2:0
4:1
- : -

Prague Tigers - FBC Liberec B 7:3
11. Tadeáš Zahumenský, 28. Jiří Horák, 31. Martin Boušek, 42. Jan Hála, 44. David Novák, 51. Jan Hála, 59. Tomáš Ureš - 3. Otakar Kosák, 14. Prokop Ferdan, 46. Jan Havrda; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Pavel Dundr 21 - Daniel Kupec 31; po třetinách: 1:2, 2:0, 4:1;
60:00
Ohlasy trenéra domácích: Dnes výborné utkání, všechny tři lajny zaslouží poděkování. Při zápase vzestupná tendence herního projevu. Byli jsme lepší a bereme zasloužené tři body. Šťastnou cestu soupeře do Liberce.
60:00
Ohlasy kapitána hostů: Nebudeme se na nic vymlouvat, dneska jsme nehráli moc dobře a pár světlých okamžiků zápas neudělá. V momentě, kdy jsme soupeře přestali dostupovat v obraně, nám bohužel brankově odskočil. Gratulujeme k zaslouženému vítezství.
58:04
Další pěkná kombinace domácích. Tůma poslal přesnou nahrávku na Ureše, který uklidil míček do prázdné branky.
58:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Radim Tůma (7:3).
57:45
Tigers drží míček a jdou si pro tři body.
56:41
Domácí se v přesilové hře k ničemu nedostali.
55:22
Liberec se hnal do útoku ve vlastním oslabení a jeho akci musel přerušit Ureš faulem.
54:51
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
54:05
Tigers velmi pečlivě brání a Liberec zatím do ničeho nepustili.
52:16
Zahumenský prověřil brankáře Liberce střelou do teploměru.
51:51
Hra se přelévá ze strany na stranu a sledujeme pohledný florbal.
50:48
Hála se prosadil z protiútoku v přesilové hře po pěkné nahrávce Svatoše a je to opět o tři branky!
50:47
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Hála, asistoval Andrej Svatoš (6:3).
50:32
Fišer to zkusil tahem a jeho ránu srazil obránce Liberce.
49:42
Vyloučen hráč Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:30
Boušek zakončoval před brankou, ale trefil pouze nohu brankáře.
47:40
Hra je přerušena z důvodu zranění hostujícího hráče, který odchází na střídačku v doprovodu svých spoluhráčů.
46:15
Zahumenského střela trefila libereckého brankáře do ruky.
45:29
Liberec využívá přesilovou hru a snižuje na 5:3. Z Pravé strany poslal míček do branky Havrda.
45:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Bohuslav Ferdan (5:3).
45:07
Vyloučen hráč Dominik Vorlíček družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
43:34
Tohle byla parádní branka domácích! Hála poslal milimetrový kros, který v poklidu pod víko uklidil Novák!
43:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (5:2).
43:02
Hra je nyní často kouskována častými fauly.
42:10
Boušek pálil z levé strany, ale brankáře nepřekonal.
41:21
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Hála nechal všechny přeběhnout a počkal si na spravný okamžik a vymetl šibenici liberecké branky.
41:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jan Hála, asistoval David Novák (4:2).
40:42
Tigers nastoupili do třetí třetiny opět aktivněji.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině 15:7. Střely celkem 28:14.
40:00
39:15
Superligového střelce Ferdana si nyní podal brankář Tigers a udržel svůj tým ve vedení!
38:19
Horáčkova rána bekhendem letěla vysoko nad branku.
37:57
Střelecký pokus Liberce chytil domácí brankář do náručí.
37:01
Bouškova střela bekhendem trefila branku pouze z boku.
35:52
Na hřišti se mírně přitvrdilo a liberečtí hráči dostávali hned dva tresty za nedovolené vrážení. Nutno dodat, že druhý zákrok byl velmi nebezpečný.
35:12
Vyloučen hráč Jakub Rais družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:24
Vyloučen hráč Radim Tůma družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
33:42
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:05
Kombinaci domácích zastavila obrana Liberce, který nyní zvýšil tempo a snaží se i napadat.
