1:2
0:1
- : -

Florbal Sokolov - TJ Sokol Královské Vinohrady B 1:5
40. Matouš Tesař - 6. Marian Jelínek, 11. Dalibor Nigrin, 27. Šimon Jakub Král, 36. Jan Švejda, 56. Matěj Špaček; rozhodčí: Michal Žáček - Tomáš Kapr; vyloučení: 4:5; využití: 0:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 45 - Tomáš Šimek 45; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:1;
60:00
Trenér hostů, Ondrejčík: Technicky se příliš nedařilo ani nám ani soupeři o to víc bylo bojovnosti, soupeři naštěstí nevycházela rozehrávka a to nás dovedlo k vítězství. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:57
Vyloučen hráč David Ladžon družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
59:57
Vyloučen hráč Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
55:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Matěj Špaček, asistoval Dalibor Nigrin (1:5).
54:35
Vyloučen hráč Patrik Slezák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:31
Vyloučen hráč Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Jakub Stejskal (1:4).
35:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Matěj Šaroch (0:4).
26:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Šimon Jakub Král, asistoval Ondřej Zelený (0:3).
20:00
Vyloučen hráč Patrik Soukup družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:00
20:00
17:27
Vyloučen hráč Daniel Vykoukal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:18
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
11:25
Vyloučen hráč Marek Zima družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
10:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Daniel Vykoukal (0:2).
05:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Marian Jelínek, asistoval Eduard Piňos (0:1).
04:30
Vyloučen hráč Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Tomáš Kapr.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Matěj Šaroch, Jan Švejda, Vít Neuman, Martin Entlicher
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Aleš Hoch, Štěpán Mosler, Jakub Stejskal, Jan Šafránek, Matouš Tesař