2:2
4:0
- : -

FbC Asper Šumperk - FBC Ossiko Třinec 7:2
11. Daniel Venouš, 21. Daniel Venouš, 32. Michal Vařeka, 42. Ondřej Mrázek, 49. Daniel Venouš, 50. Jiří Trávníček, 54. Jan Mannl - 22. Michal Badura, 37. Lukáš Tomiczek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Jan Piško 25; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:0;
60:00
59:59
Zápas se už v klidu dohrál na polovině Třince. Je tu konec. Asper pokračuje v sezoně stále bez ztráty bodu.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes zápas ve vysokém tempu, Třinec zatím rozhodně nejlepší soupeř, se kterým jsme letos hráli, nám to ale dnes v poslední třetině sedlo a kupodivu jsme byli opět efektivní v zakončení. Pochvala celému týmu i soupeři a rozhodčím, za super zápas.
59:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Kajfosze: "Dnes jsme tady nebyli doma se vším všudy. Šumperk byl dnes lepší a vyhrál zcela zaslouženě, ale bohužel ne všechny věci jsme byli schopni ovlivnit, což je vzhledem k důležitosti zápasu smutné. Děkujeme soupeři, že nám ukázal na naše slabiny a slibujeme, že ho příště potrápíme daleko více."
59:20
Další přesilovka pro domácí.
59:08
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
53:46
Překvapivá rozehrávka domácích končí golem.
53:45
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Michal Šíma (7:2).
53:15
Šumperk se ubránil a může hrozit z protiútoku.
51:27
Domácí se teď budou muset bránit.
51:26
Vyloučen hráč Petr Matěj družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
49:16
Trávníček trefuje přesně k zadní tyči a Třinec si v zápětí bere čas na poradu.
49:15
Timeout FBC Ossiko Třinec
49:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (6:2).
48:12
Šumperk znovu trestá z protiútoku.
48:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (5:2).
46:57
Šumperk stále více kontroluje míček.
44:00
Matěj prošel individuálně přes dva protihráče, ale skorovat se mu nepodařilo.
42:50
Kamler střílí mimo bránu Piška.
41:37
Šumperk trestá z protiútoku.
41:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (4:2).
41:00
Domácím se nepovedlo ani tuto přesilovku využít.
39:58
Šumperská přesilovka bude pokračovat po přestávce. Stav po druhé třetině je 3:2.
39:20
Tomiczek neudržel nervy na uzdě a po zásluze si dvě minuty odpočine.
38:44
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nesportovní chování.
38:34
Další střela domácích končící mimo bránu.
36:58
Třinec trestá z protiútoku.
36:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Matěj Hecl (3:2).
36:18
Domácím se nepodařilo prosadit v přesilovce.
34:20
Je tu další početní výhoda pro domácí.
34:09
Vyloučen hráč Jakub Kyselý družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:30
Trávníčkova střela z výběhu končí na hrudi Piška.
31:40
Vařeka svým typickým příklepem zvyšuje na 3:1.
31:35
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Jiří Trávníček (3:1).
31:10
Šumperk zatím drží soupeře v zámku.
30:10
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
26:11
Domací opět trochu nejistí v rozehrávce. Naštěstí to hosté nepotrestali.
24:30
První šumperská lajna opět několikrát zahrozila.
23:50
Beckhandový pokus Matěje skončil pouze na noze Piška.
21:38
Třinec snižuje po dobře umístěné střele od mantinelu.
21:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Filip Sikora (2:1).
20:29
Krásně vyřešený protiútok v podáníprvní lajny domácích.
20:28
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (2:0).
20:00
20:00
Vše se nám schyluje k začátku druhé třetiny.
20:00
19:59
Po první třetině je to 8:8 na střely.
19:59
V první třetině jsme viděli vyrovnaný výkon obohacený o jediný gol v podaní domácích. Za chvíli jsme zpět sdruhou třetinou.
19:35
Travníček dostal nabito mezi kruhy, avšak jeho střela nemířila mezi tři tyče.
19:02
Šíma dobrým obraným zákrokem srazil střelu mimo.
18:00
Piško vyráží Mausovu dobrou střelu.
16:20
Byvan se nenechal překvapit výběhem soupeře okolo brány a utěsnil prostor u své levé tyčky.
13:40
Trávníček zahrozil z protiútoku, ale bránu minul.
12:30
Domácí se dobře brání v oslabení.
12:06
Vyloučen hráč Viktor Patsch družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
10:28
10:28
Máme tu první branku utkání, kterou vstřelil Daniel Venouš po důrazu před bránou.
08:36
Hra nahoru dolů zatím nepřináší ovoce ani pro jeden z týmů.
07:00
Třinec teď vyvíjí tlak na domácí.
05:35
Šumperk je zatím aktivnějším týmem.
03:00
Trávníček nebezpečně tečoval Mausovu střelu. Bohužel bez úspěchu.
01:59
Šumperkuž stihl dvakrát namazat soupeři před bránu. Byvan zatím drží.
00:55
Hra ve vysokém tempu hned od začátku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek, Dominik Kupczak
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Michal Vařeka, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš, Jiří Trávníček
00:00
Vážení sportovní příznivci, vítám vás u přenosu z čtvrtého kola divizní skupiny E. Do haly šumperského gymnázia dnes zavítal tým FBC Ossiko Třinec. Očekává se vyrovnaný a napínavý zápas, který již za malou chvíli začne.