0:2
4:0
- : -

TJ Centropen Dačice - Hippos Žďár n/S. 7:2
2. Jan Sláma, 13. Pavel Stejskal, 18. Filip Šlápota, 42. Oldřich Pecha, 45. Jan Morávek, 57. Jan Morávek, 58. Jiří Sedláček - 22. Vojtěch Haman, 35. Filip Dvořák; rozhodčí: Filip Novák - Miloš Janda; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 33 - Lukáš Kratochvíl 28; po třetinách: 3:0, 0:2, 4:0;
60:00
59:59
Počet střel na branku Domácí 13 - Hosté 14.
59:59
Komentář Vedoucího Filipa Dvořáka: Moc se nemáme od čeho odpíchnout. Zbytečné ztráty soupeř z brejku trestal. Zatím co my jsme byli v produktivitě slabý. Hra ve 2. třetině se zlepšila. Rozhodl začátek 3. části. Děkuji soupeři.
59:59
Komentář Trenéra Domácí Davida Černého: Zápas jsme zvládli. První třetina nám vyšla skvěle . Rozdíl ve druhé třetině byl, že jsme nestříleli branky. Závěr zápasu jsme si pohlídali. Děkuji soupeři.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Pavel Stejskal (7:2).
56:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Radovan Kubek (6:2).
56:02
Rychlí protiakce Dačic a Morávek po druhé skóruje.
55:53
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
55:53
Trestné střílení pro ŽDÁR .
55:53
Vacuška nedovolil ani Tlustošovi zakončit a nohou mu míček vykopl.
54:33
Dačice už se soustředí více na obranu.
51:18
Domácí v plném počtu.
49:18
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
49:01
Výhoda pro ŽDÁR !
44:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Morávek, asistoval Petr Stejskal (5:2).
44:17
Tentokrát Ostrý projeklil Petra Stejkala před brankou tečoval Jan Morávek a dává tak svůj první gól.
41:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (4:2).
41:17
Tvrdá střela Oldy Pechy se zastavila až v brance .
40:00
40:00
39:59
Počet střel: Domácí 16 - Hosté 11
39:14
Dačice vypustili na Kratochvíla slušnou kanonádu ale ten zvládl odolat .
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:36
Výborný postřeh Vacušky, když ramenem zabránil vyrovnání.
34:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Vít Karásek (3:2).
34:21
Kontaktní branka !
32:35
Hra je teď vyrovnaná bez vážných šancích.
29:45
Velikost Radovana Kubka přinesla Domácím standartku.
28:22
Oba týmy začínají přidávat na tempu. V utkání se začalo běhat.
21:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Daniel Halm (3:1).
20:22
Střelu Tlustoše tečoval Petr Stejskal do helmy Vacušky.
20:00
20:00
19:59
Počet střel: Domácí 13 - Hosté 12
19:58
První třetina zakončena mnoha chybami Dačic. Vacuška si však čisté konto hlídá.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Oldřich Pecha (3:0).
17:30
Dačice na míčku a obléhají branku soupeře. A Filip Šlápota krásnou střelou pod horní tyčku dává dnešní 3. gól Dačic.
16:54
Dačicím se nedaří získat míček.
16:15
Vyloučen hráč Marek Dočekal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
16:15
Výhoda ukončena střelou Oldřicha Pechy střelou do boční sítě.
15:45
Výhoda pro Dačice.
14:38
Nepříjemně dostal Jan Sláma míčkem a v bolestech se dostává na střídačku.
14:05
Vacuška i na dvakrát chytá míček.
12:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Jan Sláma (2:0).
12:15
A tentokrát Sláma našel Stejskala a Dačice odskakují o 2 góly.
10:50
Zatím vidíme opatrnou hru.
10:40
Daniel Halm byl blízko prvního gólů ŽDÁRU. jeho šanci zastavila horní tyčka.
10:20
ŽDÁR si připravuje svou akci
09:20
Míček propadl Vacuškovi pod rukou ale rychlím reflexem ještě míček našel za svými zády.
08:41
Na druhé straně předvedl Vacuška zákrok helmou.
08:14
Nenápadná střela od Radovana Kubka orazítkovala tyčku.
03:30
Díky uklouznutí Jiřího Sedláčka se Ždár dostal do přečíslení 3 na 1 . Tuto akci však skvělím reflexem zastavil Lukáš Vacuška.
01:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Pavel Stejskal (1:0).
01:45
Pavel Stejskal vyslal do brejku Jana Slámu, který dostal míček o horní tyčku do branky.
00:10
Úvodní buly vyhráli hosté, ale míček rychle ztrácejí a Dačice si vytváří postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Vít Petříček, Petr Tlustoš, Michal Hrubý
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Jan Morávek, Jakub Šimánek, Radovan Kubek