0:1
6:2
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 8:6
12. Pavel Hůza, 17. Jiří Špak, 45. Tomáš Hess, 46. Tomáš Hess, 49. Jan Král, 51. Tomáš Hess, 51. Jiří Špak, 59. Jan Král - 2. Richard Komňacký, 12. František Příhoda, 17. David Horáček, 38. Jakub Pecháček, 57. Tomáš Ballaty, 59. Jakub Rais; rozhodčí: Michal Král - Ladislav Láska; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Velzel 20 - Tomáš Janota 16, Daniel Kupec 4; po třetinách: 2:3, 0:1, 6:2;
60:00
komentář kapitána hostů:Odehrálli jsme dobrý zápas, bohužel jsme neproměnili velké množství šancí a naopak v krátkém časovém úseku vlastním nedůrazem pustili soupeře do utkání. Produktivita nás zradila. Gratulace soupeři k vítězství. komentář kapitána domácích: Heroický výkon našeho golamana a hra ve stylu povolit utáhnout, díky soupeři za zápas a ted spěcháme do Plauditu. :)
60:00
59:50
Ale nedopadá to. Pantheři vyhrávají...
59:08
FBC LIberec zkouší hru v šesti.
58:57
FBC Liberec ale hru nevzdávají a dávají další branku.
58:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Tomáš Ballaty (8:6).
58:15
Pantherům se ale líbí vyhrávat o tři branky, tak hned odpovídají.
58:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Jiří Špak (8:5).
56:58
FBC Liberec našlo skulinku v Pantheří bráně a dává po dlouhé době gól.
56:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Tomáš Brožek (7:5).
50:33
Druhý brankář FBC Liberec se v dobré formě neukázal, jde zpět na střídačku a vrací se Janota.
50:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Král (7:4).
50:28
Timeout FBC Liberec B
50:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Martin Tomas (6:4).
48:52
FBC Panthers Liberec i ve značném nepoměru hráčů na střídačkách poprvé v zápasu vedou.
48:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Král, asistoval Pavel Hůza (5:4).
46:32
Hra se přelévá ze strany na stranu, vždy je zakončeno nepřesnou střelou.
45:21
Pantheří vůle v bojovnosti se vyplatila....je srovnáno!
45:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess, asistoval Marek Žihla (4:4).
44:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Hess bez asistence (3:4).
40:27
Třetí třetina začíná poněkud v jiném tempu....rychlejšíííím.!!!
40:00
40:00
38:00
FBC Liberec si našli skulinku v Pantherské obraně a dávají další gól
37:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Jan Havrda (2:4).
37:40
Celou druhou část hry mají Pantheři vše pod kontrolou, ale nedaří se vstřelit gól.
34:04
Právě proběhla kanonáda FBC LIberec. Brankář ale skvěle odolal. Možná se dost zapotil...
31:49
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Kupec družstva FBC Liberec B
31:49
FBC Liberec střídá brankáře. Do boje nastupuje Kupec.
28:52
Z pohledu tady od stolku to vypadá, že Pantheři mají více ze hry.... hraje se více méně na straně FBC Liberec
24:10
Druhá třetina pokračuje v poklidném duchu, občas divákům hru hráči zpestří skokem za mantinel. Skáčou ukázkové tzv rybičky...
20:00
20:00
18:22
První třetina se dohrává v pomalém tempu. Hráči jsou naprosto vyrovnaní a klidní.
16:23
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Adam Štěpán (2:3).
16:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (2:2).
15:20
Pantheři oslabení ubránili.
13:57
V druhém oslabení si Pantheři dávají už větší pozor...ustojí to?!?
12:44
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
11:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Jakub Rais (1:2).
11:57
FBC Liberec využívá přesilovou hru přečíslením.
11:33
Vyloučen hráč Tomáš Hess družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
11:05
A je zaslouženě vyrovnáno.
11:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jan Král (1:1).
09:02
Brankáři se v dnešní hře opravdu nenudí. Na obou stranách se střílí a střílí...
07:04
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím je velice líbivá...
06:17
První skvělé přečíslení Pantherům nevyšlo.
02:00
Zápas začal lépe pro FBC Liberec, vstřelili 1. gol.
01:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Komňacký, asistoval Tomáš Brožek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Ladislav Láska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: David Horáček, Tomáš Ballaty, Jakub Rais, František Příhoda, Adam Štěpán
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Jan Velzel; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Teemu Tuhkanen, Tomáš Zvára