2:2
4:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FBK Piráti Sokol Chrudim 9:5
5. Vilém Nonn, 5. Ondřej Háp, 14. Ondřej Háp, 25. Ladislav Štancl, 27. Tomáš Novák, 42. Ondřej Háp, 46. Tomáš Novák, 50. Vilém Nonn, 60. Tomáš Novák - 11. Daniel Bořetický, 27. Tomáš Jelínek, 40. Daniel Bořetický, 45. Petr Kučera, 57. Daniel Bořetický; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; diváků: 148; zásahy brankářů: Ondřej Vašek 12 - Dominik Kaštánek 13, Martin Zitko 4; po třetinách: 3:1, 2:2, 4:2;
60:00
59:59
Komentář domácích: S průběhem utkání jsme byli spokojení.
59:59
Komentář hostí: Dnes nás srazilo příliš mnoho individuálních chyb. Děkujeme soupeři za utkání.
59:52
Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil Tomáš Novák.
59:46
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Tomáš Novák, asistoval David Mlejnek (9:5).
59:46
A máme tu druhý Hattrick. Tomáš Novák.
58:00
Právě probíhají poslední dvě minuty tohoto utkání.
56:59
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Kučera (8:5).
55:02
Piráti Chrudim měli nyní dobrou šanci míček však netrefil bránu.
49:00
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Marek Lamplot (8:4).
49:00
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Zitko družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
47:30
Litomyšl kontroluje hru a udává tempo celé třetiny.
45:50
Krásnou střelou od mantinelu trefil tyč, tyč a poté se to odrazilo za brankovou čáru. Novák zajistil opět vedení už o tři branky.
45:49
45:02
Pirátům se podařilo snížit opět na rozdíl dvou branek.
44:46
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Filip Novák (6:4).
44:07
Chrudim je čím dál aktivnější a napadá Litomyšl při rozehrávce.
42:50
První práce pro Ondru Vaška nebyla nic složitého.
41:22
A máme tu hattrick Ondřej Háp si připsal třetí zásah na svůj účet.
41:21
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jan Kulhavý (6:3).
40:00
40:00
39:16
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický bez asistence (5:3).
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Ondřej Vašek zachraňuje a předvádí své zákroky.
37:30
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:24
Dobrá práce Marku Lamplot zablokoval přihrávku do prázdné brány.
35:43
Litomyšli se podařilo ubránit skoro čtyři minuty v oslabení a devět vteřin ve třech proti pěti.
35:42
Litomyšl v plném počtu.
33:54
Litomyšl ve čtyřech.
33:42
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
31:53
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:12
Rychlá rozehrávka z rohu zastihla nepřipravené hráče, ale špatná střela od domácího obránce zablokoval hostující obránce.
29:06
28:35
I když má Litomyšl o hráče méně na hřišti hraje se na obou stranách.
27:06
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:36
26:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Filip Novák (4:2).
24:04
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ladislav Štancl, asistoval Martin Štarman (4:1).
23:25
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
23:18
22:09
Litomyšli se podařilo dostat z tlaku a vystřídalo unavené hráče.
21:18
Vyloučen hráč Ladislav Štancl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
20:49
Chrudim v plném počtu.
20:00
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:49
Vyloučen hráč Daniel Bořetický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
16:16
Litomyšl ukazuje že hráči mají o sobě přehled a přesnými nahrávky se dostala na soupeřovu polovinu bez větších potíží.
15:19
Litomyšl opět předvádí dobrý důraz v obraně, ale darovala Chrudimi rozehrávku.
13:45
13:20
Ondřej Vašek ukazuje že je i dobrý fotbalista a hráči v breaku dokázal vykopnout míček z hokejky.
12:13
Petr Kuchta vystřelil z poloviny hřiště Kaštánek pozorný a vyráží míček.
10:50
Chrudim má problémy z rozehrávkou, Litomyšl aktivní a napadá soupeře.
10:18
08:30
Litomyšl využívá pomalé střídání soupeře a dostávají se na soupeřovu polovinu bez odporu.
07:30
Oba týmy střídají unavené hráče.
06:40
Tak konečně přišlo první ohrožení branky domácích první střelu vyrazil Vašek druhá končí za mantinelem.
05:50
Litomyšl dnes má dobrou obranu Chrudim má problém se dostat do dobré střelecké situace.
04:51
Litomyšl si udělala rychlý náskok.
04:50
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Boštík (2:0).
04:38
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Vilém Nonn, asistoval Martin Štarman (1:0).
03:20
Po pár rychlých nahrávkách se Chrudimi nakonec podařilo dostat na polovinu soupeře, ale jejich střela skončila za mantinelem.
02:30
Mají problém s rozehrávkou. Litomyšl napadá.
02:20
Ten útok se Chrudimi podařilo ubránit a zakládají svůj útok.
01:30
Po menších zmatcích na hřišti se míčku ujímají domácí a zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Dominik Kaštánek; hráči v poli: Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, Petr Kučera, Jan Buhr, Daniel Brtnický
00:00
Line-up domácích FLORBAL LITOMYŠL: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Marek Lamplot, Vilém Nonn, Jiří Žák, Matěj Stejskal, Martin Štarman