2:1
3:3
- : -

FBŠ Všestary - Florbalová akademie MB 8:6
5. Daniel Moravec, 7. Jan Páleník, 19. Pavel Hellmann, 34. Aleš Klemš, 38. Pavel Hellmann, 44. Pavel Hellmann, 53. Štěpán Novák, 56. Pavel Hellmann - 5. Tomáš Malý, 7. Petr Pánek, 25. Jan Ulman, 48. Hieu La Ngoc, 57. Tomáš Malý, 60. Aleš Tůma; rozhodčí: Jitka Romančáková - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 39; zásahy brankářů: Jaromír Žák 17 - Petr Bárta 19; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:3;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
59:59
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
59:59
Střely ve 3.třetině - Všestary 7, Mladá Boleslav 7
59:59
Střely v zápase Všestary 27, Mladá Boleslav 23
59:59
Kometář trenéra domácích: " Začátek utkání se nesl v nervózním duchu z obou stran a klasického uťukávání. Nakonec jsme dokázali zápas dovést do vítězného konce, ale mohlo se to obejít bez zbytečných chyb. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostí: "Dnes nám chybělo pověstné štěstíčko, v obou brankovištích se odráželi míčky k soupeři i v osobních soubojích. Děkuji soupeři za zápas"
59:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Petr Pánek (8:6).
59:42
Domácí mohli zvýšit stav, Hellmann se motal až se domotal a host snižují.Nicméně stav utkání dává najevo tři body všestarům!
59:04
Novák využil své metry a kryje střelu, domácí se osvobozují
58:20
Mladá Boleslav v šesti
57:43
Boleslav okupuje domácí obranné pásmo, Všestary nepouští!
57:26
Žák je dneska fantastický v brance! Járo to je žrádlo!
57:15
Timeout Florbalová akademie MB
56:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Petr Pánek (8:5).
56:31
Jan Fatál v obraně domácích a snížení na straně hostí
55:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Moravec (8:4).
55:37
Hellmann má dneska očividně čas a je při chuti! dalsí povedenou branou zvyšuje
55:21
Skvělé střídání Klemše! nejdřív poslal hostujícího hráče okusit tvrdost kuklenské palubovky, pak vyslal do útoku svého spoluhráče který těsně míří mimo!
54:38
Všestary hrají kompaktní florbal a nedopouštějí se větších chyb
53:39
Páleník v jasné šanci těsně mimo branku Bárty
52:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Daniel Moravec (7:4).
52:25
Akce až do kuchyně Bárty, Novák s Danem Moravcem rozebrali obranu Boleslavi a uklidňují domácí tým
50:29
Daniel Moravec získává bodíky do radegast indexu za skvělý blok!
50:02
Další skvělý zákrok Žáka! z bezprostřední blízkosti kryje střelu na nohu!
48:53
Žák v reflexivním zákroku!
47:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Hieu La Ngoc bez asistence (6:4).
47:43
Neskutečná řežba borců z Mladé Boleslavi. Po několika dorážkách dostávájí balonek do klece domácích a slaví snižující branku jako zisk medaile
46:24
Another great save by Žák! Žák kryje těžkou střelu v rozkleku, Všestary na balonku
45:52
Super práce Dana a Jakuba Moravce, kteří osvobozují Všestary
45:09
Žák kryje betonem, elektronická tužka na pořadatelském stolku jede jak o život
44:16
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování hokejky.
43:53
To jsou věci. Dostál vyslal neuvěřitelný granát, diváci šíli, Ruda Klouček s nejmenovanou tekutinou v ruce slaví jak o život. Těžko říct jestli tuto střelu nebo pařící víkend
43:06
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Josef Janeček (6:3).
43:06
Ojoj. Martin Špalek hází svoji cennou kšiltovku na hřiště poněvadž Hellmann dává hattrick! Domácí se po dobré akci dostávají do tříbrankového vedení!
38:48
Vyloučen hráč Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:45
Pavel Hellmann v super bloku, následně v rohu faul hostujícího hráče a stav hráčů na palubovce se srovná
37:48
Skvělá obranná práce v podání Romana Dostála!
37:21
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
37:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Daniel Moravec (5:3).
37:07
Dáňa Moravec měl skvělé střídaní, sice mu dvakrát spadla hokejka, ale v druh příležitosti nabíjí Hellmanovi který zvyšuje už na rozdíl dvou branek'!
36:02
Ve dvojzákroku výborný Jarda Žák!
