- : -
Zlín Lions
FBK Jeseník

Zlín Lions - FBK Jeseník 5:4
19. Jaroslav Lovecký, 34. Jiří Štěpánek, 37. Pavel Balusek, 54. Jaroslav Lovecký, 56. Martin Janeček - 9. Michal Příhoda, 19. David Pišek, 41. Lukáš Ďopan, 42. Marek Viterna; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 4:2 + Marek Viterna OS; využití: 0:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 14 - Petr Bárta 22; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: 12 - 8. Celkem: 27 - 18.
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za férové utkání, vyrovnaný zápas rozhodla naše střelecká impotence. Bojovali jsme, ale dokud mladá plíseň nedá gól tak nemůžeme vyhrát :( .
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas jsme nezačali úplně dobře. První třetina se nám úplně nepovedla. Další dvě třetiny byly výrazně lepší, ale dostávali jsme soupeře do hry po našich hrubých chybách. Nakonec jsme vydřeli tři body. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za zápas. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00
59:53
Lovecký odmítl hattrick do prázdné branky, to je na pořádný facepalm.
58:20
Hosté riskují bez brankáře. ZULUL
57:23
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
56:17
Vyloučen hráč Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
56:17
Vyloučen hráč Marek Viterna družstva FBK Jeseník - osobní trest.
56:17
Hostujícímu Viternovi se něco nelíbilo a nebál se to říct hlavnímu rozhodčímu, který však s jeho výrokem nesouhlasil a tak jej poslal na 2+10 do skříně... pardon na trestnou.
55:29
Timeout FBK Jeseník
55:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Lukáš Chalabala (5:4).
55:29
A máme Zlín znovu ve vedení. Z protiútoku se po dobré kombinaci prosazuje Janeček.
53:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Martin Janeček (4:4).
53:18
Tak tohle bylo Pog vážení. Lovecký se trefuje podruhé v zápase a střelou o břevno opět vyrovnává stav zápasu.
51:32
Tak málem se povedlo i hostům skórovat ve vlastním oslabení, ale bohužel pro ně jeden z hráčů netrefil bránu.
50:28
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
50:28
poprvé v zápase uvidíme přesilovku v podání Zlína, uvidíme jestli bude "úspěšná" jako ta v podání Jeseníku.
46:59
Pozor, otrokovická legenda Michal Kořený se teď odhodlal k velké akci a vystrašil mohutného gólmana hostů.
41:41
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Martin Rokyta (3:4).
41:41
Jeseník otáčí skóre. Střelou do pravého horního růžku se do análů zápasu zapsal Viterna.
40:55
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval David Pišek (3:3).
40:55
Opět padl v přesilovce gól, ovšem byli to hosté z Jeseníku, kteří srovnávají na 3:3.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: 8 - 4.
40:00
39:15
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
36:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek bez asistence (3:2).
36:43
Po skvělé individuální akci Pavla Baluska se Zlín poprvé ujímá vedení.
34:47
Severomoravská poslušnost se začíná vymykat kontrole. Vybojovali si sice dvě přesilovky, avšak ani jedna nedopadla podle představ, když Zlín skóroval v obou případech.
33:52
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek bez asistence (2:2).
33:52
Neskutečnou parádu teď vytasil domácí Jiří Štěpánek. V posledních vteřinách oslabení upláchl a z nápřahu bekhendem orazítkoval vzdálenější tyč od které skončil míček v brance. Florbalová nádhera!
31:53
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
31:53
A máme tu druhé vyloučení a opět na straně domácích lvů. Uvidíme jestli i tentokrát uvidíme branku na obou stranách.
31:35
Duo rozhodčích svým výrokem opět (ne)zklamalo.
30:30
Dle nejmenovaného experta z hlediště je celá hra strašný rybník. Jsme rádi za jakoukoli odezvu z publika.
27:52
První složitější zákrok v této třetině musel předvést hostující brankář, který zkušeně zakročil nohou proti Kundratově střele.
25:43
Střelecká aktivita tuto třetinu poměrně oslábla. Slovy odborníka "nic moc".
21:10
Právě jsme slyšeli nehezké slova z úst jednoho z účinkujících na hřišti, původem z Jeseníku. Jeho ruka podle něj okusila ostří čepele jednoho ze zlínských, avšak tento čin nebyl prokázán.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 7 - 6.
20:00
18:32
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Marek Viterna (1:2).
18:32
Máme tu druhý gól při tomhle stavu na hřišti, avšak tentokrát je to Jeseník, který využívá svoji přesilovku a ujímá se zpátky vedení,
18:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Lovecký, asistoval Jiří Štěpánek (1:1).
18:01
Ovšem je to Zlín, který se v nepočetní výhodě prosazuje a srovnává stav utkání.
17:03
Vyloučen hráč Martin Janeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
17:03
Uvidíme první přesilovou hru v zápase a zahraje si ji hostující Jeseník.
13:12
Hra se přelévá z jedné strany na druhou bez větší šance.
08:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michal Příhoda, asistoval Lukáš Ďopan (0:1).
08:06
A máme tu první branku utkání a vsítil ji Jeseník, který se tak ujímá vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Martin Pivoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Michal Příhoda, Lukáš Ďopan, David Pišek, Marek Viterna, Martin Trsťan
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Filip Horník, Pavel Balusek, Michal Baroň, Michal Kundrata