5:3
8:5
- : -

Start98 Praha-Kunratice B - FBC Česká Lípa B 18:8
3. Maxim Volek, 9. Adam Kopal, 10. Jan Vacenovský, 15. Richard Marek, 19. Vojtěch Doleček, 24. Otakar Prášek, 25. Ondřej Duda, 37. Vojtěch Doleček, 37. Ondřej Duda, 39. Vojtěch Doleček, 47. Jakub Kraft, 48. Maxim Volek, 50. Richard Marek, 51. Matěj Tabášek, 55. Adam Kopal, 57. Maxim Volek, 58. Jan Větrovský, 59. Jakub Kraft - 31. Daniel Kněžour, 33. David Böhme, 33. Jakub Knespl, 41. David Böhme, 43. Jiří Vlček, 45. Daniel Kněžour, 47. Jiří Vlček, 50. Daniel Kněžour; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 1:3 + Jiří Vlček ČK1 + 5; využití: 3:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Hartman 24 - Jakub Houser 13, Vojtěch Nechvíle 22; po třetinách: 5:0, 5:3, 8:5;
60:01
Vyjádření trenéra hostí (M.Dzierža): Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Richard Marek (18:8).
57:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Větrovský, asistoval Vojtěch Doleček (17:8).
56:29
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Maxim Volek, asistoval Otakar Prášek (16:8).
55:02
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
54:17
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval Matěj Tabášek (15:8).
53:41
Vyloučen hráč Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:41
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC Česká Lípa B do konce utkání.
53:41
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC Česká Lípa B na 5 minut za nesportovní chování.
50:36
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Matěj Tabášek, asistoval David Podhráský (14:8).
49:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Richard Marek z trestného střílení (13:8).
49:37
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour bez asistence (12:8).
49:35
Vyloučen hráč Otakar Prášek družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
47:17
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Maxim Volek, asistoval Jan Vacenovský (12:7).
46:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jakub Kraft, asistoval Ondřej Duda (11:7).
46:24
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Vlček bez asistence (10:7).
44:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour bez asistence (10:6).
42:54
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jiří Vlček, asistoval David Böhme (10:5).
40:52
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval David Hybš (10:4).
40:00
40:00
38:23
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (10:3).
36:52
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Jakub Seger (9:3).
36:35
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Jan Větrovský (8:3).
35:04
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Daniel Kněžour.
32:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jakub Knespl bez asistence (7:3).
32:11
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Jan Dudek (7:2).
30:55
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jan Dudek (7:1).
27:58
Vyloučen hráč David Hybš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
24:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Ondřej Duda, asistoval Richard Marek (7:0).
24:45
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Nechvíle družstva FBC Česká Lípa B
23:11
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Otakar Prášek, asistoval Maxim Volek (6:0).
20:00
20:00
18:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Vojtěch Doleček, asistoval Matěj Tabášek (5:0).
14:22
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Richard Marek, asistoval Jakub Kraft (4:0).
09:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Jan Diviš (3:0).
08:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Adam Kopal, asistoval David Podhráský (2:0).
03:51
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil Jakub Knespl.
02:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Maxim Volek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B:
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jan Větrovský, Jan Vacenovský, David Podhráský, Jan Diviš, Štěpán Jabůrek
00:00
Komentář trenéra domácích (D.Podhráský): Jelikož jsem tu z 99% jako hráč, tak mě to dneska bavilo. Poprvé v sezóně jsme hráli opravdu s chutí a bylo to znát. Škoda jen té bramboračky v posledních 10 minutách.