3:0
2:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - DDM Dynamo Teplice 11:2
4. Jan Švejda, 8. Boleslav Kytka, 10. Michal Vlk, 11. Gustav Ondrejčík, 18. Boleslav Kytka, 20. Eduard Piňos, 26. Jan Švejda, 30. Vojtěch Trčálek, 32. Vojtěch Trčálek, 44. Jan Švejda, 55. Boleslav Kytka - 15. Jiří Günther, 46. Jan Kos; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Ladislav Pavlištík ?; po třetinách: 6:1, 3:0, 2:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině SKV:13, Teplice: 5
59:59
Střely celkem, SKV: 42, Teplice: 16
59:59
Komentář trenéra hostí pana Podluckého:"Po hodinové zácpě v pražské dopravě jsme stejné tempo očekávali i u hry soupeře, ten nás ale rychle vyvedl z omylu. Naše hra dnes musela diváky bavit asi jako sitcom Premiér. Každopádně díky soupeři za utkání a těšíme se na další zápas."
59:59
Komentář trenéra domácích pana Ondrejčíka:" Seriál Premiér má na ČSFD hodnocení 2%, já bych dal dneska Teplicím víc. Rozhodly zkušenosti a první třetina. Teplicím patří obdiv za to, že to nezabalily a makaly až do konce. Děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."
57:30
Vyloučen hráč Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
54:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Gustav Ondrejčík (11:2).
45:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Tomáš Dytrt (10:2).
43:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Jan Prošek (10:1).
40:50
Vyloučen hráč Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střela po druhé třetině: SKV: 11, Tepličtí: 3
39:33
Vyloučen hráč Jan Prošek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Boleslav Kytka (9:1).
29:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Richard Klíma (8:1).
29:13
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Eduard Piňos (7:1).
25:13
Vyloučen hráč Marek Mikeš družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po první třetině: SKV: 18, Teplice: 8.
19:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Jan Švejda (6:1).
17:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Vojtěch Trčálek (5:1).
15:38
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:21
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Günther, asistoval Jiří Czerwenka (4:1).
12:58
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B neproměnil Jan Prošek.
10:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Boleslav Kytka (4:0).
09:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Dalibor Nigrin (3:0).
07:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Richard Klíma (2:0).
04:36
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
03:02
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Pavel Houda, Marek Šnobr, Matěj Rabel, Jiří Günther, Jiří Czerwenka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Michal Vlk, Eduard Piňos, Petr Blažej, Jan Švejda