1:1
- : -
SK Jihlava

FBC LETOHRAD Orel Orlice - SK Jihlava 6:7
9. Roman Kristek, 14. František Majvald, 17. František Majvald, 31. František Majvald, 39. Vojtěch Marek, 48. Jiří Skalický - 4. Miroslav Daněk, 16. Tomáš Kasper, 26. Tomáš Kasper, 33. Tomáš Kasper, 35. Tomáš Kasper, 36. Jakub Blažíček, 60. Michal Strejček; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0 + František Majvald 5:4; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Roman Doleček 22 - Štěpán Vyskočil 20; po třetinách: 3:2, 2:4, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Komendy: Zápas si komplikovali naší nedůraznou hrou a nechali soupeře dostávat do hry. Děkujeme soupeři
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce: Konečně ligové utkání kde se do zavěrečného hvizdu hrálo o body. Bohužel zase žádny bod nezůstane doma. Rozhodně se ale naše hra zlepšuje a doufejme, že na zlepšený výkon navážeme již zítra. Děkuji soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:48
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
59:34
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
59:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Strejček, asistoval Michal Beránek (6:7).
54:26
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
49:38
47:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Jakub Doleček (6:6).
40:00
40:00
38:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Marek bez asistence (5:6).
35:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jakub Blažíček, asistoval Jan Beránek (4:6).
34:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (4:5).
32:08
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (4:4).
30:24
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Petr Doleček (4:3).
25:34
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Horský (3:3).
20:00
20:00
19:27
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minut za sekání.
16:16
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jiří Skalický (3:2).
15:09
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tomáš Kasper, asistoval Jan Beránek (2:2).
13:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (2:1).
13:11
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Roman Kristek, asistoval Daniel Baláš (1:1).
03:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Miroslav Daněk, asistoval Jan Horský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Štěpán Vyskočil; hráči v poli: Jan Beránek, Tomáš Paul, Michal Strejček, Jakub Blažíček, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jakub Rajnštajn, Jiří Skalický, Jan Skalický, František Majvald, Petr Doleček