4:3
1:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín - Prague Tigers 7:8
8. Jindřich Smejkal, 9. Kryštof Podskalský, 27. Jindřich Smejkal, 28. Martin Chyba, 28. Jan Novotný, 29. Martin Chyba, 58. Martin Chyba - 2. Dominik Vorlíček, 4. Radim Tůma, 20. Šimon Fišer, 25. Čeněk Kašpar, 29. Andrej Svatoš, 30. Čeněk Kašpar, 49. Dominik Vorlíček, 54. Martin Boušek; rozhodčí: Martin Trnka - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 23 - Pavel Dundr 15; po třetinách: 2:3, 4:3, 1:2;
60:00
59:59
Máme tu konec zápasu. Dnešní zápas skončil výsledkem 7:8 pro hostující celek. Přeji hezký
59:59
Vyjádřeni trenéra domácích : Vyrovnané utkání, vyhrál šťastnější. Od Nás po dlouhé době bojovný výkon, touha po výhře. Blýská se na lepší časy.
59:59
Vyjádřeni trenéra hostujících : Děkuji svému týmu za odmakaný zápas od začátku do konce, ikdyž se vyskytli černé chvilky. Jsem rád, že se vyrovnali s hokejbalovo fotbalovým soupeřem. Naše 3 body jsou naprosto zasloužené. Děkuji soupeři za utkání.
59:37
Kolín v 6-ti.
59:33
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil David Navrátil.
59:18
Timeout Prague Tigers
57:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Tomáš Kukal (7:8).
56:39
Timeout FBC Pitbulls Kolín
56:39
Domácí hlídač střel má dneska sestřih na pudla. Bud spí a nebo poslouchá Boba Marlyho. Bohužel ani tento maskot nebude nejspíš stačit na body..
53:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (6:8).
51:42
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
51:42
Vyloučen hráč František Slovák družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
48:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (6:7).
48:30
Třetí třetina Nám zatím moc hezkého florbalu neukázala. Bohužel hostující celek vstřeluje gol. Stav utkání 6:7
40:00
40:00
39:59
Máme tu konec druhé třetiny a stav je vyrovnaný 6:6. Druhá třetina Nám přinesla slušnou přestřelku a mnoho zajímavých šancí. Převahu zatím mají hosté, ale domácí tým a fandové doufají, že se to ve 3. třetině změní. Přejeme pevné nervy fanouškům u onlajnu.
29:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval David Navrátil (6:6).
28:30
28:30
Opět se -nám skore mění ve prospěch domácího týmu. Vidíme tu neskutečnou přestřelku!!
28:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Andrej Svatoš, asistoval David Navrátil (5:5).
28:15
A máme tu opět srovnané skore. Stav zápasu 5:5.
27:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Kryštof Podskalský (5:4).
27:59
Slepené 3 goly otáčí skore na 5:4.
27:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (4:4).
26:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Tomáš Kukal (3:4).
24:59
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Šimon Fišer (2:4).
24:59
Hostující tým zvyšuje na 2:4 ..
20:50
Vítek sám na golmana, ale bohužel stav se nemění.
20:00
20:00
19:51
Vyloučen hráč Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:51
Druhá třetina bude začínat 4 na 4.
19:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Šimon Fišer, asistoval Čeněk Kašpar (2:3).
19:12
Vyloučen hráč Filip Tlapa družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:03
Přesilovka domácích nic nepřinesla.
12:51
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
12:40
Kolín půjde do početní převahy.
08:43
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Kryštof Podskalský, asistoval Jakub Jedlička (2:2).
08:43
Kryštůfek Robin, alias poděbradský Tiger Woods srovnává na 2:2...
07:33
07:33
Klasická branka Džondrika upravuje stav skore na 1:2. Doufejme, že Jondry ještě nějaké fíky přidá.
07:19
Tým domácích je pod neustálým tlakem soupeře.
03:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Martin Boušek (0:2).
03:50
Po pohledné akci tým hostujících zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
02:18
Výborná střela domácího obránce bohužel brankou neskončila.
01:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Radim Tůma (0:1).
01:26
V čase 01:26 obdržuje tým domácích první branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Tomáš Ureš, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek, Tadeáš Zahumenský
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: David Vokál, Jindřich Smejkal, Tomáš Kukal, Petr Cícha, Martin Chyba