0:0
3:0
1:0

OLYMP FLORBAL - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:3p
42. Marek Vomočil, 42. Ivan Petr, 57. Ivan Petr, 62. David Jurášek - 6. Stanislav Fencl, 9. Tomáš Katolický, 20. Pavel Šimeček; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Andreas Gassner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Filip Hejtík 30 - Jiří Cisler 27; po třetinách: 0:3, 0:0, 3:0, 1:0;
61:22
61:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek bez asistence (4:3).
60:00
60:00
Komentář trenéra hostí (Jan Husák): Po první třetině jsme se dostali do tříbrankového vedení, které jsme nepochopitelně nenavýšili v druhé části. Třetí třetina nás stála 3 body, soupeř byl aktivnější a přestřílel nás. Vyzvihnu výkon Jirky Cislera, včetně chyceného nájezdu. Děkuji soupeři, že se uzdravil a mohli jsme sehrát tenhle zápas, přeji všem hezký den.
60:00
Komentář domácích Jakuba Kriseho: V první řadě chci poděkovat svým hráčům, kteří šli herně nahoru každou minutu, bohužel náš výkon vygradoval až v prodloužení, nicméně dva body bereme a jsme rádi, že se tým po rozsáhlé marodce dává dohromady. Vynikající výkon předvedla naše 45,98 a 33 se probírá z letního spánku. Soupeř si bod zasloužil. Díky všem
60:00
56:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (3:3).
56:47
Beck se uvolňuje na středu hřiště a přihrává volnému Petrovi, ten přes hráče nedává golmanovi Slavie šanci.
52:30
Ivan Petr střílí z poza brány ale Cisler připraven
50:00
Vyloučen hráč Tomáš Suchý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:00
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:46
Olymp buší do obrany Slavie, ale vyrovnání se zatim nekoná
42:56
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Ivan Petr.
41:42
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
41:42
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Jan Denemark (2:3).
41:42
Olymp se rozhodl že zápas ještě neskončil a dává kontaktní gól
41:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Marek Vomočil, asistoval Erik Němčík (1:3).
25:54
Vyloučen hráč Jáchym Kellar družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (0:3).