4:3
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FK Slovan J.Hradec 6:4
10. Michal Cigánek, 14. Tomáš Biskup, 45. Michael Kučera, 48. Filip Trkovský, 53. Michal Cigánek, 59. Daniel Špírek - 20. Jakub Tejnor, 43. Jan Procházka, 46. Ondřej Šimek, 51. Jan Procházka; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 33 - Petr Toman 23; po třetinách: 2:1, 0:0, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu. Děkujeme soupeři za férové utkání. Těšíme se na odvetu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Čekali jsme velmi těžké utkání a to se potvrdilo. První dvě třetiny jsme se nemohli dostat do tempa, ale ve třetí třetině jsme zrychlili a dokázali se gólově odpoutat od soupeře. Dneska excelentní výkon Vlasty Dvořáka a tým prokázal sílu, když i po neuznaném gólu a následném obdrženém jsme dokázali zápas získat zpět na naši stranu.Děkujeme soupeři za férové utkání a přeji šťastnou cestu domu.
58:34
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (6:4).
53:32
Vyloučen hráč Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
52:55
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek bez asistence (5:4).
52:54
Mama mia
50:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka bez asistence (4:4).
48:46
Timeout FK Slovan J.Hradec
48:46
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:46
Prekérní situace: hráč Písku zahrál holí nad pasem, odložené vyloučení pro Hradec, rozhodčí omylem ponechal výhodu Písku a ten střílí gól. Následuje time hostů, po kterém rozhodčí vysvětluje kapitánům svůj omyl a následuje přesilovka hostů. Ten kluk má koule!
48:18
Jablonec drží bezbrankovou remízu proti Slavii
47:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Michael Kučera (4:3).
47:19
Trky prostřelil z půlky vše, co mu stálo v cestě
45:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Tejnor (3:3).
45:09
Kůča to zapařil a je opět srovnáno
44:00
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Filip Trkovský (3:2).
42:55
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka bez asistence (2:2).
42:54
Navrátilec do týmu hostů Jan Procházka ukázal, že ve Štírech nebyl jen do počtu. Ze střední vzdálenosti vypustil pumelici a protrhl síť Dvořákovo branky
34:00
Utkání sleduje 48 dospělých + 15 dorostenek hledících do mobilu + 5 hráčů minipřípravky + 1 řvoucí kojenec
33:00
Vyrovnaná hra, lítá se zleva doprava zepředu dozadu nahoru dolu
32:00
Ufff přežili jsme...
29:22
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.
29:21
Požárník Špíra sekyrou uhasil požár
27:00
Rychlý-technický-agresivní prostě kdo tu neni, opět prohloupil. Omluveni jsou samozřejmě fanoušci Kuby Mikeše z Havlíčkova Brodu...
25:00
Tak dneska je to opravdu hodně koukatelný
23:00
Gólmani se nenudí a dokázují, že v regionu patří k TOPu
20:01
Hradečtí Ultras vyvolávají jméno střelce zatím jediné branky družstva hostů. Písečtí kotelníci jim to oplácí neúnavným bubnováním. Pekelnou atmosféru dotváří nově pořízená discokoule. Máme tu úžasnou sportovní kulisu
20:00
20:00
Střely na branku: Písek 9 - J. Hradec 7
20:00
19:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Procházka (2:1).
19:56
Kuba Tejnor vymetl vymazleným bekendíčkem pavučinky v Dvořákovo brance a posílá hráče do šaten za stavu 2:1
18:43
Komličenko proměnil penaltu v nastaveném čase a otáčí zápas proti Plzni
16:00
Hradecký Procházka vyleštil břevno písecké svatyně
13:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tomáš Biskup bez asistence (2:0).
13:05
Útočník Biscuit využil zaváhání v hradecké rozehrávce a zvyšuje na 2:0
09:54
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Pavel Šebelle (1:0).
09:53
Cigi zarmoutil dva skalní fanoušky hostů a posílá domácí do vedení
08:00
Prvních deset minut patřilo domácím
06:00
Hráči svými rychlými pohyby rozvířili stoletý prach a zvedli teplotu vzduchu z 5 na 6 stupňů Celsia. Kdose k nám teprve chystá, přibalte Kulicha!
01:00
Máme za sebou první oťukávačky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Karel Matějka, Vojtěch Koutný, Jakub Jindra
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle, Jakub Mikeš, Vladimír Lešek