
13:38
Vyloučen hráč Dominik Krupka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
09:38
Michal Bočánek už poněkolikáté ztrácí balónek
05:57
05:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Martin Čonka (2:0).
02:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Dominik Krupka, asistoval Martin Čonka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Martin Zoul, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Karel Švíka; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Martin Čonka, Martin Marek, Aleš Linka