1:3
6:2
- : -

FBC Česká Lípa B - TJ Sokol Koberovy 7:6
40. Petr Procházka, 43. Petr Procházka, 49. Petr Procházka, 51. Jakub Knespl, 55. Jakub Knespl, 58. Pavel Pešír, 58. Tomáš Hudík - 10. Leoš Kopáček, 35. Leoš Kopáček, 36. Dominik Reczai, 39. Jan Novotný, 50. Dominik Reczai, 53. Dominik Reczai; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marek Kocourek 22 - Jakub Mauer 12; po třetinách: 0:1, 1:3, 6:2;
60:00
Pro náš mladý tým důležité tři body do tabulky. Mladí přišli na to, že dokáží držet krok i se zkušenějším soupeřem a zvrátit nepříznivý stav utkání. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dvě třetiny jsme byli lepším týmem, ve třetím dějství jsme polevili, naopak soupeř přidal. Řadu šancí jsme nedokázali proměnit, čehož domácí využili a zápas otočili.
57:38
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík bez asistence (7:6).
57:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Pavel Pešír, asistoval David Hybš (6:6).
54:25
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Knespl, asistoval Josef Hanzalík (5:6).
52:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (4:6).
50:45
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Knespl z trestného střílení (4:5).
49:16
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jakub Janoušek (3:5).
48:09
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jakub Knespl (3:4).
47:47
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
42:40
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (2:4).
40:00
40:00
39:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Hybš (1:4).
38:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný z trestného střílení (0:4).
35:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Michal Slavík (0:3).
34:00
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Vojtěch Cvrček (0:2).
29:17
Vyloučen hráč Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
09:51
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Jan Novotný (0:1).
08:26
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Marek Šikola, Michal Reczai, Jakub Janoušek, Dominik Reczai, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, Petr Mazal, Josef Hanzalík