0:2
2:4
- : -

Panthers Praha B - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:7
3. Štěpán Hanzl, 12. Tomáš Mánek, 18. Štěpán Hanzl, 20. Daniel Škvor, 53. Jaroslav Janoušek, 53. Štěpán Hanzl - 17. David Matza, 28. Petr Bořuta, 34. Martin Žáček, 45. Zdeněk Vážný, 51. Jakub Věchet, 55. Jan Fidler, 56. Lukáš Vlček; rozhodčí: Lukáš Baloun - Patrik Trejbal; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Kobza 9 - Petr Miško 16; po třetinách: 4:1, 0:2, 2:4;
60:00
Vyjádření vedoucího týmu hostí (Zdeněk Vážný): Další otočený zápas silou vůle. Takhle to dlouho nepůjde. Dostáváme laciné góly a na svoje se moc nadřeme. Nicméně tři body taky body. Díky soupeři za kvalitní zápas. Zdravíme naše fanoušky u onlinu.
60:00
Vyjádření vedoucí týmu domácích (Andrea Nováková): Dobře rozehraný zápas jsme si bohužel prohráli sami. Nechali jsme od druhé třetiny soupeři moc prostoru, zapomínali jsme bránit a nechali se zbytečně vylučovat. Je třeba se poučit do dalšího zápasu a vyvarovat se zbytečných ztrát a chyb. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:18
Timeout Panthers Praha B
58:59
Vyloučen hráč John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
58:00
Vyloučen hráč Břetislav Logaj družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi.
55:05
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček bez asistence (6:7).
54:22
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Lukáš Vlček (6:6).
52:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (6:5).
52:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (5:5).
50:48
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Martin Vybíral (4:5).
49:56
Je jen otázkou času kdy si přijde Marhefka odpočinout k pořadatelskému stolu.
44:42
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Zdeněk Vážný z trestného střílení (4:4).
40:00
40:00
39:18
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
38:49
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:30
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Martin Žáček, asistoval Zdeněk Vážný (4:3).
31:35
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za hra rukou.
30:16
Vyloučen hráč Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Martin Žáček (4:2).
26:32
Vyloučen hráč Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:21
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Daniel Škvor, asistoval Jakub Žiška (4:1).
17:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Matěj Dopita (3:1).
16:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Lukáš Vlček (2:1).
11:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Mánek, asistoval Tomáš Marhefka (2:0).
02:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Petr Vybíral, Zdeněk Vážný, Petr Bořuta, Jan Fidler, Martin Žáček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Matěj Dopita, Dominik Hudec, Martin Kostřica, Jaroslav Janoušek