5:0
2:4
- : -

FbC Hradec Králové - FLORBAL JABLONEC 9:6
8. Adam Petera, 16. Ondřej Erbs, 24. Ondřej Erbs, 25. Daniel Elicer, 28. Vojtěch Nosek, 30. Lukáš Čubirka, 37. Lukáš Čubirka, 47. Andrej Tibenský, 54. Martin Šejvl - 14. Jan Mikula, 17. Jan Mikula, 41. Jan Mikula, 46. Lukáš Jarolímek, 50. Daniel Měkota, 53. Michal Král; rozhodčí: Marek Čížek - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Jeroným Žižka 20 - Denis Kopecký 34; po třetinách: 2:2, 5:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Javůrka: "Dneska jsme hráli dobře pouze třetí třetinu. Nechytili jsme tempo začátku zápasu, pak jsme chvíli hráli vyrovnanou partii, ale druhá třetina byla z naší strany naprosto hrůzná, až trapná. Za třetí třetinu musím před klukama smeknout, soupeře jsme, myslím, docela zaskočili tím, jak jsme se dokázali vrátit do zápasu. Na zítra posbíráme síly a jedeme dál. Díky Hradci za super lekci a super zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Černého:,,První třetinu jsme odehráli nervozně a velmi nepřesně. Ve druhé třetině jsme hráli přesně tak, jak jsme chtěli a zápas tím rozhodli. Poslední třetinu zápasu jsme podcenili a soupeře lacinými chybami a ztrátami dostali do zápasu. Máme další podněty k práci a přemýšlení. Soupeři děkuji za zápas."
60:00
59:00
Poslední minuta už se bude odehrávat v klidu a neočekávají se žádné infarktové momenty
53:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Matěj Mikšovský (9:6).
52:03
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Michal Král, asistoval Daniel Měkota (8:6).
51:02
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
49:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Daniel Měkota, asistoval Marek Čeřovský (8:5).
48:32
Těmito střelami udržuje Jablonec domácího golmana v dokonalé pohodě
46:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Dalibor Vlášek (8:4).
45:09
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Jan Mikula (7:4).
43:33
Jablonecká pumelice z velkého brankoviště končí jen na tyčce Žižky
40:12
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula bez asistence (7:3).
40:00
40:00
37:50
Čeřovský proti Žižkovi neúspěšný
36:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Čubirka bez asistence (7:2).
35:30
Hradec i přes to, že hraje oslabení, tak se nachází společně i s míčkem na bránicí polovině Jablonce a vytváří si nebezpečné šance
33:50
Vyloučen hráč Andrej Tibenský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:14
V osobních soubojů se teď znatelně přitvrdilo
30:49
Timeout FLORBAL JABLONEC
29:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Čubirka, asistoval Dalibor Vlášek (6:2).
28:13
Vyloučen hráč Michal Král družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za bránění ve hře.
27:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Ondřej Erbs (5:2).
25:40
Zajímavá série dorážek od Jablonce po nahození, Žižka se ale blýskl tím, že všechny tyto dorážky chytil. Palec nahoru :)
24:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Tomáš Pokorný (4:2).
23:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Erbs, asistoval Vojtěch Nosek (3:2).
23:04
Výborná akce Noska a Erbse končí golem.
20:26
Lehké zaváhání Hradce, ten ale svoji chybu dokázal vzápětí napravit.
20:00
20:00
19:59
O střely v 1.třetině nebylo nouze, střeleckou bitvu ale nakonec vyhrál Hradec v poměru 12:7
18:36
Žádný z týmů se teď nechce dopustit chyby, míček se tak stále pohybuje ve středním pásmu
16:29
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula bez asistence (2:2).
15:21
13:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Mikula, asistoval Vojtěch Čivrný (1:1).
13:18
To se ale tak nestalo a z chyby hostů teď můžou těžit hráči hradeckého FbC
12:19
Teď si tlak vytváří naopak Jablonec a snaží se z něho vyplodit gol pro svůj tým.
10:26
Jablonec se nemůže dostat ze sevření Hradce, který si vytvořil opravdu skvělý tlak
08:17
Cross na Tomáše Pokorného byl proveden na jedničku, ale Pokorný míček pouze popostrčil do rohu
07:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Petera, asistoval Dalibor Vlášek (1:0).
06:42
Jablonecká střela z předbrankového prostoru skončila jen na ochozech předměřické haly.
06:00
Jablonec se nemůže dostat přes zatím bezchybnou obranu Hradce
03:39
Přečíslení 2na1 končí jen na rukavicích hostujícího brankáře
02:43
Hradec se teď přesnými přihrávkami dostal až k bráně soupeře, příležitost ale Hradec nevyužil.
01:40
Výborný návrat provedl Vojta Nosek
01:02
Buly na bránící polovině Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Denis Kopecký; hráči v poli: Jiří Kočíb, Michal Král, Ondřej Hašlar, Daniel Měkota, Zbyněk Hujer
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Jeroným Žižka; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Ondřej Erbs, Adam Petera, Andrej Tibenský, Vojtěch Nosek