2:5
1:4
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBC Mohelnice 6:13
11. Pavel Holan, 14. Petr Kučera, 20. Jakub Kofroň, 21. Václav Svratecký, 40. Jakub Kofroň, 55. Petr Kučera - 3. Jiří Šincl, 13. Jiří Šincl, 13. Lukáš Zach, 19. David Nejezchleba, 21. Lukáš Zach, 26. Jiří Šincl, 27. Jiří Šincl, 29. Martin Nitsche, 34. Jiří Šincl, 44. Jakub Weiss, 51. Jakub Weiss, 56. Martin Kubíček, 59. Tomáš Havelka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 1 + Jakub Kofroň 5:3; využití: 1:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Roman Vítek 14, Dominik Kaštánek 11 - Jakub Haltmar 26; po třetinách: 3:4, 2:5, 1:4;
59:59
Komentář trenéra domácích:Soupeř nás přehrál ve všech směrech a zaslouženě si odváží 3 body.Soupeři přejeme štastnou cestu domu
59:59
Komentář trenéra Hostí:Před zápasem jsme byli zvědaví jestli nám podaří ukořistit Pirátský poklad a nyní s radostí konstatuji,že si domů odvážíme Černou Perlu v podobě 3 bodů.Děkujeme soupeři i rozhodčím za férový zápas a těšíme se na odvetu.
58:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Tomáš Pudil (6:13).
55:14
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Kubíček bez asistence (6:12).
54:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera bez asistence (6:11).
50:18
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jakub Weiss, asistoval Matěj Bizek (5:11).
47:47
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Lukáš Pavuk.
46:04
Vyloučen hráč Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
43:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jakub Weiss, asistoval David Nejezchleba (5:10).
40:00
40:00
39:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (5:9).
37:50
Vyloučen hráč Martin Kubíček družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
33:15
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (4:9).
32:22
Vyloučen hráč Václav Svratecký družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
28:43
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Martin Nitsche, asistoval Martin Kubíček (4:8).
26:10
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Lukáš Zach (4:7).
25:45
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 5 minut za hrubost.
25:08
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Pudil (4:6).
22:25
Vyloučen hráč Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
20:35
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Václav Svratecký, asistoval Tomáš Jelínek (4:5).
20:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Havelka (3:5).
20:00
20:00
19:09
18:49
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil David Nejezchleba bez asistence (2:4).
13:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (2:3).
12:53
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Lukáš Zach, asistoval Tomáš Pudil (1:3).
12:37
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Šalda (1:2).
10:27
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Holan, asistoval Václav Svratecký (1:1).
02:25
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Jiří Šincl, asistoval Filip Sedmera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Tomáš Šalda, Tomáš Novotný, Filip Sedmera, Adam Heidenreich, Jiří Šincl
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Daniel Brtnický, Jakub Kofroň, Petr Kučera