35:22
Kapitán Roman Dostál vyslal střelu i s pár parketama, backhand nebyl úspěšný
33:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Aleš Klemš bez asistence (4:3).
33:56
Aleš Klemš jako správný Chip a Dale svojí rychlostí převezl hostujícící obranu a šťastnou střelou zvyšuje vedení!
32:44
Další dvoumetrový hráč Všestar vyštoural míček v MB obraně, Helllmann těsně nad!
32:00
Dvacetimetrový Volenec zklidňuje emoce rozzuřeného člena akademie, tohle byl hodně zlý pohled!
31:20
Aleš Klemš si povodil soupeře jako Buffalovská šavle a unikl soupeři z klinče, skyboxy tleskají a bouří'
30:55
Loket v obličeji Jakuba Moravce ten zůstává ležet na palubovce.. Rozhodčí ale narozdíl od vyprodané arény nepískají
30:08
Hostující 29tka označkovala domácí 29tku, Dostál dostává za obětavost červenou berušku!
28:42
Helllmann označkoval masku Bártovi a následně je v rozmluvě s hostujícími hráči. Ti moc nezvládají domácí palubovku a jsou značně nervózní.Vedení je ve vzduchu!
28:14
Dostál prohání své soupeře na polovině jako ohař své ovečky
27:51
Žák si pokyny řídí svoji obranu, Volenec v emocích s hostujícím hráčem.
26:53
Boleslav drží domácí v tlaku, ale jejich šance nejsou úspěšné
24:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Petr Pánek (3:3).
24:35
Žák nejdřív vykryl skvělou střelu hostujících, na další kombinaci mladoboleslavských už byl krátký a je to o branku
24:04
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:04
Na dnešním zápase je i člen Primátora Náchod, Miloš Macháček, který si hrdě odkráčel rovnat mantinely. Jinak na hřišti se to celkem řeže
20:15
Žák se roztáhl v brankovišti a kryje jasný gol.. Krásný zákrok! Cenim jako golman :)))
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině - Všestary 10, Mladá Boleslav 10
18:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (3:2).
18:22
Pavel Hellmann skóruje a věnuje svůj gol svému synovi, který včera oslavil svůj první svátek v životě! Gratulujeme Lukášovi Hellmanovi :)))
17:12
Jakub Moravec měl jedinečnou šanci otočit skóre na vlastní stranu, jenže z předbrankového prostoru trefuje časomíru a diváka s párkem v osmé řadě. Omlouváme se, artikl bude k dostání v zázemí moderní kuklenské haly
16:34
Píše vytřel podlahu i s pavoukama z rohu, rozehrávka pro Všestary
15:25
Pavel Hellmann předvedl skvělou práci dopředu i dozadu a dostal ocenění sprinter třetiny od zdejších časoměřičů.Kdo by to byl řekl
12:21
Pavoučis v domácí sestavě, chápejte Štěpa Novák orazítkoval tyč hostujícího brankáře
10:45
Jan Volenec využívá své parametry a srovnává o dvě hlavy menšího spoluhráče v rohu
09:39
Roman Blok Dostál v pokleku kryje střelu MB a dostává tak za odměnu berušku na lýtko
09:01
Great save by Jardaaaaaaaa... Žák kryje nebezpečné přečíslení 3na1
08:19
Hellmann krásným lobem dostává své spoluhráče do šance, hostující golman kryje.
07:16
Vaňkát dostal v rohu tělo a za potlesku domácích se dostává na vlastní nohy. Doufejme, že to nebude nic horšího
06:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Pavel Hellmann (2:2).
06:57
No. Než si usedl Ulman na lavičku potrestaných, už se zvedá. Páleník trestá faulik a jedeme od nuly
06:54
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
06:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Pánek z trestného střílení (1:2).
06:17
Vaňkát si hrál v brankovišti jako kočka s myší, podle slov domácích asi tak 48 hodin... a jede se nájezd. Pánek si potahal Žáka a zvyšuje na 1:2
04:30
Divoká pasáž v Kuklenách.Žák vyrazil nebezpečnou střelu, kterou hostující tým potrestal a následně neuvěřitelným výhozem dostal Moravce do úniku. Diváci v hale kroutí hlavou, žák umí jedině rozbít míčky o palubovku ve výhozu. 1:1 a jedeme
04:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Daniel Moravec, asistoval Jaromír Žák (1:1).
04:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Vojtěch Starý (0:1).