3:1
4:1
- : -

Florbalová akademie MB - Start98 Praha-Kunratice B 9:4
14. Jan Ulman, 15. Tomáš Malý, 26. Martin Převrátil, 40. Petr Pánek, 40. Vojtěch Starý, 42. Martin Převrátil, 43. Vojtěch Starý, 45. Jan Ulman, 50. Tadeáš Lang - 8. Jakub Kraft, 19. Tomáš Kodada, 32. Jan Vacenovský, 57. Jan Větrovský; rozhodčí: Martin Kněžík - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 45 - Tomáš Tóth 25, Kristián Chlepko 4; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:1;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 10, Kunratice 15.
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za svižné utkání. Našemu brankáři Radkovi K. za kvalitní výkon v první polovině utkání, díky kterému nás slušně podržel a nakopnul k dosažení výhry, pro kterou jsme si došli v té druhé půlce.
60:00
Komentář trenéra hostů: "Dnes jsme soupeři body odevzdali. Tradičně zoufalí jsme byli v zakončení a k tomu jsme přidali ještě obrovské množství chyb, kterými jsme domácím nahrávali. Máme rozhodně na víc!"
60:00
59:03
Hráči Kunratic se nevzdávají, uvidíme, jestli se jim ještě podaří upravit skóre...
56:21
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Větrovský, asistoval David Podhráský (9:4).
56:21
Snaha hostů nakonec nepřišla vniveč a i oni si připisují gól v přesilovce. Stav utkání: 9:4.
54:41
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:08
Domácí mají sice přesilovku, ale hra se přesunula před boleslavskou bránu.
52:57
Vyloučen hráč Jan Vacenovský družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nesportovní chování.
50:28
Hosté trefují pouze boční síť.
49:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang bez asistence (9:3).
48:39
Hosté několikrát prověřili domácího gólmana - zvládl to na výbornou.
44:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Petr Machač (8:3).
44:41
Střídání brankáře. Nový brankář Kristián Chlepko družstva Start98 Praha-Kunratice B
44:22
Kombinace Podhráského a Krafta končí těsně vedle boleslavské brány.
42:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Hieu La Ngoc (7:3).
42:59
Před malou chvílí nevydařená dorážka, nyní Starý zvyšuje na 7:3.
41:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Petr Pánek (6:3).
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 14, Kunratice 17.
40:00
39:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Petr Machač (5:3).
39:00
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek, asistoval Jan Ulman (4:3).
39:00
V závěru druhé třetiny se ujímají domácí hráči opět vedení.
37:33
Nebezpečná šance hostů, domácí gólman toho moc neviděl, ale nakonec si se střelou poradil.
35:29
Malý trefuje horní tyč.
34:19
Souboj u mantinelu ve prospěch domácích, následuje nepřesná přihrávka a ztráta balónku.
32:57
Hosté kombinují před boleslavskou bránou a jsou z toho celkem slušné šance. Další gól jsme ale zatím neviděli.
31:42
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Vacenovský bez asistence (3:3).
30:42
Podhráský proběhl polovinu hřiště a dostal se i ke střele - naštěstí pro domácí proletěl míček nad bránou.
29:14
Starý prověřil hostujícího gólmana, ten si se střelou bez větších problémů poradil.
28:26
Boleslav útočí, hosté střídají a je z toho další tyčka.
25:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Aleš Tůma (3:2).
25:59
Během několika málo vtěřin jsme viděli dvě gólové šance boleslavských hráčů - v prvním případě zachránila hosty tyčka, v případě druhém skončil míček za zády hostujícího gólmana.
25:02
Vacenovský vystřelil od mantinelu a střela proletěla těsně kolem boleslavské brány.
23:49
Nepřesná rozehrávka domácích = balónek odevzdán soupeři.
22:12
V úvodu druhé třetiny jsou zatím aktivnější hráči Kunratic, ale vcelku povedená akce dva na jednoho gólem neskončila.
20:01
Na buly úspěšnější domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 14, Kunratice 17.
20:00
Vzhledem k technickému výpadku přinášíme alespoň malé shrnutí událostí v první třetině: hra probíhala v poklidném duchu, hráčům Florbalové akademie se povedlo využít zatím jedinou dnešní přesilovku. Jinak byly šance vyrovnané na obou stranách, čemuž odpovídá i stav utkání 2:2.
20:00
18:47
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Kodada, asistoval Otakar Prášek (2:2).
14:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Jan Ulman (2:1).
13:26
12:48
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
07:37
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Tomáš Kodada (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Filip Bollardt.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Tomáš Tóth; hráči v poli: Jan Balvín, David Podhráský, Jan Diviš, Jan Větrovský, Jan Vacenovský
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tadeáš Lang, Tomáš Malý, Martin Převrátil, Petr Machač, Michal Stehlík