0:2
3:5
- : -

SK Jiskra Domažlice - FBC Štíři Č. Budějovice B 4:9
19. Jan Tauer, 44. Jakub Nechoďdomů, 55. Robert Kubica, 56. Jakub Nechoďdomů - 15. David Caha, 17. Robin Podlaha, 21. Dominik Vlček, 26. Dominik Vlček, 41. Václav Bíca, 41. Marek Fučík, 43. Dominik Vlček, 56. David Caha, 58. David Caha; rozhodčí: Jakub Šimek - Anna Bejčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 24 - Ondřej Vondrys 15; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:5;
60:00
59:59
Komentář vedoucího hostů: První dvě třetiny koncentrovaný výkon z naší strany rozhodl zápas. Poté tréninkové tempo obou týmů. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář domácích: První třetina měla skvělé tempo, soupeř narozdíl od nás proměňoval svoje šance. Vstup do druhé a třetí třetiny opět vyšel lépe soupeři, kdy trestal naši nesoustředěnost. V závěru zápasu jsme zlepšili svoji hru, ale chyběla střelecká aktivita a soupeř svůj náskok bezpečně pohlídal. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
57:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Dominik Vlček (4:9).
55:53
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů bez asistence (4:8).
55:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Caha, asistoval Robin Podlaha (3:8).
54:57
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Robert Kubica bez asistence (3:7).
43:59
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Martin Kubů (2:7).
42:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček bez asistence (1:7).
40:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Josef Čížek (1:6).
40:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Václav Bíca, asistoval David Caha (1:5).
40:00
40:00
30:48
Vyloučen hráč Martin Kubů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Robin Podlaha (1:4).
20:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval Václav Bíca (1:3).
20:00
20:00
18:30
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Ondřej Stach (1:2).
16:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Robin Podlaha, asistoval Martin Vacek (0:2).
14:31
10:55
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Anna Bejčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: David Caha, Václav Bíca, Robin Podlaha, Martin Vacek, Dominik Vlček
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Ondřej Stach, Jan Holub, Zdeněk Pivoňka, Jakub Nechoďdomů, Robert Kubica