1:3
3:2
- : -

Florbal Teplice - Florbal Ústí B 7:10
7. Lukáš Fiala, 14. Martin Schneider, 18. Martin Pechatý, 40. Lukáš Fiala, 44. Milan Gerhard, 51. Martin Pechatý, 59. Jakub Derka - 3. Hynek Nikolič, 11. Tomáš Brom, 11. Patrik Šredl, 15. Jakub Koník, 15. Filip Kučaba, 33. Jakub Koník, 38. Jindřich Grosse, 39. Jakub Koník, 47. Jakub Koník, 60. Hynek Nikolič; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 5:1; využití: 1:3; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Weiss 26, Václav Hlavsa 7 - Tomáš Hlava 49; po třetinách: 3:5, 1:3, 3:2;
60:00
V poslední třetině přestříleli Teplice Ústí 20:9, ale nic platné jim to nebylo
60:00
Komentář k utkání od ternéra Teplic Martina Severy:Tak jak tvrdil pan Grosse, že přijel florbal, tak to se úplně nepotvrdilo! Nejspíš ho nechali někde na Slunetě. Troufám si říct, že šlo o vyrovnané utkán plné protiútoků, které zkušení ústečtí hráči řešili lépe.Díky hráčům za předvedený výkon a soupeři přeju pohodovou sezonu.
60:00
Komentář k utkání vedoucího týmu Florbal Ústí: Naše grow už nás naprosto neskutečně přerostlo, Šinkanzen už je k nezastavení tohle nejde zastavit, tréninková píle dvoufázově, někdy třífázově a gulové tréninky nesou sladké ovoce, jsme první a tohle nikdo nezmění!!! Díky soupeři za utkání.
60:00
59:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Tomáš Brom (7:10).
58:53
Úžasný Derka, v oslabení vypíchl míček a sám na Hlavu, mu nedal šanci. Krupská hala šílí. "Derkič, Derkič"
58:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka bez asistence (7:9).
57:44
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:55
Vyloučen hráč Jakub Derka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
51:40
Přesilovka teplický hráče nakopla a teď Ústí zatápějí
50:08
Nejagilnější hráč při přesilovce se nakonec trefil
50:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Schneider (6:9).
49:16
V přesilovce Pechatý 3x vyzkoušel pohotovost hostujícího golmana. Tak to zkouší druhá teplická lajna
48:16
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
46:50
Brom s Koníkem sami na Hlavsu, Koník se zkrátka nemýlí. Dnes jeho čtvrtá branka
46:49
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Tomáš Brom (5:9).
43:58
Soukup prudkou nahrávkou z rohu vybízí Gerharda, který míček nějak dotlačil do sítě. Nohou, florbalkou, nevíme, ale gól platí
43:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Tomáš Soukup (5:8).
40:01
Golman Teplic Weiss do poslední třetiny již neměl morál a přepustil místo Hlavsovy. Ačkoliv tyčky si postavil dobře. Ústí trefilo za dvě třetiny čtyři tyče a jednou břevno.
39:11
Kosmetickou korekci skóre ke konci třetiny zařizuje Lukáš Fiala svým druhým gólem
39:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Soukup (4:8).
38:52
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Martin Zoul (3:8).
38:52
Jakub Koník hatrick + dvě asistence.
37:24
Od 11 minuty je Ústí lepší. Na domácí padla deka.
37:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (3:7).
32:15
Domáci zkrátka nesmí hrát v oslabení. Při hře 5 na 5 je hra docela vyrovnaná
32:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jakub Koník, asistoval Jindřich Grosse (3:6).
32:12
Co teď rozpoutali hosté před brankou Teplic, to bylo peklo. Domácí vůbec nevěděli co se s nimi děje. "pocem, kam jdeš, tam už si byl". Tak by se to dalo charakterizovat. Gól byl jen otázkou času
31:07
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:50
Vyskočil zapnul svoje turbo a nedovolil útočníkům jít na Weisse
29:25
Adam Nikolič orazítkoval Weissovo břevno. Golman děkuje břevnu.
28:30
Dalokonosná střela Vyskočila, Hlava kryje
25:20
Teplice teď dřou nahoru, dolů a jsou lepším týmem. Jen to tam nechce spadnout
23:50
Teplice mají nyní více míček v držení a ohrožují hostující branku spíše střelami z větší vzdálenosti
21:10
Hned v prvních sekundách třetiny se na obou stranách vyznamenali golmani. Nejdříve Hlava po střele Gerharda a následně i Weiss efektní robinsonádou chytá míček.
20:01
Ústečťí hrají s větší lehkostí a jsou rychlejší. Domácí se na každý gól hrozně nadřou. Tak uvidíme co přinese druhá část
20:00
20:00
Na střely 19:17 pro Teplice
20:00
17:57
Severovo přihrávka zpoza branky Hlavy na Pechatého. Ten napřáhl a golman hostí ani nereagoval. Určitě měl i zakrytý výhled.
17:56
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (3:5).
14:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jakub Koník (2:5).
14:18
Jakub Koník sám na Weisse, klička do beckhendu a je to o dva
14:17
13:19
Mladý junior Martin Schneider z bezprostřední blízkosti prostřeluje Hlavu
13:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (2:3).
11:20
Gerhard nyní sám na Hlavu, ale míří nad. Takovýchto šancí nemají domácí zase tolik.
10:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Patrik Šredl, asistoval Jindřich Grosse (1:3).
10:26
Druhá přesilovka hostí a opět proměněná.
10:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jakub Koník (1:2).
09:13
Standartka Ústí, opět max. nebezpečná. Tentokráte ,ale střela mimo tyče
09:12
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
06:08
Druhá teplická lajna nyní zmáčkla hosty na jejich polovině a Fiala se trefuje nad rameno golmana Hlavy
06:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Lukáš Vyskočil (1:1).
02:07
Tak to byla bleskovka. Pouhé dvě sekundy hry v početní převaze stačilo hostím, aby ze standartky prostřelili domácího golmana
02:06
02:04
Vyloučen hráč Martin Sedlmaier družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
00:01
Provedeme vás dohrávkou 2.kola Divize A mezi týmy Florbal Teplice a Florbal Ústí B. Pevně věřím, že shlédneme atraktivní a hodnotné utkání
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Tomáš Brom, Filip Kučaba, Jakub Koník, Martin Zoul
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Weiss; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Michal Stejskal, Martin Severa, Martin Schneider