32:18
Liberec se dostal k další střele, ale opět nebyla nijak nebezpečná.
30:53
Tigers jdou zaslouženě do vedení! Krásná kombinace v podání Bouška a Ureše. Boušek si s Urešem narazil a z předbrankového prostoru se nemýlil a zavěsil na zadní tyč.
30:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Tomáš Ureš (3:2).
29:57
Liberec se po delší době dostal ke střele, ale neuspěl. Na druhé straně zvonila po rychlém útoku domácích tyčka!
29:29
Tigers kombinují v okolí branky Liberce, ale do další tutovky se zatím nedostali.
28:13
Domácí pokračují v tlaku a Liberec se ve druhé části zatím k ničemu nedostal.
27:23
Boušek poslal pěkný kros na Horáka, který tvrdou střelou z první prostřelil brankáře!
27:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák, asistoval Martin Boušek (2:2).
25:27
Šollar pálil z polvoiny hřiště a jeho pokus byl zablokovaný.
24:36
Ferdan se dostal opět ke střele a pálil vysoko nad branku.
23:47
Hála byl úplně osamocen před brankou a střílel z první, ale jeho rána minula pravou tyčku.
22:46
Tigers jsou ve druhé třetině zatím aktivnější a snaží se o vyrovnání.
21:30
Boušek našel Tůmu na levé straně, který měl odkrytou branku, ale přestřelil.
20:52
Horáček byl sám na pravé straně, ale jeho rána tahem se mezi tři tyče nevešla.
20:12
Tigers opět vyhráli vhazování a kombinují.
20:00
20:00
Střely na branku 13:7.
20:00
19:24
Brejk domácích skončil v rohu, kde byl útočník Tigers zastaven.
17:22
Kombinaci Tůmy a Bouška zastavil na poslední chvíli obránce Liberce.
16:37
Kašpar dostal nahrávku na střed a dostal se ke střele, která trefila brankáře. Liberecký maskovaný muž měl nyní hodně štěstí, protože nic neviděl.
15:05
Tigers kombinují s míčkem, ale ke střele se zatím nedostali.
13:19
Ferdan vystřelil a za pomoci teče obránce se míček dostal až do branky.
13:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Prokop Ferdan bez asistence (1:2).
13:11
Tlapa v dobré pozici minul branku, ale bylo to za pomoci teče hostujícího obránce.
12:25
Bouškova rána z předbrankového prostoru byla nepřesná.
11:27
Ferdan vystřelil po krosové nahrávce vysoko nad branku.
10:20
V Čakovicích je vyrovnáno! Střelu Tlapy vyrazil brankář Liberce pouze před sebe, kde se k dorážce do prázdné branky dostal Zahumenský - 1:1!
10:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Filip Tlapa (1:1).
09:09
Ureš pálil z pravé strany pouze do masky brankáře Liberce.
08:24
Hosté hrají v plném počtu.
07:21
Domácí nevyužili přesilovou hru pět na tři, ale pár střeleckých šancí si vypracovali.
06:17
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:53
Tigers kombinují, ale ke střele se zatím nedostali.
04:58
Vyloučen hráč Tomáš Richter družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
04:41
Tůma vybojoval míček u mantinelu a Tigers kombinují.
03:55
Ferdan vyslal střelecký pokus, který skončil těsně vedle tyčky.
03:15
Poprvé v utkání se dostali Tigers ke střelbě a chybělo málo k vyrovnání stavu utkání.
02:43
Další akce hostujícího celku skončila v rohu hřiště.
02:05
Ferdan nahrál Kosákovi, který vymetl šibenici a Liberec jde do vedení.
02:04
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Otakar Kosák, asistoval Prokop Ferdan (0:1).
01:42
Boušek vyhrál osobní souboj u mantinelu a dostal se ke střele, která byla zablokována.
01:05
První formace Tigers se ke střele nedostala.
00:05
Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Marek Žagan, Dominik Šollar, David Horáček, Jakub Rais, Lukáš Růžička
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Jan Hála, Šimon Fišer, Andrej Svatoš, David Novák, Čeněk Kašpar