3:0
3:1
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBC LETOHRAD Orel Orlice 9:2
5. Martin Štarman, 10. Martin Štarman, 19. Marek Boštík, 22. Ondřej Háp, 29. Martin Štarman, 40. Štěpán Švec, 44. Jiří Žák, 49. Štěpán Švec, 52. Martin Štarman - 4. Jan Skalický, 60. Vojtěch Marek; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 23 - Daniel Jiruška 20, Roman Doleček 9; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:1;
60:00
59:59
Komentář hostů: Výsledek hovoří jasně.Komentář není potřeba.
59:59
Komentář domácích: Výsledek je jednoznačný.děkujeme soupeři za zápas.
59:35
Domácí tým v plném počtu.
59:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (9:2).
58:50
I když Litomyšl hraje oslabení drží míček na svých hokejkách a zdržuje čas.
58:33
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:50
Skalický Jan vyslal na Hájka dvě střely ale obě zablokoval domácí obránce Kuchta.
55:20
Obě mužstva si prostřídaly a poslali tam čerstvé hráče.
54:20
Marek Lamplot vyslal střelu z poloviny hřiště ta však netrefila bránu.
51:08
Špatně vyražený míček o kterém brankář ztratil kontrolu se nakonec špatně odskočil a skončil v brance.
51:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman bez asistence (9:1).
49:50
Letohrad se trápí a nemůže si vytvořit dobrou šanci pro zakončení a pokud se jim to už povede domácí obránce to blokuje.
48:44
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Ladislav Štancl (8:1).
48:32
Letohrad v plném počtu.
47:50
Litomyšl má tlak a unavená čtyřka Letohradu už potřebuje vystřídat.
46:32
Vyloučen hráč Adam Gabris družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
45:32
Doleček likviduje první větší šanci Litomyšle.
43:25
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Tomáš Boštík (7:1).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Doleček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
40:00
40:00
39:51
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Tomáš Novák (6:1).
36:42
Jan Skalický nyní mohl odčinit své vyloučení když měl před sebou prázdnou bránu, ale míček mu sjel z hokejky a snížení nepřišlo.
36:00
Letohrad je v plném počtu.
35:45
Švec nastřelil tyč.
35:24
Litomyšl využívá početní výhody a drží unavenou čtveřici pod tlakem.
34:00
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
33:30
Omlouváme se, ale měli jsem tu menší problém s připojením internetu už by to mělo být v pohodě.
28:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman bez asistence (5:1).
23:20
Štěpán Švec prověřil Jirušku ten byl však pozorný a chytá.
21:30
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp bez asistence (4:1).
20:00
20:00
19:40
Poslední minutu Litomyšl drží míček na svých hokejkách a drží Letohrad pod tlakem.
18:15
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Daniel Ondráček (3:1).
17:25
Jiruška předvádí, že i on je dobrý golman a vyráží střelu z poloviny hřiště.
16:50
Litomyšl drží míček za svou brankou střídá čerstvé hráče a tlačí se do útoku.
15:50
Hájek vyráží další střelu Letohradu.
14:10
Ondřej Háp nyní napravil špatné zakončení z minula a vyslal na brankáře dvě střeli.
09:55
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Ladislav Štancl (2:1).
09:34
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
09:19
Vyloučen hráč Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Domácí obránce Štancl vyslal střelu z poloviny hřiště obránci ji zablokovali.
07:45
Litomyšlským hráčům se podařilo dlouhou přihrávkou přes celé hřiště překonat útok Letohradu, Ondřej Háp ale uklouzl a nepovedlo se mu zakončit.
05:50
Litomyšl opět po špatné rozehrávce nabídla soupeři velkou šanci ta však končí za mantinelem.
04:30
Litomyšli se podařilo rychle srovnat a utkání pokračuje zas od nerozhodného stavu.
04:29
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval David Mlejnek (1:1).
04:10
Letohrad má tlak na polovině Litomyšle ta je v problémech.
03:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Daniel Baláš (0:1).
01:45
Skalický Jan po špatné rozehrávce domácího obránce Jana Kulhavého se dostal do dobré šance, ale Hájek likviduje.
00:30
Úvodní buli vyhráli domácí a vytvořili si hned první šanci kterou hostující brankář chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Daniel Jiruška; hráči v poli: Daniel Baláš, Jan Skalický, František Majvald, Vojtěch Marek, Jakub Rajnštajn
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Ladislav Štancl, Tomáš Boštík, Jiří Žák, David Mlejnek, Martin Štarman