4:3
3:4
- : -

FBC Slavia Praha - FBC DDM Kati Kadaň 9:8
14. Petr Bína, 16. Martin Fojtík, 23. Petr Bína, 27. Martin Fojtík, 35. Martin Fojtík, 40. Filip Bílek, 51. Martin Fojtík, 53. Petr Bína, 59. Martin Fojtík - 13. Jakub Solar, 26. Martin Žemlička, 31. Petr Chládek, 37. Erik Štěrba, 42. Martin Žemlička, 47. Erik Štěrba, 56. Josef Náther, 60. Martin Žemlička; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Koval 22 - Jan Štěpánek 28; po třetinách: 2:1, 4:3, 3:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině 15:10
59:59
Komentář trenéra hostů Jakuba Solara: Vyrovnané utkání, které dnes dopadlo lépe pro Slavii. Děkujeme divákům a soupeři za fair play utkání.
59:59
Komentář trénéra domácích Ondřeje Otáhala: Dnes si zaslouží pochválit naše druhá pětka, která si hrála své vlastní utkání a dominovala na hřišti. První pětka předvedla kus od kusu tragický výkon. Děkujeme soupeři za utkání.
59:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Lukáš Pardubský (9:8).
58:40
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
58:40
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Matouš Doubek (9:7).
55:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Josef Náther, asistoval Jiří Prokop (8:7).
52:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Bína, asistoval Matouš Doubek (8:6).
50:51
Vyloučen hráč Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
50:51
Vyloučen hráč Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
50:41
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Filip Bílek (7:6).
46:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Petr Chládek (6:6).
45:03
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Michal Plomer (6:5).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 10:11
39:49
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Bílek, asistoval Petr Bína (6:4).
36:14
34:16
30:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Chládek, asistoval Erik Štěrba (4:3).
28:30
Vyloučen hráč Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:54
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík bez asistence (4:2).
25:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (3:2).
22:17
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Bína, asistoval Filip Bílek (3:1).
12:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Martin Žemlička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Lukáš Pardubský, Josef Náther, Jiří Prokop, Dominik Šebek, Michal Kolitsch
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: David Laho, Tomáš Hubáček, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Antonín Štička