2:3
2:0
0:0

FBC Kutná Hora - FbC Hradec Králové 4:5pn
35. Jiří Schwarz, 39. Lukáš Vojtěch, 51. Jiří Petrásek, 52. Lukáš Staňo - 9. Martin Šejvl, 27. Ondřej Erbs, 31. Ondřej Erbs, 35. Vít Heger, N Vít Heger; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 31 - David Šimeček 25; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Václav Rejna , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vít Heger a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jan Dus , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Ondřej Erbs , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Josef Chalupa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Adam Ruprich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Václav Rejna a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Vít Heger a vstřelil gól.
65:00
Komentář trenéra hostů FbC Hradec Králové - Jakub Černý: Dnes se nám dařilo plnit taktické pokyny velmi dobře. Dovolím si říci, že jsme měli více ze hry. Trápit nás může velký počet neproměněných šancí i vyloučení. Kluci si zaslouží pochvalu. Soupeři děkujeme za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích FBC Kutná Hora - Adam Rowe: Jako každý zápas jsme se trápili v koncovce. Dohánění nepříznivého stavu zápasu přineslo zajímavý závěr utkání. Vizuálně atraktivní utkání pro diváky zakončené nájezdy. Děkujeme divákům a soupeři za výborný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
60:00
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 11, FbC Hradec Králové - 14
60:00
51:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Ondřej Spurný (4:4).
50:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Jan Dus (3:4).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 8, FbC Hradec Králové - 10
40:00
38:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Jiří Petrásek (2:4).
34:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Ondřej Erbs (1:4).
34:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Staňo (1:3).
33:26
Vyloučen hráč Adam Petera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
30:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval David Stružinský (0:3).
28:59
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:33
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:33
Vyloučen hráč Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
26:00
24:09
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely na branku: FBC Kutná Hora - 7, FbC Hradec Králové - 7
20:00
15:51
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
08:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Lukáš Čubirka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Ondřej Erbs, Adam Petera, Vít Heger, David Stružinský, Dalibor Vlášek
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Lukáš Vojtěch, Petr Listík, Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus